writing-img

RE: Rodjendanski poklon

  
clock-img

24.12.2018, 14:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

Da, uvek mu kupimo poklon. Ujutru čim skoči iz kreveta dočeka ga iznenađenje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.12.2018, 16:23

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Mama Jo obavezno,danima izvlacim iz nje sta bi volila da je iznenadim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

24.12.2018, 21:11

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Prvi rodjus je u cetvrtak a NG utorak, pa mozgamo sta da joj uzmemo za rodj.a sta da stavimo u paketi... drugo dete, istog pola, pa uglavnom ima toliko toga od starije da stvarno ne znamo sta da joj uzmemo ☺
Ali nesto cemo svakako smisliti 😊 iako nam vreme curi...

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

24.12.2018, 22:18

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Nista ne kupujem D za rodj 😂😂 nemajka sam. Organizujem rodj slavimo ga al mislim nijedne godine joj nismo mi nista kupili uzasni smo haha...ma kao da oni znaju. Nit ce se secati nit im kad su tako mali to nesto puno znaci. 5 luta joj palim svecice na torti. To joj je najzanimljivije.  

clock-img

24.02.2019, 13:39

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Decije ilustrovane enciklopedije, atlasi-prelepi i edukativni pokloni

clock-img

24.02.2019, 13:58

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Decije ilustrovane enciklopedije, atlasi-prelepi i edukativni pokloni



Zavisi za koga... Mojoj mladjoj cerkici je nedavno bio rodjendan, i bas je bila razocarana... Moze da kaze ko sta hoce, ali njima je bitan poklon... Ne mora da bude velik, ali treba ga potrefiti. Knjiga je za nju veliki promasaj, jer ima 4 god i obozava bajke, ali ima i stariju sestru pa se podrazumeva da valjda sve bajke koje postoje imamo u nasoj maloj decijoj biblioteci. Za enciklopedije je i mala a i opet, ima ih xy od sestre. Dobila je i nekoliko puzzle koje bas bas ne voli, a ljudi danas valjda u nedostatku maste prvo kupe puzzle... Imamo ih bar 20 neotpakpvanih... Starija ih je volela, mladja nikada ni jednu nije slozila, jednostavno je ne zanima. Dobila je i nesto garderobe, koju nikada nece obuci jer mi njoj i slim modele suzavamo, a opet, njoj garderoba nista ne znaci. Iz iskustva moje dece, ja ili dajem pare za rodjendan, ili pozovem roditelje i pitam sta dete voli. Nikada mi nije zao para, samo je bitno da se dete obraduje poklonu. Sada, da ne ispadne da su moja deca namcori, one ne moraju da dobiju velike i skupe poklone. Ali bolje da im neko pokloni kinder jaje nego puzlu ili knjigu. Nikada necu zaboraviti prosli Bozic kod ujaka mm-a, on im dao cestitke i u svakoj cestitki po 100e. One izvadile pare i bacile i narednih 5 dana se odusevljavale cestitkama (crtala neka devojcica koja ima 7 god i zaista su bile prelepe)... 

clock-img

24.02.2019, 17:38

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Da se nadovezem na prethodni post, predskolski uzrast je odlicna ciljna grupa za knjige koje sam navela. Moja pametnica jos ne cita, pa joj ja citam i uzivamo tih sat vremena svakog dana. Neverovatno upija informacije, kao sundjer (Bob)☺ Za mladje drugare simpaticna je edicija "Piksi zna",izdavač je Vulkančić

clock-img

24.02.2019, 17:44

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Sanidej moj sin ne zeli da slusa citanje, niti mu se dugo zadrzava paznja na knjige I jako mi je zao. Ali se trudim da mu usadim neke stvari, slusa me, pamti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

24.02.2019, 17:55

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Mozda ce zavoleti kad bude stariji, ko zna ☺ Moram priznati da sam ja zaludjena knjigama, posebno ovim ilustrovanim, sve i da mala odluci da batali-ja cu uzivati 😆

clock-img

24.02.2019, 17:57

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Voci, ne forsiraj, jer ce biti kontraefekat... A i ne mora svako dete da voli knjige. Moja starija ih obozava, mogla bi stalno da cita ali joj ne dozvoljavam. Mladja nije uopste zainteresovana i meni je to skroz ok. Voli bajku pre spavanja i to je sve... 

clock-img

01.05.2019, 07:02

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Razmisljam sta da kupimo sinu za rodjendan posto je maj vec zakucao na vrata. On sad puni tri godine. Prosle godine smo mu uzeli veliki motor na baterije i bukvalno godinu dana ga vozi, pa onda popravlja alatom i sl. Ne znam da li je mali za bajs ili ipak onaj balans? 

clock-img

01.05.2019, 07:30

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Nije mali za bajs. Moje su sa 3 uveliko vozile.

clock-img

01.05.2019, 08:16

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Moj mm mu doZvoljava da sam preskace ogradu visoku oko 1.2m. A meni on i dalje beba. 👼🏻 Moram onda da vidim kako idu te velicine posto njemu vrv treba neka najmanja. 

clock-img

01.05.2019, 09:31

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Bicikl sa pomocnim tockicima ili tricikl

clock-img

01.05.2019, 09:36

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Tricikl ima od prvog rodjendana i bas je tesko da okrece pedale, tako da mu on sluzi vise za igru nego za voznju. Inace nijedno dete u parku nisam videla sa triciklom, osim onih koje roditelji guraju sa onom sipkom pozadi. 

clock-img

01.05.2019, 09:39

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Bicikl sa pomoćnim tockicima ce morati za početak, posto balans nije koristio. Gledala sam na vise mesta po netu i uglavnom je sve na isti kalup. 

clock-img

01.05.2019, 09:45

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

I ja mislim da nije mali za bajs, moja je dobila bas sad za treci i voli skroz. Ako vec voli vozila super izbor, ili trotinet recimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

01.05.2019, 11:43

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Trotinet smo mu kupile cim je napunio godinu dana. Sta ces, prvo dete i nista ne znas. 🤣🤣🤣 Poslednjih sest meseci ide sa njim u vrtic i bas ga voli. 

clock-img

01.05.2019, 11:47

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Trotinet je odlican poklon, jedino sto nije bas dugovecan (krive se tockovi brzo i to kod.ne bas jeftinih modela)

clock-img

01.05.2019, 11:49

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Mi imamo trotinet Urban sa svetlecim tockovima i odlican je. Vozila sam ga i ja kad sam imala 60kg. Sad bih ga vrv polomila. ☺️

clock-img

01.05.2019, 12:02

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Sta bi jos moglo kao poklon za trogodisnjaka osim bajsa, balansa i trotineta? 

clock-img

01.05.2019, 12:04

clock-img

milicicak

pencil-img

7329

Ja uvek glasam za Lego. I knjige 😀
On je sad tamn dovoljno veliki da moze da se zaigra sa nekim vecim duplo set_ovima

clock-img

01.05.2019, 12:04

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Imate knjige slagalice, to je lepo. Mi smo dobili i tablu za pisanje, ima i ona pisi brisi

clock-img

01.05.2019, 12:30

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Pisi-brisi je prerastao. Slagalice bas voli, ali ne bih da ima sto komada po stanu. Mada preporuke su odlicne kad krenemo kod nekoga na rodjendan. 

clock-img

01.05.2019, 12:37

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Magnetna tabla je nama pun pogodak bila, moze da redja slova, brojeve, slicice, svasta nesto