cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Magnezijum u trudnoci

clock-img

27.08.2015, 08:53

clock-img

Anoniman

meni je dr juce ukinuo utrgestan, mada ga js odavno ukidam sama, popijem po potrebiuser posted image

clock-img

27.08.2015, 09:37

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Ja pijem jednu kesicu, u prahu je, sipa se direktno na jezik i proguta, kiseo je kao djavo.
Zove se magnetrans 375mg, i meni je receno samo jedna kesica dnevno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

27.08.2015, 21:58

clock-img

pipi_coco

pencil-img

1289

Isi uzmi Bioelectra Mg 300, imaš da biraš okus naranđa ili okus limun, a isto tako istreseš kesicu na jezik, nije šumeci,
Ja ga pijem zbog probave i meni je super, ko'' cedevita user posted image

< Poruku je uredio pipi_coco -- 27.8.2015 21:59:15 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

clock-img

27.08.2015, 22:39

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Pipi i ovaj ima ukus narandze, nije los ukus samo sto je nerazblazen pa mi je kiseo. I mene podseca na cedevitu samo ja to ne volim da pijemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

27.08.2015, 23:56

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

DIJANA pisah već da sam ja koristila onaj od Natural Wealtha. Par puta sam popila Direkt (ima super ukus) , ali kako tad pročitah da sadrži sorbitol, odmah sam se "prešaltatla" opet na onaj od NW.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

28.08.2015, 00:25

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Choopa a sta je sorbitol?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.08.2015, 01:42

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Zaslađivač, šećerni alkohol. Evo na engleskom KLIK U principu nije on opasan ili nešto tako, ali ja nisam zbog dijabetesa htjela a i kad sam već imala te bez njega onda sam se odlučila da ću ipak njih. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

05.09.2015, 12:01

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

Od 23nd dr mi je rekla da pijem sumeci Mg do kraja trudnoce zbog kontrakcija materice i Ca zbog grceva u nogama koji se javljaju nocu.

clock-img

23.07.2018, 08:21

clock-img

dejana007

pencil-img

1844

ja koristim magnezijum direkt od pocetka trudnoce... ovih 4 dana nisam i nesto me boli dole nisko stomak. 10-ta sam nedelja. tek sad evo citam i ne znam dal sam pogrešila sto sam pila?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

clock-img

23.07.2018, 08:40

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Nisi pogresila,Mg moze samo da smanji grceve.
Meni nije prijao taj direkt,imala sam redju stolicu. Ja sam pila Mg iz Dma, 300kom je 600din, tablete su u pitanju, piju se dva kom dnevno

clock-img

23.07.2018, 08:42

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24662

Mozes da pijes Magnezijum, kao sto rece Vonavoj, samo moze da ti pomogne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.07.2018, 09:46

clock-img

dejana007

pencil-img

1844

Hvala vam puno, na pauzi idem da kupim i da krenem opet da pijem. od jutros krenuli blagi bolovi i bas sam se zabrinula. user posted image tek sam ušla u 3-ci mesec tj 10-ta nedelja. Mozda se siri materica ali ja se bas plašim

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

clock-img

30.07.2018, 20:22

clock-img

besnaglista

pencil-img

46

Zene, ne znam da li pisem u pravoj temi, pa se unapred izvinjavam... Jel normalno kada umesto grceva mi "skace stomak"user posted image Ne znam bas da objasnim, znate ono kad vam igra oko, ili bilo koji misic na telu. Meni vec nekoliko dana tako igra misic, odmah desno od pupka. Beba jos uvek nije, 16-ta mi je nedelja, nisam je jos ni pocela osecati, a ovo je bas jako i bas se moze i videti kako mi stomak poskoci. Dr se prvo zacudio, pa mi rekao da bih mogla magnezijum uzeti, tako da mi se ne cini da je i on siguran sta je. Jel imala to neka od vas?

clock-img

30.07.2018, 21:06

clock-img

dunja RR

pencil-img

30117

Glisto, pa ja sam baš pre par sati to pisala, baš desno od pupka mi se desilo, samo malo niže. Pulsirao mi stomak jedno pola sata, skakao je, svi smo videli. Refleksno, ja nisam mogla da kontrolišem.
A ja sam tek 8+.
Zvala sam kliniku i rekli su mi da je beba pritisla neki krvni sud i da je to sasvim normalno. Pitaću doktora za par dana na sledećem UZ.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

30.07.2018, 22:16

clock-img

besnaglista

pencil-img

46

Izvini, nisam videla da si o tome pisala... E hvala ti, lakse mi je kad kazes da su ti rekli da je normalno... Ja imam tek 6. septembra sledeci pregled,a mislim da nije tako strasno da sad trcim kod doktora. Ako ne prestane, svakako cu otici za svaki slucaj. Ajde javi sta ti budu rekli na UZ. Srecno!