cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

lignje

clock-img

11.04.2012, 10:32

clock-img

mirks

pencil-img

299

nigde na netu nisam nasla kada deci davati lignje...znam da su plodovi mora veliki alergeni...zato mame molim vas ako neko zna da me posavetuje user posted image marko ima sad vec 18 meseci...da se upustim u tu avanturu?

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!

clock-img

11.04.2012, 11:33

clock-img

mirks

pencil-img

299

pa zar niko nije davao detetu lignje?user posted image

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!

clock-img

11.04.2012, 11:57

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

davala sam ja ali je bila vec preko dve godine a letos sam joj dala i skampe
nemam pojma kad se preporucuje njihovo uvodjenje


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

11.04.2012, 12:02

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.04.2012, 12:03

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.04.2012, 12:59

clock-img

branki*

pencil-img

20828

lignje-bljak!ja necu davati bozi jos plodove more.ima vremena...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

12.04.2012, 11:39

clock-img

mirks

pencil-img

299

hvala vam mame punouser posted image dakle odgodicemo njihovo davanje jos malo...moze da prezivi i bez lignji ove godine user posted image

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!

clock-img

18.04.2012, 13:02

clock-img

bebać

pencil-img

2235

Šta lignje bljakuser posted image user posted image user posted image šalim se, ja ih obožavam....a eto ja sam ih sergeju sigurno davala i prije 2 god, nije bilo nikakve negativne reakcije, ustvari on uopšte nije sklon alergijama, pa ima i to vezeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

18.04.2012, 13:08

clock-img

boba 11

pencil-img

1291

Ja nisam nikad ni jela ni davala lignje deci i kad vidim kako izgledaju gadim se .Radim u restoranu pa se srecem svakodnevno sa njima i svarno su bljak i nemam zelju da ih probam.Ali pricao mi je stric koji ima iskustva sa ribom da je bolje jesti domace recne ribe nego morske jer dok dodju do nas tri puta se otkrave i ponovo zamrznu pa nisu bas sigurne.Ali ja opet vise volim oslica ili skusu nego bilo koju drugu ribuuser posted image

clock-img

20.12.2016, 13:25

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Moje vole i cesto im kupujem ali one panirane.

clock-img

13.12.2018, 13:23

clock-img

Cruella

pencil-img

25

jeste da ruzno tj cudno izgledaju, za one koji ne zive pored mora pa se ne usudjujete da ih probate. Lignje ako su sveze su jaaaako ukusne. Samo sto je nama dr rekla da se ne uvode pre 3 godine. Mada tesko da cu ovde naci sveze

clock-img

17.07.2019, 10:19

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Ninja ih ne jedem jer nw volim pa ih ni deci ne nudim.. cerkica ih voli u restoranu panirane, ali retko to trazi

clock-img

21.10.2019, 17:59

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Cerka i nije toliko odusevljena lignjama ali zato sin smaze ocas posla

clock-img

21.10.2019, 18:46

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Moj sin jede one stapice lignje. I ja jedem to. 

clock-img

21.10.2019, 20:00

clock-img

branki*

pencil-img

20828

uh,ja obozavam.moji bas i ne,ali ja ,mnogo voli.i one stapice i lignje kao kolutice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.10.2019, 22:53

clock-img

flamingos

pencil-img

25183

Mi ih ne volimo.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image