cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Volite li sneg?

  
clock-img

15.12.2009, 21:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Volimmmmmmmmm user posted image

 ljubomorna sam na vas shto vam je toliko napadao sneg....ovde nije toliko user posted image



U SU ne veje? U NS veje preko 24 sata, ima nekih 30cm snega! HAOS! Ne pamtim kad je bilo ovako! I najavljuju ga još 2 dana bez prestanka! A za subotu najavljuju oko minus 10. znači neće se topiti. user posted image

clock-img

15.12.2009, 21:31

clock-img

Anoniman

mm merio danas popodne na tvrdjavi 40cm snega!

clock-img

15.12.2009, 21:37

clock-img

Jelena81

pencil-img

285

ima bogme tako i kod nas nesto... upala sam na jednom mestu do kolena, cera se smejala jer sam se odjedom smanjila :)

clock-img

15.12.2009, 21:40

clock-img

Anoniman

Ma nema toliko snega kod nas....gledam stalno napolje....al na ogradi imam mozda 2 cm snega.....user posted image

Nije ferrrrrrrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.12.2009, 21:41

clock-img

Jelena81

pencil-img

285

da, ali pocetkom novembra kada je padao, kod nas nije ni uspeo da se zadrzi, ali kod drugara u Smederevu napadalo... A tamo smo se prosle NG strava proveli na snegu... 

clock-img

15.12.2009, 21:42

clock-img

gina

pencil-img

540

Kod nas u Zrenjaninu ima preko 30cm snega. Baš je lepo napadao user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.12.2009, 09:47

clock-img

Markovicka

pencil-img

456

OOOBozavam sneg, samo buljim kroz prozor i odmah dobijem zelju da idem napolje, ali toliko klizi da ne mogu da mrdnem sama, bojim se pascu s ovim stomakom, pa poosle necu moci da ustanem( jedva s kreveta ustanem, a ne sa zaledjene stazeuser posted image

clock-img

16.12.2009, 10:04

clock-img

Rina

pencil-img

675

Blago vama ovde retko kad padne sneg,da se bas zadrzi i da uspemo da napravimo sneska :( I kad se to desi svi iz ulice izlaze nepolje i slikaju ga iz svih uglova user posted image

clock-img

16.12.2009, 10:50

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

Nekad sam ga volela i bio mi je strasno romantican, a sada ne. Mrziiiiiiiiiiiiiim zimu i sneg.

p.s. Kod nas jeste hladno ovih dana, al snega bas i nema.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

16.12.2009, 10:53

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

Ja volim sneg, ali evo kod nas nema, jedva cekam da bude

ali volim kad pada bez prestanka a ne da se ledi ili da posle nekoliko dana je cvrst i nemoze se igrati snjim :)

voljela bih da pada i to neprestano nekoliko dana

ili da pada nocu pa u toku dana nema i mogu izaci vani
pa ponovo uvece itd itd user posted image

clock-img

16.12.2009, 11:01

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

I ja obozavam sneg.Kod  nas ga isto ima oko 30 cm.Volela bih da napad metar snega.Da se nista ne vidi od njega.

clock-img

16.12.2009, 11:03

clock-img

mejra81

pencil-img

624

Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.12.2009, 12:12

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Joj, Mejra user posted image Idi, ženo, kupi čizme pre nego što se porodiš, trebaće ti!

IZVORNA PORUKA: mejra81

Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

16.12.2009, 12:42

clock-img

mejra81

pencil-img

624


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Joj, Mejra user posted image Idi, ženo, kupi čizme pre nego što se porodiš, trebaće ti!

