cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Šta smo danas pravile - 11. deo

  
clock-img

21.04.2021, 17:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Vreme je za novu temu user posted image

clock-img

22.04.2021, 15:01

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Lazanje sa piletinom. 

clock-img

22.04.2021, 21:32

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Novu divnu pitu sa piletinom i kackavaljem, dete se odusevilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

22.04.2021, 23:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Danas posni paprikas sa salatom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.04.2021, 09:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Juče smo imali spanać i pohovanu piletinu i teletinu tako da mesa imamo i za danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.04.2021, 09:56

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Bice musaka s mesom i tikvicama. 

clock-img

23.04.2021, 12:59

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Kod nas ostala od juce cureca supica i snicle. Danas samo da dodam pomfrit i neku salatu. Za dorucak bile kiflice od sinoc

clock-img

23.04.2021, 13:24

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Zapecena boranija sa krompirom sa puno sveže sačate. Za dezert posni kolac. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.04.2021, 14:23

clock-img

Tiziana

pencil-img

2565

Mi domace njoke i lovacke snicle.. 

clock-img

23.04.2021, 18:33

clock-img

pari

pencil-img

6778

Bataci i krompir u rerni. I keksići sa čokoladicama



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

26.04.2021, 09:10

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Juce spala snogu.

Dorucak jaja i salame.

Rucak
Pileca corba, punjene paprike, dve vrste vit salate. Onda gospodjica nije htela da jede pa joj kuvala makarone, pa nugat krekere.
Muz za veceru trazio junece cevape da przimo, kaze nije se nista konkretno najeo ceo dan. user posted image

Danas nista, samo podgrevamo.



_____________________________




clock-img

26.04.2021, 10:34

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Juce riba i pomfrit, danas riba i neko povrce. I za dete pileca supica


< Poruku je uredio dddaca -- 26.4.2021 10:38:28 >

clock-img

02.06.2021, 16:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Šta je ovo, niko ne kuva user posted image

Kod nas danas brzi ručak - trakice teletine i crvene i žute paprike (posebno propržene na vrelom tiganju, pa spojene), pirinač iz rerne. Imali i supicu od juče.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.06.2021, 16:04

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Anci, izgleda😄





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.06.2021, 16:08

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ja sam kuvala sladak kupus,dijeta tako kaze😆

clock-img

02.06.2021, 16:37

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Kod nas danas pasulj

clock-img

02.06.2021, 20:03

clock-img

flamingos

pencil-img

25202

Roolnice sa pečenim paprikama(nadevane,rolane,pa zapečene paprike,prelivene mešavinom kiselog mleka,jaja i rendanog kačkavalja),pržena pileća džigerica i domaća supa.

clock-img

03.06.2021, 16:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Domaće taljatele u sosu od sira i tikvica. Jagode prelivene maple sirupom za dezert.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.06.2021, 16:11

clock-img

pari

pencil-img

6778

Mmm Ana, odlično!

Mi ćemo danas raviole sa sirom i ćufte u paradajz sosu koje su ostale od pre dva dana.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

03.06.2021, 16:13

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ana, kakav ti je to sos? Kako ga pravis? Trazim nacin da podvalim tikvice

clock-img

03.06.2021, 16:54

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Daco, tikvice i mladi luk propržim (možeš i da izrendaš tikvice ako nećeš da ih primete), kada tikvice omekšaju dodam običnu kiselu pavlaku i pavlaku za kuvanje, so, dosta sveže mlevenog bibera, i prokrčkam. Onda ubacim skuvane taljatele (a može i obične makarone), prokrčkam dva, tri munuta. Danas sam odozgo stavila mocarelu pa ubacila u rernu da se mocarela istopi i malo zapeče.

Ja nisam baš ljubitelj pavlake za kuvanje pa nekad stavim samo običnu pavlaku i fetu npr. Sada sam imala pavlaku za kuvanje pa sam je iskoristila ali ne mogu samo nju, prejak mi je ukus.



< Poruku je uredio Ana RR -- 3.6.2021 17:22:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.06.2021, 11:20

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Juce je bila paradajz corba koja ce i danas da se jede. Zatim zapecene snicle sa jajima i kiselim mlekom. Pravila sam palacinke, da isprobam nov mikser (Anci, tek je sinoc stigao). Gibanicu.

Danas su ostale makarone, pa cu deci da zapecem sa sirom i jajima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

04.06.2021, 11:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

E Sanjči, kako ti se čini?

Kod nas danas lovačke šnicle i pire krompir. Salata od kupusa, šargarepe i crvenog luka.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.06.2021, 11:50

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819



IZVORNA PORUKA: Ana RR

E Sanjči, kako ti se čini?

Kod nas danas lovačke šnicle i pire krompir. Salata od kupusa, šargarepe i crvenog luka.







Presavršen❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

04.06.2021, 11:52

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Znala sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!