cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Trudnoća i lekovi

clock-img

24.10.2016, 15:58

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Žene, da li je neka od vas pila smectu u trudnoći?
U uputsvu piše (naravno) samo ukiliko je lekar preporučio, ja bih na svoju ruku, želudac mi se raspadauser posted image
Ili šta bih mogla da pijem za povraćanje i dijareju? Probiotik sam već popila.

< Poruku je uredio Mariya -- 24.10.2016 15:59:51 >

clock-img

13.07.2018, 20:41

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24674

Suzi, mislim da sam ovde na rr citala da moze sprej Tantum verde, a Apis gola je "slabija" tako da bi onda i ona mogla. Ali sa druge strane trudnicama kazu samo Pantenol tablete za grlo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.07.2018, 21:49

clock-img

mica0

pencil-img

518

Moze li da se popije pilula za dan posle ako se pije cikloproginova?

clock-img

12.11.2018, 08:35

clock-img

mastalina

pencil-img

6

A jel neka koristila polygynax vaginalete u trudnoci? Dr mi ih prepisala onako odokativno, pa ne znam da li da ih stavljam ili ne...🤔

clock-img

12.11.2018, 08:47

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24674


IZVORNA PORUKA: mastalina

A jel neka koristila polygynax vaginalete u trudnoci? Dr mi ih prepisala onako odokativno, pa ne znam da li da ih stavljam ili ne...🤔


Ovde se pisalo o vaginaletama u trudnoći Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.11.2018, 08:57

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

ja sam koristila pred sam kraj. U prvoj nisam i u prvoj trudnoci mi je beba kuburila s ocima non stop mesecima. u drugoj trudnoci mi pred kraj dadose i mali nije imao problema. Daju prevenetivno da beba ne pokupi sve dok prolazi kroz porodjajni kanal

clock-img

12.11.2018, 09:17

clock-img

mastalina

pencil-img

6

Hvala. Ja sam na kraju drugog trimestra pa imam jos fore dotle 😊 Sad citam i onu drugu temu, mozda cu da uradim vag bris pre stavljanja da proverim to, posto mi je cervikalni bio u redu, a nemam ni simptome.