cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Inhalacije

clock-img

30.04.2020, 19:11

clock-img

mati

pencil-img

6667

Sanjice na ovom uputstvu uopste ne pise o inhalaciji. Zato sam se i zamislila kad sam procitala da se vise ne koristi... user posted image poslacu ti sliku
Sada sam stavila malo vise od 0,5ml...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

30.04.2020, 19:18

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

mati, mislim da nikad nije ni pisalo na njemu da je za inhalaciju...opet kazem, mislim.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

30.04.2020, 19:19

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811



IZVORNA PORUKA: mati

Sanjice na ovom uputstvu uopste ne pise o inhalaciji. Zato sam se i zamislila kad sam procitala da se vise ne koristi... user posted image poslacu ti sliku
Sada sam stavila malo vise od 0,5ml...




Znam mati. Mi smo se time inhalirali po savetu pedijatra, a i Torbica me je savetovala. Procesljaj temu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

30.04.2020, 19:27

clock-img

mati

pencil-img

6667

"samo fiziološki i fiziološki+pantenol(tenutno pantenol za inhalacije ima da se kupi samo u DMu, jer onaj Galenikin rastvor pantenola više nije za inhalaciju kako mi apotekarka objasnila dodali su mu neku komponentu :krsta: i sada ne sme da se inhalira)"
Kopirala sam tamo gde sam procitala, post iz 2014god. Ja sam se svakako inhalirala, i na upusttvima na internetu stoji da je za inhalaciju, samo na ovom papirnom uputtstvu ne pise. I onda kad povezem post sa upuststvom, pomislim da mozda jeste tako...
Valjda ne moze da skodi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

19.04.2021, 09:30

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Koliko fiziološkog ide u inhalator za dete 2 god?



_____________________________




clock-img

19.04.2021, 09:31

clock-img

jess021

pencil-img

13372

2-3ml 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

19.04.2021, 09:39

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?

_____________________________




clock-img

19.04.2021, 09:45

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Nato mislim da se kod suvog i preporucuje, da vlazi grlo, koje je suvo. Nama je dr davala 2ml fizioloskog i 9kapi beroduala

clock-img

19.04.2021, 12:11

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168


Nasa dr inhalacije daje kod produktivnog, zrelog kaslja. Pritom predlaze samo obican 3% NaCl, ali obavezno tri puta dnevno po 3ml. I obavezno nakon toga lupkanje da se slajm odlepljuje. 
Kod laringitisa (kasalj kao lavez psa) je prepisivala pumicort, a kad cuje nesto ozbiljnije na slusalicama onda ukljuci berodual ( za pet godina samo dva puta kod D.). 

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?



clock-img

19.04.2021, 12:15

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811



IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?




Ја сам Софи инхалирала физиолошким и пантенолом. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!