cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Muzicka skola

clock-img

13.07.2020, 10:11

clock-img

flamingos

pencil-img

25191

A ne privlači ni jedan instrument.Lepo je ko voli da svira,opušta,relaksira-samo pod uslovom kad dete stvarno to privlači.Uzalud terati dete,ako ono ne voli.Uostalo.,kao i bavljenje sportom-trenira ono što voli.Uživajte uz vašu dečicu.❤

clock-img

18.09.2020, 00:50

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Prvi utisci iz muzičke - odlični. Entuzijazam na zavidnom nivou, čak i kod Stefana koji je posustajao prošle godine. Pratimo dalje razvoj situacije. 😊

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

18.09.2020, 06:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26812

T je druga godina violoncela i odusevljena. Sve vise i vise voli. Nastavnica joj je odlicna. Didy, ostala je nastavnica za koju smo se borili🙂.


Sofi je izabrala violinu tako da ce ona naredne godine da krene. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.09.2020, 07:24

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Didy, to je super.
Sanjice, odlicno, najbitnije da vole i uzivaju.

clock-img

18.09.2020, 07:57

clock-img

Didy

pencil-img

7253



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Didy, ostala je nastavnica za koju smo se borili🙂. 




Baš mi je drago, Sanjice! 🙂
Moji su oboje na klaviru. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

18.09.2020, 08:06

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26812

Pre neki dan kažem mm: hvala Bogu da je violina. Otpadnu mi leđa dok stignemo do muzicke sa violoncelom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!