cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Daunov sindrom

clock-img

03.03.2015, 10:42

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Generalno, na forumu su uglavnom mame dečice mlađeg uzrasta. Na prstima se mogu izbrojati mame koje imaju stariju dečicu. A nisam sigurna da li imamo neku mamu koja ima iskustva u ovome i koja može da ti pomogne. Verovatno ste probali sa stručnim licem da popričate, možda oni mogu da pomognu.

Nadam se da ćeš biti jaka i da ćete uspešto izaći iz te faze. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

04.03.2015, 07:03

clock-img

novk

pencil-img

2

Hvala,probala sam i sa ,,strucnjacima'' ali svi oni pribjegavaju svojim lakim metodama. OBICNIM ILI HOMEOPATSKIM TABLETAMA. Izdrzala bi ja da znam da
ce to sa pubertetom sve i proci. A ovi drugi strucnjaci kazu samo magicnu rijec ,,pubertet'' .Treba mi iskustvo roditelja ili brata ili sestre koji su imali slicno
jer su oni sigurno najbolji srucnjaci . Jos jednom veliko HVALA.

clock-img

30.10.2018, 10:50

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

U okruženju imamo dve devojčice sa Daunovim sindromom. Ne znam koja je draža i milija. Jedna je imala ogromnih zdravstvenih problema, čak i leukemiju, sada je zdrava i vesela i divna.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

23.02.2019, 16:45

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Imaju veliko srce i zauvek su deca 

clock-img

24.02.2019, 07:51

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Strasno me pogode ove teme, ne volim ni da piem, ali odajem priznanje ovim roditeljima, sto Dunja kaze, tako sam mala kada mi dodju ovde gde mi dolaze, to su andjeli, nasmejani, dobri.
Neka su samo dobro.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

14.10.2022, 22:00

clock-img

TimTam

pencil-img

19

IZVORNA PORUKA: tuti

Ja se zovem Dragana Stevanovic imam 22 godine. Ja volim sam pobozna idem u ustanovu maru meni je lepo i imam puno drustva. imam dobre vaspitacice koja nas cuvaju , ja vezem ja volim da citam knige duhvone ja sam dobra devojka voilm da se salim sa drugovima i drugarcima.Imam 3 sestre koje su naljbojle sestre na svetu ja verujem u boga. imam decka koje se zove danijel volimo se ja sam ga upoznala u lipovac imamo u mari pravimo prestave i zurke. bila sam u ostrog sam mamom bilo je lepo i mama mi kupila brojanicu za uspomenu https://www.shopsy.rs/Cene_sr/ iz ostroga to je sve od mene zdravo, hvala na svemu.


ovo je Gaga sama napisala,posto me stalno pita s kim se dopisujem rekla sam joj da i ona vama nesto napise,da vidite koliko je ona pametna. Ovo je sve ona sama pisala,ja jos nista nisam pomogla.user posted image


Ja sam starija sestra svom bratu, imam dosta prijatelja i svi koji ga znaju odusevljeni su njegovom licnoscu...ipak znam da se medjusobno najbolje razumemo mi koji imamo ovakvu decu u porodici user posted image


< Poruku je uredio TimTam -- 14.10.2022 22:01:26 >