cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Zdrava i lepa kosa

clock-img

15.06.2022, 13:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Suzi, ja koristim samo 0 i 3. Nanesem 0, držim 10ak minuta, nanesem 3, isto na nekih 10, 15 minuta i onda operem kosu šamponom koji inače koristim. Olaplex je stvarno odličan za farbanu kosu, pogotovo plavu, ali moja glava je mnogo komplikovana user posted image

suzi, preko jedne frizerke kod koje sam rekla da ću ići da radim preliv ili farbanje, fantastično radi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.06.2022, 20:26

clock-img

dunja RR

pencil-img

30178

Hvala Anči, poslala sam ti dodatna pitanja, sorry user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

19.06.2022, 15:22

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Dunja i ja koristim olaplex 3,stavim 20min pre pranja kose..pokvasim i stavim..super je..meni bas znaci.Narucila sam preko fb,bila akcija 2400 plus onaj masazer za lice,koji ne koristim,a extra je.

clock-img

19.06.2022, 17:17

clock-img

dunja RR

pencil-img

30178

Von ček, jel 3-ojka može da se koristi zasebno, ili mora sa 0-om, ne kapiram?

Ja juče, posle Ade, oprala kosu, i stavila najobičniji balzam sa pijace, koji imam od ranije (jer još čekam Makadamiju da stigne u Aleksandar, da pokupim), i ostavila nekih sat vremena da stoji, htela sam manje, ali dok smam usput napravila pitu, i kolač od višanja, stavila da se peku, pa onda isprala kosu, i samo do pola osušila, da ne feniram puno. Kasnije sam na krajeve stavila Nuxe ulje (imam neko kome je daaavno istekao rok, i potpuno sam na njega zaboravila, a skoro poptpuno puna, velika bočica). Kosa mi je sinoć i danas, fenomenalna.

Inače, balzam i pakovanja moram skoro do korena da stavim, jer mi se toliko ućeba kosa na nekim mestima, nakon blanša, užas jedan. Tek juče sam uspela da lepo raščešljam, nakon što je balzam stajao sat vremena, ali sam ga dobro nanela, u sekcijama, i skoro do korena, dokle god je bilo ućebano.a kosa do kraja leđa skoro, ogromna

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

19.06.2022, 17:32

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

U tome i jeste štos,da se što duže hidrira..i ja stavljam od korena skoro,ne mogu da se raščešljam drugačije..blanš ubije kosu,osuši je skroz..Ja imam samo 3ku..Uzecu definitivno opet onaj helen seward,1400din je,videla sam u parfimeriji 

clock-img

10.08.2022, 22:13

clock-img

dunja RR

pencil-img

30178

Da li je neko koristio?user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir