cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Da li ste meteoropata?

clock-img

29.10.2013, 17:41

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

valjda jesam
kad je oblacno depresivna sam , pred kisu me bole zglobovi , kad duva vetar onda sam uzasno raspolozena i tako
losem i dlaka smeta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

29.10.2013, 17:46

clock-img

jole82

pencil-img

5143

Olga user posted image
Da ja sam migrenozni meteoropata....znate ono kad se menja/promeni vreme pa svi živi kukaju da ih boli glava...e pa mene glava boli još dan pre toga user posted image tako da svi ynaju ranije da će se menjati vreme..
I mene ubijaku kolena i desni kuk pred kišu...
A sunce voleeeem pa i zubato, samo da je svetlo, sve mi nekako dođe lakše...sivilo jesen i zimu mrrrzzimm..najradije bih to sve prespavala...

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

30.10.2013, 00:49

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Meni mnogo smetaju nagle promene vremena. Tada me ubije glava. ibude mi muka od takve glavobolje. A dešava mi se i da ne mogu da spvam kad je pun mesec

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

26.11.2013, 15:21

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Jesam.Poslednjih dana sam imala strasne glavobolje,umor,aritmije su cesce.Desava se da me kicma boli mnogo vise nego inace,i ruka...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

26.11.2013, 15:31

clock-img

Наташица

pencil-img

283

не знам да ли ова моја бољка спада у тему, али пред сваку кишу ја лудим колико ме уши сврбе. не знам шта више да радим. некад ме и грло сврби па нешто контам да ми није нека алергија. значи кад ме ушу засврбе, кроз дан два падне киша. избјегавам кориситти штапиће, али у том периоду морам и некад толико ишчешем да ме послије боли. има ли неко ову бољку и како је се ријешити? user posted image

_____________________________

"timeo hominem unius libri"

clock-img

26.11.2013, 19:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja nisam bila, ali sada jesam...posle operacije reagujem na svaku promenu vremena,evo i danas me rana malo bolela a sada je konačno počeo da pada sneg.A primetila sam i da me pritisak zeza kad se vreme menja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

26.11.2013, 20:04

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Nisam, sem sto me malo zigaju prsti na nozi koje sam lomila.

clock-img

06.03.2014, 12:46

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

O da user posted image par dana pred promenu vremena glava razbija. Dok sam bila trudna, bilo mi je super, moglo je vreme da se menja 100 puta na dan, meni nista.

clock-img

04.11.2023, 13:48

clock-img

flamingos

pencil-img

25208

Jesam,imam glavobolje,umor,raspoloženje se menja.Najviše mi smeta migrena.

clock-img

06.11.2023, 11:44

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

S godinama primecujem da jesam.
Krene bol iznad slepoocnica,pa se prosiri i traje.
Ne pojem nista,jer ne pomaze.

Pomaze mi masaza pepermintom.