writing-img

RE: GAZIRANO PICE..

  
clock-img

12.12.2009, 21:18

clock-img

jacagoga

pencil-img

502

Hvala devojke na info user posted image user posted image

clock-img

12.12.2009, 21:20

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

IZVORNA PORUKA: jacagoga

Hvala devojke na info user posted image user posted image



off t., potpis ti je presladak.

clock-img

12.12.2009, 22:56

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Kinina ima u malim kolicinama, vise se izbegava sveps zbog toga sto je gaziran. A vec je receno da su gazirana pica uzasna za jetru. Mada, meni kokakola ponekada prija, pogotovo kada mi padne pritisak (u poslednje 3 nedelje se to bas cesto dogadja). Posle dva gutljaja mi uvek bude lakse.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

23.12.2009, 15:15

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Sokovi i inace uopste nisu zdravi... ma ni domaci.... a o gaziranom ni govora ni ovako a pogotovo u trudnoci ! !

I uvek se preporucuje  da bilo kakav sok zamenite vodom, a ne obratno, jer sok nemoze da nadomesti vodu koja je potrebna organizmu!

clock-img

12.04.2010, 12:02

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Jao a meni se sada pred kraj trudnoće tako piju gazirani sokovi...neznam šta mi je!
Nikada ih nisam volela, a i znam da su nezdravi....ali nemogu da vam opišem tu čežnjuuser posted image
Čašu na dan, ali moram....
Još pogotovo iz limenke, to mi je posebno zadovoljsto...
A pre neki dan mi se pio šveps, i to onaj gadni, tonik!!!
Nikada u životu ne bih pomislila da tako ne mogu da se obuzdam.....

clock-img

16.04.2010, 14:29

clock-img

Pilence81

pencil-img

223

Ja sam citavu trudnocu pila Fantu,Colu i Sprajt i hvala bogu nista mi ne fali,ni meni ni bebici.Gazirano je samo po sebi stetno al joj gore je u trudnoci sebi uskratiti neka zadovoljstva koja nisu bas stetna kao cigare na primer.

clock-img

22.04.2010, 20:53

clock-img

Netke

pencil-img

55

Ja sam pre desetak dana bila u bolnici u Belgiji, laserska intervencija zbog viska plodove vode i podela posteljice (nosim jednojajcane blizance) i za rucak su mi doneli u sobu flasicu koka kole uz jelo :-)
rekla bih da treba da se svede na minimum i da nije strasno ako se ponekad popije nesto gazirano. Ja gledam da to ipak bude gazirana voda sa limunom cisto da mi utoli zelju za gaziranim:-)

clock-img

19.11.2010, 09:39

clock-img

Barbarica

pencil-img

99

Ja pijem kokakolu bar litar nedeljno... Sta cu kad moram, navikla sam da posle nekog tezeg rucka popijem casu iste...

Vodu prezirem, pijem je tek tek, maaaaaalcice...

I Bogu hvala sve je ok, ne fali mi nista...

A i moja keva je sa sve tri pila kokakolu i sta sve ne, i sta nama fali... Nista... Osim sto obozavamo kokakolu user posted image

clock-img

19.11.2010, 09:53

clock-img

Crvenkapa85

pencil-img

1588

ja samo tucem po kiseloj vodi.....obicnu ne pijem godinama

clock-img

28.12.2010, 17:33

clock-img

mirjanica

pencil-img

590

ja sam krijuci pocela da pijem kolu, toliko mi prija kao nikada u zivotu! Suzdrzavala sam se mesec dana i sada kao sve necu, ma samo danas pola case, a strah me da mi ne predje u naviku! Uh, kako mi prijauser posted image

clock-img

28.12.2010, 18:42

clock-img

Brana

pencil-img

4456

Ja ne smem da pijem gazirano zbog pevanja odmah mi se upali grlo ali volim nekada krisom da cugnem Coca Colu!user posted image

clock-img

09.01.2011, 19:07

clock-img

strahinja11

pencil-img

156

A meni doktorka rekla da maksimalno izbegavam gazirano, cim sam ostala u drugom stanjuuser posted image

clock-img

09.01.2011, 19:17

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

celu trudnocu nisam pila nista gazirano jer mi nije prijalo a sada kad dojim me uhvatila nenormalna zelja za koka kolom i juce sam popila pola case user posted image user posted image
smem li da pijem kolu dok dojim,ponekad i pomalo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

09.01.2011, 19:19

clock-img

Anoniman

Meni je patronozna rekla da ne pijem gazirano.

clock-img

09.01.2011, 19:24

clock-img

minna

pencil-img

3196


IZVORNA PORUKA: isidora88

celu trudnocu nisam pila nista gazirano jer mi nije prijalo a sada kad dojim me uhvatila nenormalna zelja za koka kolom i juce sam popila pola case user posted image user posted image
smem li da pijem kolu dok dojim,ponekad i pomalo user posted image



Ni ja u trudnoci nisam pila, nisam ni smela zbog g.dijabetesa, ali ne bih pila i da ga nisam imala.
Ne pijem ni sad dok dojim, ustvari 2 puta sam popila casu coca cole, da me mine zelja

clock-img

09.01.2011, 19:24

clock-img

strahinja11

pencil-img

156

Nemam pojma... mada kapiram da kad dojis dete nema nikakve veze da li pijes gazirano ili ne...
pogledaj jos malo po netu, ali opusti se... nece ti nista biti od jedne case dnevnouser posted image

clock-img

09.01.2011, 19:26

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

ne bih ja svaki dan pila ali bas kad me uhvati ludilo onda bih malo gucnula user posted image
mene strah da on ne dobije grceve

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

09.01.2011, 19:26

clock-img

zoća

pencil-img

1957

koka kola ima kofeina tako da beba onda lošije spava iz tog razloga se ne preporučuje

clock-img

09.01.2011, 19:29

clock-img

Maryna1

pencil-img

324

I ja ne bi pila dok dojim, zbog grceva kod bebice!

clock-img

09.01.2011, 19:35

clock-img

krixtina

pencil-img

80

Nama u bolnici rekli da od sokova samo prirodni sokovi se smeju,a gazirana kisela voda je dozvoljena,posto to nema vestacke arome,zasladjivace,boje...

clock-img

10.01.2011, 00:38

clock-img

mati

pencil-img

6667

Ja sam pre par dana popila casu fante... I tako zazalila... Cele noci je Matiju bolela pupa a ja sam samoj sebi sve po spisku psovala jer nisam mogla da se suzdrzim. Inace ne pijem gazirano, kis vodu nikako ne mogu, a tih dana nista nisam menjala u ishrani tako da bas sumnjam da je od soka.user posted image

clock-img

10.01.2011, 08:10

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Ja popijem ponekad kokakolu, kafu 2-3 na dan, ponekad čašu vina i dojim već 9 meseci a ništa mu ne smeta....

clock-img

10.01.2011, 08:36

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja samo tucem po kiseloj vodi.....obicnu ne pijem godinama


...I ja isto... ali nikako Knjaz... ne odgovara mi njegova aroma i onolika nabijenost sa CO2!
Odgovara mi voda Vrnjci, Heba i Odmenska... njih uglavnom i pijemuser posted image

clock-img

01.02.2011, 19:45

clock-img

gabrijelaaa

pencil-img

900

u trudnoci i ovoj i prethodnoj sam imala jako veliku zelju za gaziranim...ali kontrolisem se...jednom nedeljno sebi ispunim zelju pa popijem 2/3 case...user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

clock-img

24.03.2011, 09:38

clock-img

nencydrew

pencil-img

843

Popijem baš kad me uhvati želja, inače pazimuser posted image