cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

gmail

clock-img

04.03.2009, 00:16

clock-img

Anoniman

Pre neki dan prolupa meni Internet Explorer. Ugasila sam RR, i on počne da otvara prozore u nedogled. Ne reaguje ni na šta, ja odlepim: Ctrl+Alt+Del-->Shut down. "Ti ćeš meni..." mislim u sebi. Ta priča se poklopi sa nekim čudnim virusima u maminom računaru. Tako i ja posumnjam u iste, proverimo komp - ništa. user posted image Onda načujem da to može biti do IE a ne do kompa. Dogovorimo se mm i ja da pređemo na Mozillu. Fino. Prvo proverim RR - radi. Onda Facebook - neke cookies spominje, namesti mm i to - radi. Dođe na red gmail - NE RADI!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image Znači uđem na onu stranicu za prijavu, sve ukucam i on me vrati na početak. ILI druga varijanta, prebaci me na početnu stranicu Google-a i drži me prijavljenu gore desno, i dozvoljava mi da uđem u Google Account, međutim, nikako da vidim svoju poštu. Preko IE gmail mi radi najnormalnije.

Jel zna neko da mi pomogne? user posted image

clock-img

04.03.2009, 01:54

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Ja koristim Firefox već duže vreme, ali u zadnjih 10 dana imam istu frku, samo sa yahoo mail-om.. Otvara poštu na exploreru, ali na mozilli neće... Nemam pojma šta bi to moglo bitiuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

04.03.2009, 10:31

clock-img

Anoniman

Ali kod mm na poslu prko Mozile otvara... user posted image

clock-img

04.03.2009, 11:55

clock-img

Anoniman

Ja sam imala problem sa gmailom,jedan dan nisam mogla nikako da ga otvorim!

clock-img

04.03.2009, 11:58

clock-img

Anoniman

To da, s vremena na vreme pukne pa ne radi, ali ovo što se meni dešava nije to jer preko IE radi, i kod mm na poslu radi preko Mozille, samo kod kuće preko Mozille ne radi. user posted image

clock-img

04.03.2009, 13:25

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Tasho, neko nam je onda urekao mejlove preko mozille (ali samo kod kuće)user posted image user posted image user posted image Nemam pojma stvarno.. I mene nervira... Grrrrr

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

04.03.2009, 13:30

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Predjite na Operu!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

04.03.2009, 13:31

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

user posted image user posted image .. Imala sam i Operu, pa mi pola stvari nije otvarala... user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

04.03.2009, 13:32

clock-img

Anoniman

Sada mi je gmail otvoren na IE a sve ostalo na Mozilli. user posted image

clock-img

04.03.2009, 13:35

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Meni Opera radi bez problema! Uvek nju koristim.
IE je previše podložan raznim virusima i ostalim gadostimauser posted image user posted image
valjda je sve stvar navike

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

04.03.2009, 13:42

clock-img

Anoniman

Ja vooooooooooooooooolim IE, ali je prs'o. user posted image

clock-img

04.03.2009, 14:56

clock-img

Anoniman

Ja nikad nisam imala problema sa Mozillom! 

clock-img

04.03.2009, 18:12

clock-img

Anoniman

Raaaaaaaaaaaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image

Ne znam šta je mm uradio, ali hvala mu za ovaj divan poklon za godišnjicu - radi mi gmail! user posted image Šalim se naravno, sve u svemu namestio je.

clock-img

04.03.2009, 19:09

clock-img

prase

pencil-img

1107

IE je meni oduvek fuj, od prvog interneta do danas to je najnepouzdaniji browser koji znam... ali izgleda da je i dalje najčešće korišćen, sudeći po broju stranica na internetu koje pobrljave kada se otvaraju nekim alternativnim browser-om. Elem, moj glas je za Operu. Koristim je od pre više od 10 godina i NIKADA mi se nije srušila, zaglupela, počela nekontrolisano da izbacuje pop-up-ove. Posle toga idu Netscape-like browseri, tipa Firefox i Mozilla. Eh, al' su naivni bili ti koju su razvili Netscape... E da, a sad ono što sam zapravo htela da kažem na zadatu temu: izgleda da su google i IE u nekakvoj tajnoj ljubavi, sudeći po tome kako se ponašaju google aplikacije u alternativnim browser-ima... Da, da... osim moždikanja patim i od teorije zavere i to je isto neizlečivo user posted image

clock-img

04.03.2009, 19:13

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: prase

E da, a sad ono što sam zapravo htela da kažem na zadatu temu: izgleda da su google i IE u nekakvoj tajnoj ljubavi, sudeći po tome kako se ponašaju google aplikacije u alternativnim browser-ima... Da, da... osim moždikanja patim i od teorije zavere i to je isto neizlečivo user posted image



user posted image user posted image

Ja mislim da si ti u pravu! Ali nadmudrio ih je mm!!! user posted image

clock-img

12.12.2011, 16:04

clock-img

limunada

pencil-img

1846

Neznam jel mi mozete pomoci al ja nemogu naci email poruke,udjem u Outlook Express i nema poruka,a sigurno imam nego nesto nije ok.Pre 2 mes mi je bio drug da ocisti od virusa a nisam ga pitala za to.user posted image Ja se bas nerazumem u te neke stvari al ranije sam mail normalno dobijala a sad nije mi jasno gde su te poruke

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

clock-img

12.12.2011, 21:50

clock-img

limunada

pencil-img

1846

Neznam jel mi mozete pomoci al ja nemogu naci email poruke,udjem u Outlook Express i nema poruka,a sigurno imam nego nesto nije ok.Pre 2 mes mi je bio drug da ocisti od virusa a nisam ga pitala za to. Ja se bas nerazumem u te neke stvari al ranije sam mail normalno dobijala a sad nije mi jasno gde su te poruke



_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

clock-img

13.12.2011, 22:52

clock-img

limunada

pencil-img

1846

A ni ovde niko ne odgovara???user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

clock-img

13.12.2011, 22:54

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26833

limunada, a da ti ne idu sve poruke u spam? I sto ne probas da otvoris preko mozile gmail.

clock-img

13.12.2011, 22:56

clock-img

limunada

pencil-img

1846

Hvala ti Sanjice na odg.Pa sta novi da otvorim jel?Aj probacu Nije mi jasno gde odlaze poruke

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

clock-img

13.12.2011, 22:59

clock-img

Anoniman

Ne novi. Idi na Google, gore imaš da klikneš gmail, i uloguješ se svojom adresom i lozinkom. Možda ti samo nije gmail više povezan na Outlook. 

clock-img

13.12.2011, 23:01

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26833

Moguce je da ti odlaze u taj spam, ako to uopste postoji kao u yahoo mail-u. Nego, preko cega otvaras npr Ringeraju?Ukucaj u pretrazivac gmail i tako otvori mail. Jel si razumela?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.12.2011 23:06:55 >

clock-img

30.12.2011, 21:12

clock-img

mareboy91

pencil-img

59

google hrome je ubedljivo najbolji, i ya gmail..

clock-img

21.02.2012, 23:40

clock-img

Mishica 77

pencil-img

2433

Mnni Mozilla odlično radi posao. I kod kuće i na poslu.

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 21.2.2012 23:41:12 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))