writing-img

RE: Već ima komaraca! :-(((

  
clock-img

06.06.2014, 20:00

clock-img

World

pencil-img

4234

pa eto, moje dijete nisu pojeli... a nisu ni mene...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

06.06.2014, 22:47

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

U BL ima komaraca ali mnooogo manje nego ovde. Ovde su komarci kao rode. Ogromni su. Vuka je vec jedan ugrizao za nogu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.06.2014, 22:48

clock-img

Sosa Mena

pencil-img

2082

Mene je ujeo na nogu i to tako boli i stvorio se podliv. Izgleda kao modrica, a nije. Sreca pa Manju ne ujedaju. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

clock-img

06.06.2014, 22:51

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Secam se dok sam jos bila dete pa komarci su pet puta manji bili nego ovi sadauser posted image kada proleti ne znam da li je komarac ili musicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.06.2014, 22:53

clock-img

Sosa Mena

pencil-img

2082

Odvratni su. A sa onim dugim nogama ko mutacija izmedju musice i skakavca. Nekad je to bila bezazlena stvar sad vala bas i nije tako.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

clock-img

06.06.2014, 23:01

clock-img

World

pencil-img

4234


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

U BL ima komaraca ali mnooogo manje nego ovde. Ovde su komarci kao rode. Ogromni su. Vuka je vec jedan ugrizao za nogu.




mi smo proslo ljeto proveli u bijeljini, a vjeruj mi da nisu nigdje gori nego tamo.. uzas zivi, pogotovo kad ih ne poprskaju... bl je odlicna...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

06.06.2014, 23:04

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26827

Moja T se mnogo plasi komaraca. Kod nas ih ima bas puno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.06.2014, 23:05

clock-img

jole82

pencil-img

5143

Mapez smrdiuser posted image
Miriše na limunovu travu...ne znam...meni baš super mirišeuser posted image
I još nemamo tufne a zivimo pored šumeuser posted image ...ovde nema rojeva..ovo su krda komaraca...koliko ih ima i koliki su..
Mene srećom nikad nisu ujedala...možda svega 20 uboda za ceo život...al zato me ose i pčele vole...i ladno me jure, neće se da me se otresuuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

06.06.2014, 23:05

clock-img

Biserce

pencil-img

942

Ovde kod nas, na selu, ovo je uzas, jos ima neka bara u blizini, invazija bukvalno! Krecu od 5popodne, i ne mozes im nista! Vasu su ojadili..."UJEO ME KUMAMAJAC, UJEO ME KUMAMAJAC, JUBITE MAMA, JUBITE..."

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

clock-img

06.06.2014, 23:08

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

ovo nisu komarci ovo su vanzemaljci user posted image

clock-img

06.06.2014, 23:10

clock-img

World

pencil-img

4234

Mapez smrdi
Miriše na limunovu travu...ne znam...meni baš super miriše




a moguce, moj noos je inace malo cudan... uglavnom, meni smrdi... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

06.06.2014, 23:25

clock-img

Torbica

pencil-img

8283


IZVORNA PORUKA: jole82 RR

i ladno me jure, neće se da me se otresuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

06.06.2014, 23:27

clock-img

jole82

pencil-img

5143

HAhaha Torbi spava mi seuser posted image
lud dan iza mene načisto..al da ne off ujem odo ja da spavamuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

06.06.2014, 23:33

clock-img

Torbica

pencil-img

8283

Falis!
Laku noc!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

06.06.2014, 23:37

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

U bre, pa kod nas aktuelni vec dve nedelje, crkli da Bog da user posted image

clock-img

06.06.2014, 23:37

clock-img

Torbica

pencil-img

8283

Kod nas su prasili, ali ih ima user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

07.06.2014, 00:48

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

I kod nas ih ima baš puno,ni jedne godine ih nije bilo toliko,ne mogu ni napolje da izađem da mi oni neuleću u oči.Prašili su ik od nas nekoliko puta ali džaba njih ima sve više

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

07.06.2014, 01:13

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Sada kada smo putovali za BG cim smo usli u Srbiju stali smo na OMV pumpu. Jaoooo koliki su tu tek komarci. Usli su nam u auto, do Beograda smo ih tamaniliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

07.06.2014, 01:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ma mojoj ćerki je od ujeda izbila neka alergija,malopre sam je namazala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

07.06.2014, 02:15

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Kod mene ih ima već odavno...
Srećom Tinu ne ujedaju...Ali, zato, mene izjedoše načisto...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

07.06.2014, 05:35

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

nikad stvarno nije bilo ovako, sto kaze moj komsija ujedaju u sred bela dana i to na suncu. Kod nas se ne prskaju komarci jer ljudi imaju pceleuser posted image tako da smo osudjeni da trpimo. A inace na Ceneju se nalazi aerodrom i avioni redovno prskaju grad ali mi jok. Izes ga, al zato nam daje komsija med med meduser posted image

Srecom D leze rano pa nije bas jako izlozena komarcima ali voli da se zavlaci medju simsir i tuje a kad se tu zavuce izlecu u rojevima i grizu ko blesavi. Ima i ona par ujeda. Prosle godine je nijednom nije ujeo komarac (uvek je u 8 u krevetu pa nisu imali kad da je izujedajuuser posted image )

clock-img

07.06.2014, 06:19

clock-img

big mum

pencil-img

1690

Kod nas ih ima na milione.Ulijeću u oči,usta.Grizu djecu džaba ih mazati i šprickati.Jedva čekam da pošpricaju gamaduser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

clock-img

07.06.2014, 08:42

clock-img

Torbica

pencil-img

8283

Zasad nije opasno, poneki ujed, cerku obozavaju. Namazem Fenistil na ujed par puta, to je antihistaminik, i prodje bez cesanja.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

07.06.2014, 09:46

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Vise ne znam sta da radim s njima. user posted image

Ludnica poslije poplave. Zvali smo da ih zaprase , pojedose nas . Kazu , dok stignemo na red. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

07.06.2014, 17:30

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

i kod nas ujedaju po ceo dan,nema više pravila da se pojavljuju samo predveče,već ih ima non stop.a u kotlarnici gde nam je bila došla voda za vreme poplava,zid se sada ne vidi od komaraca

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima