cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Vaga za merenje

  
clock-img

15.03.2011, 21:27

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

Ja sam kupila danas ovu:

user posted image


Beurer vaga BG 35


U Tehnomaniji je dosta vaga na sniženju i ova je baš povoljna 2299, 00 dinara; ja sam danas uplatila ali nje nije bilo u radnji pa će mi sutra stići na kuću, jedva čekam user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.3.2011 21:30:02 >

clock-img

15.03.2011, 21:28

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246


Bilo bi super da imam ovoliko kila koliko piše na ovoj vagi user posted image , daaaaavno prošlo vreme.........

clock-img

15.03.2011, 21:30

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Ja sam se spremila da kupim u Idei na snizenju onu obicnu za 300,00 a ono penzioneri sve pokupe dok ja decu spremim za radnju

clock-img

15.03.2011, 23:39

clock-img

pepino

pencil-img

2296

user posted image

Mi smo prije par dana kupili ovu First austria oko 11-12e je,nemam pojma jel tacna,malo sam se pokajala sto nismo uzeli obicnu,malo su mi nesigurne ove digitalne

clock-img

16.03.2011, 00:55

clock-img

dacica

pencil-img

634

jeco-gde si kupila tvoju vagu..
dunja-jel i tvoja meri sve ovo ko jecina???

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

clock-img

16.03.2011, 01:39

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

IZVORNA PORUKA: dacica

jeco-gde si kupila tvoju vagu..
dunja-jel i tvoja meri sve ovo ko jecina???



mislim da ne, nije definisano tačno ali po ceni bih rekla da ne; ova Jecina nije na popustu a tog tipa vage su oko 4.000 pa na gore......ima Jecina u Tehnomaniji, možeš naručiti i preko neta.......


< Poruku je uredio dunja RR -- 16.3.2011 1:40:26 >

clock-img

16.03.2011, 13:29

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246


Pomozite - kako se uključuje, nemam pojma; baterije su unutra ali na display kada stanem pokazuje nešto Err (greška)?

clock-img

16.03.2011, 13:31

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Pa šta ti kaže uputstvo, Dunja? Obično piše šta znači Err u kojoj situaciji (jasno je da je greška, ali ko zna koja).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

16.03.2011, 13:36

clock-img

suncica82

pencil-img

120

Ja imam slicnu vagu.Prvo moram kratko da stanem na nju da bi se pojavila 0 a onda drugi put stanem lepo i onda pocne da meri.user posted image

clock-img

16.03.2011, 13:51

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Pomozite - kako se uključuje, nemam pojma; baterije su unutra ali na display kada stanem pokazuje nešto Err (greška)?



kad hoces da je koristis, prvo je malo pritisni rukom od gore da se upali i da se pojavi nula ili ako imas ono za pamcenje podataka o osobi, onda ti prvo njih pokaze pa cekas da se pojavi nula.

clock-img

16.03.2011, 14:51

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

Sunčice i Kseno baš tako i radim, i nula mi se pojavi retko (4 puta do sada, tada smo se izmerili nekako) ali uglavnom kad apritisne tako kratko, pojavi mi se to Err.

Mm je prvi put imao 100,8, drugi put 100,6 a sada kaže (mada nisam videla taj poslednji pit) da je pisalo 99.

meni je pokazalo 71.3  a pre neki dan sam se merila na običnoj kod drugarice i bilo je 75.5 user posted image

ajde čačkaću još malo, pa ću da vidim šta se dešava.....

hvala vam user posted image

clock-img

16.03.2011, 14:55

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

jel imas da memorises korisnike?
obicno pise error ako se ne stane pravilno. Mora da se stane ravnomerno, pogledaj da li je nacrtano kako...u odnosu na odredjene tacke na vagi

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

16.03.2011, 14:55

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Dunja, moj savet ti je da ides da zamenis. To sto kaze Err je neka greska, koja ne sme da se desava.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

16.03.2011, 14:59

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ma meni stalno pise error, ako ne stanem pravilno
znaci, pokaze mi kg ali ne meri % i ostalo jer ne stojim pravilno i ne moze valjda onim talasima da izracuna...lupila sam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

16.03.2011, 14:59

clock-img

pepino

pencil-img

2296

Dunja nazovi ih pa pitaj,ako nije ispravna da ti zamjene,a i nasa pokazuje nekad malu razliku u kilazi,bas malu,ne kao vasa ,ali kad je stavimo na razlicita mjesta u kuci,vjerovatno jer je negdje neravno,dje je tacna nemam pojmauser posted image

clock-img

16.03.2011, 15:00

clock-img

Anoniman

i meni pise err ako je ne pritisnem lepo ili ne sacekam da se pojavi 0. a, naravno, ako stanem u carapama ne moze izracunati sve ono ostalo sto pokazuje.

clock-img

16.03.2011, 15:04

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ja sve skidam sa sebe pa cak i gumicu za kosu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

16.03.2011, 15:29

clock-img

Anoniman

haahaha...jeco, ti si moj covek! user posted image  pardon, zena! mada, priznajem, u poslednje vreme i ne stajem na vagu. dobro se osecam od gimnastike, ali nisam skinula ni gram jer sam pocela da jedem k'o da je preda mnom 7 gladnih godina.

clock-img

16.03.2011, 15:35

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Ja imam dve obicne vage u kuci,i uvek mi je bolja ona sto meri 3 kg manje,a onu sto meri vise dajem gostima kada me pitaju jel imam vagu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2011, 16:33

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246


Sada se malo unormalila i već nekoliko puta pokazuje mi 76 kg, sa oscilacijama 100 - 200 grama a ne premeštam je, da li to čudno?

inače u uputstvu piše da je ne smeju koristiti trudnice; nisam trudnica ali se nadam da ću uskoro da budem user posted image , baš bzv što neću smeti da se merim kada budem bila trudna, ali dobro....


clock-img

16.03.2011, 18:13

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

O tome je vec pisala mina user posted image  mislim da je objasnjeno na prethodnoj strani
a jesi li uspela da meris procente masti, misića..?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

16.03.2011, 21:14

clock-img

Anoniman

dunja, to sam i ja videla kad sam je tek kupila. valjda zbog tih slabih struja koje propusta. ali ne znam da li isto vazi i ako se meris sa carapama na nogama. da li i tad prolaze struje? u svakom slucaju, necu se igrati time. imamo i obicnu vagu.

clock-img

16.03.2011, 22:20

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

pepino i ja uzela MMu neki dan tu First, samo okruglu. Moze do 180kg user posted image Valjda bude radila kako treba?! I ja sam nesto skepticna oko tih digitalnih, mada mi imamo i obicnu, ali tek ta nije tacna user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

17.03.2011, 08:49

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

I ja imam obicnu,volela bih da kupim i ovu sto meri sve user posted image ,mozda pocnem da skidam kileuser posted image ,no to tek posle porodjaja!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

clock-img

17.03.2011, 10:07

clock-img

suncica82

pencil-img

120

Nisam znala da trudnice ne smeju da se mere na toj digitalnoj...Valjda nije problem ako samo jednom nedeljno stanem da se izmerim?
Moja isto meri sve i svasta ali ja jos nisam to probala.Treba stati na to hladno staklo sa bosim nogama....brrr...Probacu kad se porodim taman na leto.