Poslednji tekstovi

ZAŠTO KAŽEMO LETO, A MISLIMO NA IZNENAĐENJA?
Plazma predstavila letnji program lojalnosti: Osvojite brendirane letnje aksesoare koji su potpun...
Promo objava
Promo kutak

Još je višanja pun zamrzivač...
Psihijatar dr Vladimir Đurić na svojoj Facebook stranici redovno deli priče iz svoje prakse, ali ...
Porodični odnosi

(ukoliko mi ne zasmetaju i mirisi u njemu
Kažu da nije štetno ako je umereno, ali ja je ne mogu nikako!!!
u 23 sam nedelji i nosim jaaako zivahnu bebu koja je i na danasnjem UZ bila stidljiva i sakrila pol.... tati i meni nije bitno samo neka je beba zdrava! Elem , do sada sam nabacila svega 3 kg, od toga je beba 610g. Ne jedem slatkise uopste, nista od belog brasna, nista przeno, pohovano, nista od suhomesnatih preradjevina, uvek sam sita , imam5-6 obroka dnevno 
