cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas?

clock-img

13.10.2019, 11:11

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Nova iskustva, nova saznanja, prosto se upoznajemo sa drugim zenama i nacinom zivota.. Delimo recepte, savete i misljenja...Sve u svemu pozitivno misljenje imam. 

clock-img

25.03.2020, 10:28

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Moja omiljenija tema..

Utiče. Da nije rr ,odlepila bih još više. ..ovde dodjem i kuckam misli,izveštaje, dnevnike..osećam se kao deo tima..Kao psihoterapija.pišem ovo sada jer su nam kretanja ograničena. .A ujedno vidim i da nije samo moje mišljenje ispravno i jedino i da ima puno drugih žena koje drugačije skroz razmišljaju a koje su mi opet ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.03.2020, 11:13

clock-img

flamingos

pencil-img

25210

Tako je Branki👍

clock-img

25.03.2020, 20:07

clock-img

pari

pencil-img

6778

Meni je mnogo značila rr prilikom vantelesne,pa u trudnoći pa posle trudnoće...onda sam napravila pauzu pa sam sad opet ovde posle druge trudnoće...Iskustva, mišljenja,podrška, razumevanje... 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

25.03.2020, 23:36

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Mnogo znaci kada cujes iskustva neke druge mame koja ce iskreno da ti kaze... U svim trudnocama sam imala pitanja i kasnije sa bebama. I kada mi je bilo lose na RR sam potrazila odgovore i razumevanje za svaku situaciju. Hvala vam drage zenice.... 

clock-img

26.03.2020, 13:24

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Za sve mi znaci, ispuni mi dan i noc, za pitanja pod[itanja, za istresanje i moja Sanjica RR koja me uredi, ma sve mi ovo znaci. Hvala Bogu sto me je naveo na bas ovaj portal, da se bas na RR registrujem i uzivam sa svima vama i svim dozivotnim prijateljstvima koje sam sklopila ovde!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

26.03.2020, 15:31

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

27.03.2020, 11:36

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

🌈🌈🌈Boji mi dan...🌈🌈🌈

clock-img

27.03.2020, 11:38

clock-img

Ana RR

pencil-img

34153


IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.



Rasplaka me branki user posted image ljubim te user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2020, 12:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26826



IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.




Branki😘 ja se nadam da cete posle ovoga uskoro da nam dođete. Planirate odavno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.03.2020, 18:06

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Sanjica RR da znas da se ubutavam u taj dogadjaj i susret, sa Branki, bas mi je zelja da je upoznam i zagrlim i nju i decu.A vas sam se uzelela jako.
Branki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

18.06.2020, 12:41

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015

Uveseljava me!

clock-img

19.06.2020, 06:52

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015

Malo jutarnje razgibavanje, puno fobrih clanaka o svemu

clock-img

19.06.2020, 08:18

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

bikica zaista nema potrebe da pises post za postom samo da bi se nakupilo sto vise...



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

24.09.2020, 15:33

clock-img

Queen Lady

pencil-img

943

Mnogo toga... Vise se smejem. Iscitavala sam par puta neke teme na poslu, kada imam lufta, jedva sam se suzdrzavala da ne puknem od smeha. Vec sam pricala da sam bila registrovana na jos dva foruma... Ali evo na RR sam se zadrzala i osecam se opusteno, devojke, zene su divne. Atmosvera je uvek opustena kada god sam ovde... A to mi mnogo fali i treba u zadnje vreme....

clock-img

24.09.2020, 15:39

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Puno toga ima za procitati, iskustva i saveta dosta.

clock-img

30.12.2021, 15:20

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.

clock-img

30.12.2021, 15:43

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26826

Upoznale drage ljude i nastavili prijateljstvo i sa jednom forumasicom preraslo u kumstvo.
Eto kako utice na mene i jos utice evo punih 12 godina.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.12.2021 15:44:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

31.12.2021, 09:22

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Vau Sanjice....

Cestitam. Bas lepo.

clock-img

31.12.2021, 09:50

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Stvarno super Sanjice, nisam znala za to

clock-img

31.12.2021, 10:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26826

Devojke, ona je iz mog grada. I ona je dosla kao ja sa strane. I kad sam bila trudna i ona je ovde kuckala. I skontasmo da zivimo u istom gradu. Ni ona, a ni ja nismo imale nikoga u novom gradu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

31.12.2021, 12:05

clock-img

flamingos

pencil-img

25210



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.

Isto.Radujem se svačijem uspehu.Tužna sam kada je neko bolestan,a srećna kada saznam da ste svi dobro.Divne osobe sam"upoznala".Tu smo da se družimo,pogotovu kad su otključani kaladont i asocijacije,a kafanče zaživi.Jeste da ponekad samujem u njemu,ali-dan započinjem sa vama uz"dobro jutro" i završavam uz"laku noć".Da ste živi i zdravi.Puno pozdrava svima u redakciji naše predivne RR.❤

clock-img

31.12.2021, 16:01

clock-img

Bambino1

pencil-img

834

Sanjice stvarno lepa prica. 🙂 Kratko sam ovde, ali mi je drago da ima finih ljudi sa kojima mogu razmeniti misljenje i iskustva. Pa ko zna, mozda se nekad sa nekom od vas i sretnem, sprijateljim. 🙂

clock-img

31.12.2021, 16:07

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26826

Sa mnom ce sigurno da se upoznas, kad dodjem kod svojih 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!