cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Da se malo upoznamo!

clock-img

27.08.2017, 17:29

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Hvala još jednom! Nadam se da ću ovde moći da dobijem odgovore na mnoga pitanja,već jesam, samo visim ovde i čitam o bebama! Igore dobrodošao!user posted image

clock-img

27.02.2018, 22:54

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Jovana 😁
Mama dve male devojcice 😊
Mnogo sam zavolela RR i bas mi je lepo ovde 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

27.02.2018, 22:59

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Draga MamaJo user posted image , drago mi je.

clock-img

27.02.2018, 23:02

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

28.02.2018, 04:35

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam presvega ponosna mama jedne male pametnice od 9 meseciuser posted image a posle toga sam Ljiljana Curcic diplomirani fizicar, 83 godiste. zivim na salasu svog pokojnog dede i obozavam kucu i mesto u kojem zivim. Bilo me svuda po svetu ali kako kazu svuda podji kuci dodji. Govorim tecno engleski i francuski a ucila sam nemacki i spanski (sa njima sam totalno zaribala). Ne sviram nista nazalost, ali volim da pevam iako nemam pojma s pevanjemuser posted image . Kad ja pevam ljudi retko pogode koja je numera uopste u pitanju(toliko o mom pevanju). Ranije sam pisala da su cak neke moje price bile i objavljene, prestala sam s tim ali mozda ponovo u zivotu krenem da pisem. Volim decu, sve djake obozavam i brinem za njih. Negde sam napisala i da jako volim da nahranim ljude, obozavam da pravim nesto za nekog i da im udovoljim. Uvek sam nasmejana i mogu da se pohvalim da su mi svi zubi zdravi user posted image , osmeh je moj glavni adut (grudi sam otpisala zbog dojenjauser posted image ). Takodje sam ranije pravila i raznorazan nakit od perlica i kojecega ali sam se valjda zasitila toga, pravicu mojoj Dunji kad malo poraste. Ruke su mi radnicke, uvek imam bar jedan zulj a od proleca pa do zime su mi nokti crni od povrca i voca, tako da samo zimi gajim uredne nokteuser posted image . Retko se sminkam, placem i kijam kad cupam obrve.


user posted image promenih ambijenat al sve je tako kako jeste. Ps: i dalje imam zulj kao posledicu rada sa salasa i ne znam.kad ce nestati hehe

clock-img

02.03.2018, 13:05

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Ja sam Marija, imam jednu devojčicu od 2 god. i jednu bebu na putu. 😀

clock-img

02.03.2018, 13:07

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Ja sam Mila, imam tri ljupke devojcice user posted image

clock-img

02.03.2018, 13:08

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Drago mi je, Mila!