cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Dete i roditelj u istoj kadi

clock-img

04.06.2020, 13:51

clock-img

branki*

pencil-img

20828


IZVORNA PORUKA: branki*

ja sam se sa bozom tusirala zajedno vise puta...meni je to ok.


i sa cerkom se tusiram zajedno isto.velika je tus kabina,nemamo kadu,do skoro smo se svi troje nekad zajedno tusirali,deca i ja,zavrsim duplo brze,a i vise uzivamo,a i meni lakse.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

04.06.2020, 14:21

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja sam se se mozda tri puta istusirala sa Dorom i to na moru.I dalje mi je nekako cudno to



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

04.06.2020, 14:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

Ne, nikad. Ne bih mogla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.06.2020, 16:28

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ja ne volim ni kad D udje u kupatilo dok se tusiram,a jos je mali.Jos malo kad poraste bice mu zabranjeno,kao sto je i T zabranjeno da ulazi dok je mm u kupatilu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

04.06.2020, 16:54

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26869

Ni ja to ne volim. Nismo se nikad kupali zajedno, ni ti cemo ikada. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

04.06.2020, 16:57

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Ni slučajno, nema potrebe zaista.

clock-img

04.06.2020, 23:04

clock-img

flamingos

pencil-img

25278



IZVORNA PORUKA: jabudic

Ni slučajno, nema potrebe zaista.


Apsolutno se slažem.❤


clock-img

04.06.2020, 23:07

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Nikako.

Zabranjujem i da dolazi u kupatilo dok sam ja tu.On je musko, a ja zensko.Sa tatom se ne kupa ali je tata morao da ga nauci neke "muske" stvari.

clock-img

04.06.2020, 23:40

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Ovo kod mene vazi kad su klinci bolesni. Znaci P se toliko tresao od groznice i lepo upadam u kadu i sa njim se brckam i drzim ga. Sa D sam isto tako kad je bila mala zbog temp. Lakse im je u smislu koza na kozu. Lakse im regulisem telesnu temp. Ali inace ovako ne. Jedva docekam svojih 10 min samoce 😂 bar dok se kupam. D je velika ona nikom ne upada u kupatilo ni meni ni mm. A Pa upada svima. Desilo se i gostima 😂

clock-img

05.06.2020, 08:59

clock-img

jess021

pencil-img

13375

Ma jok. Njih dve ulaze u kupatilo dok se ja tusiram, ali kod mm ne. I to mi je skroz ok. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

19.06.2020, 12:23

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015

Ne. Zasto se kupati tako? Tusiranje , kupanje u kadi , ma nikako zajedno. Dok su mali tako im je kad porastu neka se kupaju sa kim i kako hoce.