Poslednji tekstovi

Sve više žena otvoreno priznaje da ne želi da ima decu
Sve veći broj žena svesno bira život bez dece što predstavlja jednu od ključnih demografskih i ku...
Vesti

Prvi meseci sa bebom i partnerski odnos
Prvi dani sa bebom često nisu onakvi kakvim smo ih zamišljali. Ima ljubavi, da — ali ima i zbunje...
Promo objava
Porodični odnosi

Kada ga je sestra donela bio je toliko mali i spavao je samnom u ktevetu tko sto bi mi legao stomakom preko vrata i sisao resicu od uveta, kao mala beba. Cesto se ponasao kao pas i posto smo ziveli u prizemlju, cesto je izlazio. Sto znam da nije dobro, ali on je sam znao da orvori sva vrata i smugnuo bi leti preko terase.
...moji tata i brat su isli jednom prilikom na vikend u selo i povelu su Milra-Ditera tadasnje tigrastog macka koji je bio jako umiljat ali on je tamo potpuno poludeo i pobegao i nikada se vise nije vratio!
Dok malo sara narste reci cu joj da mu kaze da joj kupi macu njoj nece moci odoljeti
Čak na prvi mah nisam skontala da je on,bila sam zbunjena.Nikada nije izasao na ulicu a kamoli da se uvuce u kola.Bio je stariji ,i mislim da ga je starost pocela savlađivati.Ovo je Bio Zrika
A ovo drugo je bila Nađina Mikaka.
)

