cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 03/24

  
clock-img

20.03.2024, 00:02

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Srecko, ja ako ne uposem i rokovnik pisi propalo. Bez njega nista ne mogu da planiram. Imam seminar sledece subote a ja utripovala da je ove a imamo neko slavlje ove subote. I naravno, pogledam u rokovnik 😂 On u rancu, ranac na ledja o ne razdvajamo se 🤣

clock-img

20.03.2024, 07:29

clock-img

flamingos

pencil-img

25193

Dobro jutro.Eto nama sunca.Što volim kad mi tako započne dan.Pijem kafu i kujem planove za danas.Svašta me nešto čeka.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

clock-img

20.03.2024, 08:36

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Dobro jutro, rokovnik kaze ajd na posao u pola 10 😊
Dete ide na nadoknadu informatike isto u 10 pa ćemo se otprilike u isto vreme vratiti. 

clock-img

20.03.2024, 10:10

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Dobar dan! I kod nas suncano, ali hladno i dalje. Jutros poranila da spremim rucak, a ceka me jos milion obbaveza koje ne znam kad cu da pozavrsavam. 

clock-img

20.03.2024, 11:50

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26814

Masem vam. Nadam se da ste dobro. Ja sam u jurnjavi. Imam stalnu neku jurnjavu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.03.2024, 12:46

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Da mahnem i ja,imam haos na poslu.
Tako neki dani...Od januara.Neka ih.Volim to. :)
Brze mi prodje vreme.

clock-img

20.03.2024, 13:01

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Ladno ladno ladno, duva vetar odnese mi frizuru 😂
Taman posteljinu da produva. 

clock-img

21.03.2024, 08:28

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24690

Dobro jutro. Sta radite danas, drage moje? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.03.2024, 09:32

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Dobro jutro 😊
Ja se kanim da odem u potragu za haljinom za proslavu, ali ne znam gde to da uglavim. Ta radnja je ma drugom kraju grada, rade od 10 i a meni dan ispresecan obavezama. 
Bitno da je sunčano. 😊

clock-img

21.03.2024, 13:31

clock-img

flamingos

pencil-img

25193

Dobar dan.Samo da vam mahnem.Uživajte u lepom danu.❤️

clock-img

21.03.2024, 15:16

clock-img

Kata90

pencil-img

3258



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sta radite danas, drage moje? 





Dobar dan svima,čitam vas ali ne stignem da pisem bas.Konačno i lepog vremena,pa smo zasadili grašak pa posle sve redom kako ide....posla ima,kosili smo vec i travu.Vise smo sada napolju,montirali i ljuljašku za malog sad uzivancija.Budite dobro....😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

22.03.2024, 12:19

clock-img

17 joka

pencil-img

10849



user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

22.03.2024, 14:24

clock-img

flamingos

pencil-img

25193

Joko,ljubim vas puno.Uživajte zajedno i rastite zdravi i srećni!❤️❤️

clock-img

22.03.2024, 21:55

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Haaaaaj, ima li kogaaaaa? 😊
Ja gledam seriju pa Preživele 😁
A toooooonu sudova imam za pranje. Niko se danas nine dugo zadrzao kod kuće, ko autobuska stanica. Udji, jedi, pij i napolje 😊

clock-img

22.03.2024, 23:21

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26814

Evo mene Ivanka. Ali legla sam. Umorna sam bas.
.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

22.03.2024, 23:26

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

U

i

itiiiMoji uveliko spavaju🙄 Čudo jedrno. Ja sam se jedva dovukla kući večeras. Sve neka jurnjava danas. 
Pa, Sanijice, da se pošteno odmorimo 😊
Ali prvo da operem drugu turu sudova 😁

clock-img

22.03.2024, 23:35

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26814

Barem da odspavam kako treba. Budim se kao vampir.
Ali dobro barem cu malo iskulirati od jurnjave.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.03.2024, 00:01

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Zbog vampirisanja je mm otisao na spavanje jos u 10. A trebalo je da zavrsi nesto, nije mogao.
Izmudrovah tamo u temi sa prvacima,  slaba sam na mališane, ima ih svakakvih sorti, snađenih i nesnađenih 😊 

clock-img

23.03.2024, 08:09

clock-img

dddaca

pencil-img

9223


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Barem da odspavam kako treba. Budim se kao vampir.



Ovo kao da sam ja pisala. Ne znam sta mi je u poslednjih nekoliko nedelja. Ne mogu uopste da spavam ujutro.
Inace dan bas lepo poceo. Ukljucila tamni ves i sad videh raspalu papirnu maramicu po njemu. Ukljucila racunar, maticna samo sto nije crkla. greje se bas puno. A ja planirala da nesto odradim tokom vikenda, i tako...
Nadam se da je vama bolje poceo dan. Odoh da jos malo cutim pa da vozim dete na trening

clock-img

23.03.2024, 08:13

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Kuki Daco ov9 ko da sam ja pisala 😂 I pored temeljnih proveravanja dzepova vecito ima neka maramica 🤣 Vec smo navikli. Isperi jos jednom. 
Odoh kod frizera da se dovedem u red malo. I malo da se konsultujem oko boje kose. 


clock-img

23.03.2024, 09:19

clock-img

Tiziana

pencil-img

2558

Dobro jutro zenske. Ja zavrsavam kafu i pravim planove sa mm gde za praznike i sta sledece u stanu da renoviramo. Razmahali smo se😂😂Veliko dete na probnoj maturi. Danas srpski i izborni, juce bio matis. Malo dete cu jos malo da pustim da spava pa i nju da budim da ide na cas. Pravim danas lazanju, sad cu da zavrnem rukave da bismo mogli da idemo malo napolje u set_nju, na kafu itd. Geeota da ne iskoristino ovako lep dan. Joko javi kako se snalazite❤️

clock-img

23.03.2024, 09:27

clock-img

flamingos

pencil-img

25193

Dobro jutro.Daco,i ja se rano budim.Već sam išla u navavku,zamesila za hleb i spremam doručak.Za ručak ću pasulj sa domaćim suvim mesom i mlad kupus za salatu,a napraviću i nešto slatko.Moje dete spava,pa u 15 h putuje za Beigrad(vodi ih nastavnica muzičkog.Idu da gledaju operu,da prošetaju itd).Prelep je dan,uživajte.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Joko,uživajte sa svojim bebicama.Pozdrav svima.❤️

clock-img

23.03.2024, 11:28

clock-img

Kata90

pencil-img

3258



IZVORNA PORUKA: 17 joka



user posted image






Joko,uzivaj sada 😊 Bogu hvala da idete kući i da je sve prošlo kako treba....❤🙏

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

23.03.2024, 11:39

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18392

Gluvarim do rucka. Da ne pokvarim frizuru 😂 Treba da stoji do 19h 😁
Jaja i slanina za rucak, ne mogu da se smaram danas. Dete na pikniku sa drustvom, mm po gradu i tako... 
Tizi, sta kaze sin, kako mu se cini matematika? 

clock-img

23.03.2024, 12:07

clock-img

Tiziana

pencil-img

2558

Pa kaze da nije bilo bas lagano, iako slusam na TVu da je puno dece bilo koja su izasla posle 1h i bilo im je lako. Sve je uradio, vracao se, proveravao. Video je juce resenja i kaze misli da mu je sve tacno, e sad pitanje je koliko je on zapamtio sta je napisao. Sve u svemu nije ni bitno da li mu je sve tacno ili su mu tacna samo 2 zadataka, bitno je da on vidi gde je gresio i sta treba da vezba naredna 3m.