cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Volite li sneg?

  
clock-img

17.12.2009, 21:44

clock-img

Anoniman

Jao kako pada lepo sneg,bas mi je zao sto nemam digitalni! BAs bih setkala sad a mm njegovoj kuci!user posted image

clock-img

20.12.2009, 20:14

clock-img

afrodita

pencil-img

1814

Obozavam.
Volim kad skripi pod nogama.
(kao kad mi zubar stiska plombu u zubuser posted image )

clock-img

01.02.2010, 11:46

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Juče smo išli na sanjkanje na jedno brdo,bilo je super iako sam ga morala vući uz brdo na sankama ali zato kad se spuštamo milinauser posted image
Pred kućom nam je ravno pa uglavnom ja njega vučem,trčim,dušu izdahnem ili pravimo anđeliće u snijegu,snješka bijelića i tako.
Kad je već zima onda nek ima i snijegauser posted image

clock-img

01.02.2010, 11:47

clock-img

NONA79

pencil-img

221

lično neeeeeeeee, ali kada se klinci sankaju uživam u njihovoj radostiuser posted image

clock-img

01.02.2010, 11:54

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

Volim da gledam kako pada,dopada mi se taj prizor zimske idile,ali posto ne volim hladnocu radije ga posmatram iznutra

clock-img

01.02.2010, 11:56

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Voli onaj prvi..i kad napada lepo pa uvece u setnju..izgleda carobno... ali  ne kao sad....mesecima sneg i u dubokom minusu user posted image user posted image user posted image

Ocu Proleceeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.02.2010, 12:30

clock-img

lothroniell

pencil-img

1402

Volim "pravi" sneg, kada setam po njemu a on shkripi pod nogama...user posted image user posted image user posted image Ali ne volim kada krene da se topi pa sve bljuzgavo i blatnjavo... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

clock-img

17.02.2010, 10:28

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

Vala vise je dosadio ovaj sneg ove zimeuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

17.02.2010, 10:32

clock-img

buhla

pencil-img

2564

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Volim "pravi" sneg, kada setam po njemu a on shkripi pod nogama...user posted image user posted image user posted image Ali ne volim kada krene da se topi pa sve bljuzgavo i blatnjavo... user posted image



takodje! ali to nisam nikad doživela u Bgd... na Zlatiboru mi je prethodne zime bilo idealno! joooooj sankala se i bila happy kao malo dete!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

17.02.2010, 10:38

clock-img

viking

pencil-img

6663

Kako nisi Buhlice, bilo sad za vikend user posted image  Stvarno je bilo tako, izađeš ispred zgrade i prosto ne znaš u kom pravcu da kreneš jer je sve oko tebe beeeeeloooooo.

Ja mrzim sneg i zimu. Mrzim.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

17.02.2010, 10:46

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Jeste, za vikend je baš škripao pod nogama, posebno u nedelju!!!

IZVORNA PORUKA: viking

Ja mrzim sneg i zimu. Mrzim.



OFF: Kako se zove onaj Štrumf koji sve mrzi? Ne kažem da si ti taj Štrumf, nego si me asocirala user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

17.02.2010, 10:49

clock-img

buhla

pencil-img

2564

Mrgud user posted image

ma ja nisam izlazila iz kuće, ne mi bilo dobro... tj jesam jednom do prodavnice i kad sam stigla do nje shvatila da nisam ponela novčanik!!!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

17.02.2010, 10:49

clock-img

viking

pencil-img

6663

Jesam, jesam, ja sam taj štrumf. Mislim da se zove Mrgud.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

17.02.2010, 10:52

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Daaa, Mrgud!!!! user posted image   Viking, ti nisi Mrgud, ti si Master Yoda user posted image Ali dosta, ovo je već daleko off.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 17.2.2010 10:53:56 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

17.02.2010, 11:27

clock-img

ksenija81

pencil-img

955

Volim samo prvi sneg i to citava tri dana.
Kad dodje zima jedva cekam da padne sneg, a onda kad padne i kad se dobro smrznem, ne mogu da poverujem da mi je toliko nedostajaouser posted image

clock-img

31.03.2010, 15:08

clock-img

Anoniman

Ne obozavam sneg.

clock-img

31.03.2010, 15:13

clock-img

diamond

pencil-img

823

Ni na slici!!!! Svake godine se izlomim kao bolid, cim izadjem iz kuce ja se okliznem i padnem...ali dobra stvar je sto verovatno dobro zabavljam okolinu svojim svakojakim egzibicijama pokusavajuci da ostanem na nogama...user posted image

clock-img

31.03.2010, 15:16

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Nije mi jasno šta tu ima da se voli: hladno, klizavo, mokre noge, prehlade... Mrzim zimu!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

01.04.2010, 17:02

clock-img

lenaa

pencil-img

917

volim kad sve fino zaveje a narocito da sam tada na nekoj lepoj planini. Jedino ne volim kad se topi.

clock-img

25.02.2011, 20:10

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.02.2011, 20:13

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

IZVORNA PORUKA: liliana

Nije mi jasno šta tu ima da se voli: hladno, klizavo, mokre noge, prehlade... Mrzim zimu!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
Ne volim ga ni na slici user posted image

clock-img

25.02.2011, 20:15

clock-img

Anoniman

Nekad sam ga volela,a sada ne mogu da ga smislim.user posted image

clock-img

25.02.2011, 20:16

clock-img

bratzz

pencil-img

982

Ne volimuser posted image

clock-img

25.02.2011, 20:17

clock-img

Ana007

pencil-img

589

Ne volim zimu,ne volim sneguser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

clock-img

25.02.2011, 20:18

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Volim sneg kao ovaj sada,prelepo je napolju,idemo sad u vecernju setnju na 10 min valjda ce onda bolje da spavaju user posted image