IZVORNA PORUKA: mejra81

Volim ga,ali trenutno NEEeeeeee...
Juce sam isla kod lekara,nemam sta da obujem,sva obuca mi je mala...
Isla sam u patikama i sve su mi noge bile mokre....user posted image user posted image user posted image
Jos treba da se porodim,a kola zatrpana, guzva...Uzas,mrzim sad sneg...
Sinoc ja i mm izasli napolje da on ocisti kola a ja da se proluftiram i obula sam njegove cipele.....user posted image user posted image
Ko sirotica.....user posted image user posted image user posted image




Pa kupila sam pre 15dana,isto sam vece uzela i sad mi male...
Moram na svakih nedelju dana da kupujem....Jos kako da odem sad da kupim a da ne pokvasim noge.....

clock-img

16.12.2009, 12:53

clock-img

Markovicka

pencil-img

456

Napolju je postalo opasno, gruvaju bombe od snega odozgo, padaju citave gromade sa krova zgrade svako malo
Ali veceras moram izmoliti muza da idemo u park da pravimo Sneska, jojjj valjda ce hteti onako umoran sa posla..

clock-img

16.12.2009, 13:40

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Mejra, to ti je od vode sigurno... Doduše, meni se broj cipela povećao za pola broja, ja ne mogu u pola moje obuće da uđem, baš sam tada otvorila temu o tome user posted image Imaćeš pun orman cipela!! San svake žene... user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

16.12.2009, 14:25

clock-img

Anoniman

Konachno je i kod nas malo redovnije napadao.....juche su krovovi vishe bili crveni nego beli....al danas su bash beli user posted image user posted image user posted image

Iako je kolaps u gradu....i iako je moj dragi slupao auto....ja obozavam sneg user posted image user posted image

clock-img

16.12.2009, 14:30

clock-img

pahulja76

pencil-img

1516

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Konachno je i kod nas malo redovnije napadao.....juche su krovovi vishe bili crveni nego beli....al danas su bash beli user posted image user posted image user posted image

Iako je kolaps u gradu....i iako je moj dragi slupao auto....ja obozavam sneg user posted image user posted image



kako slupao, sta je bilouser posted image

beli su krovovi, i moji krovni prozori su skrzo zatrpani snegom pa moram da palim svetlo od jutra do mraka user posted image

clock-img

17.12.2009, 15:03

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Kod nas i dalje pada li padauser posted image
Već ga ima oko 40cm.
Ja samo moram malo da očistim trotoar do garaže i izlaz na cestu što nagrne grtalica sa ceste,ostalo uvaljam automuser posted image
Ma super je snijeg,jedino je ružno kad se mora pješke po gradu,ona ljapavicauser posted image

clock-img

17.12.2009, 15:07

clock-img

sephora

pencil-img

654

volim sneg ali negde na planini ili na selu, tamo zaista mogu da uživam u njemu- ali ovako u gradu sneg prouzrokuje niz problema i brzo postane bljuzgavica...

clock-img

17.12.2009, 15:26

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Bljuzgavica-ljapavica,da ne bude zabuneuser posted image
A možda postoji još neki nazivuser posted image user posted image

clock-img

17.12.2009, 15:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bljuzgavica-ljapavica,da ne bude zabuneuser posted image
A možda postoji još neki nazivuser posted image user posted image



postoji.... sr**** posle snega user posted image
mene izluđuje ta vodurina na putu kada sneg počne da se topi i kada saobraćaj učini svoje.... Sephora... idemo u planine!  user posted image user posted image

clock-img

17.12.2009, 15:36

clock-img

sephora

pencil-img

654

pa to draga!!!
zamisli samo neki divan pejzaž, sneg svetluca a mi u nekoj toploj kolibici uz kaficu i pričmo koliko nam volja...a naši muževi napolju cepaju drva ha,ha,ha što sam kvarnauser posted image user posted image user posted image

clock-img

17.12.2009, 15:38

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Uf uf,jeste mi romantičneuser posted image
Oću i jauser posted image

clock-img

17.12.2009, 15:39

clock-img

sephora

pencil-img

654

tvog muža ćemo poštedeti cepanja drva pošto mora čovek da se odmori od putauser posted image ...