writing-img

RE: Da li ste birali uciteljicu?

clock-img

18.09.2021, 18:41

clock-img

flamingos

pencil-img

25221

Mi smo birali,ali nismo kod te učiteljice bili.Što je i nebitno.Ako dete uči,sluša stećiće znanje.Ko da je mene neko pitao kada sam išla u školu sviđa li mi se učiteljica.Poslali tu koja je dobila posao u mom selu i eto.

clock-img

18.09.2021, 21:00

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

I ja se secam kad sam dobila ucitelja a razred pored dobio divnu prelepu uciteljicu, mladu
Kako sam isprva bila razocarana posle sam obozavala svog ucitelja

clock-img

29.05.2022, 20:20

clock-img

Tajčica

pencil-img

268

Ne, ali dobismo izgleda najbolju.

< Poruku je uredio Tajčica -- 29.5.2022 20:21:00 >

clock-img

08.10.2023, 16:59

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Nismo birali uciteljicu ni za jedno a ni za drugo dete ali dobili smo savrsene uciteljice .

clock-img

10.10.2023, 11:04

clock-img

Kata90

pencil-img

3261

Nismo ni mi birali uciteljicu,jeste da je starija i pred penziju ali bitno da zna preneti znanje.....Stroga je,i sto smatram da treba.Ali je vole bas,ja nesmem nista lose pricati za nju sinu....postuju je.Svaki dan je grle,pogotovo devojcice,decaci ne bas.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

10.10.2023, 11:49

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Nismo birali,jer se vodim parolom,dete ce da uci,ako bude yelelo,kod koje god da je uciteljice.

Avaj,bitan faktor sam propustila-Uciteljica i odnos.

Uciteljica nije ok pedagog,vice na decu,preti,ucenjuje.
Deca nevoljno odlaye i placu pre ulaska u skolu.

Moj decak je miram,slusa i radi sta i kako mu se kaye i ya sada,problema nema.
Generalno,krivim roditelje koji ne yele da iynesu problem i yakayu hitan roditeljski sastanak-ako je vec tako,kako se prica i kaye.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image