cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Strije

clock-img

06.10.2020, 20:32

clock-img

dukic

pencil-img

61


IZVORNA PORUKA: Vichyblend

Za starije strije moze nesto za oziljke. S tim sto su im pakovanja mala (15g) a cene velike oko 2500 dinara. Preparati se zovu DERMATIX, KELO-KOTE, CONTRACTUBEX. 



Skupi su, da li su delotvorni

clock-img

07.10.2020, 17:22

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Imam vrlo malo iz predhodnih  trudnoca,bele su pa se bas slabo vide.  A sada mi izlaze i nove,iako mazem svake večeri stomak. Ali iskreno bas me briga. Ponosna sam na svaku striju i na svoje telo koje odlicno radi posao uprkos svim nedaćama i ajmo reci boljkama u trudnoći. 

clock-img

07.10.2020, 17:52

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Maruska i trebas biti ponosna, svaka cast!

clock-img

17.12.2020, 11:42

clock-img

BMaja

pencil-img

11

Nema tu leka kada koža uspuca. To je ožiljak i kraj. Može samo od roze da predje u bele i bude manje vidljivo, ali da nestane ožiljak od ispucale kože, to nema šanse

clock-img

11.10.2021, 23:06

clock-img

Nickname

pencil-img

17

U prvoj trudnoći koristih Šaljiċev Striet, i ne dobih nijednu striju. Sada uzeh neko DM ulje za trudnice, nadam se da će i ono biti efikasno

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image