cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

pms

  
clock-img

18.12.2008, 21:57

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Koliko dana prije početka mjesečnice otprilike nastupa pms?
Meni se čini da me od juče sve živo nervira,čak dovodi do suza u momentima a za tren se nasmijem i kažem samoj sebi,jesam budala i onda opet istouser posted image
Trebam dobiti mj. tek 27.12.,eto divno za praznike user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

18.12.2008, 22:02

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Meni je tako kad imam M user posted image
tad imam najgore simptome... iako bi to trebao biti PRED menstualni prokleti sindrom... meni je više menstrualni

user posted image

clock-img

18.12.2008, 22:53

clock-img

oliveradj

pencil-img

1019

Posle porodjaja nemam jake simptome kao pre. Pre je bilo katastrofa nervoza mrzovolja, bes, par dana pre nego sto dobijem bole me ledja nekada noge kao upala misica... svakako je bilo. Ciklus mi je bio bolan, jako obilan farbala sam stolice na poslu, cistila ih kao kreten, bas sam bila baksuz.
Sada je mnogo drugacije shvatim da sam dobila u kupatilu nisam toliko mrzovoljna bolova nema. Da sam znala da ce se tako promeniti porodila bi se u 18 godini bar se ne bi mucila toliko dugo.user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

clock-img

19.12.2008, 09:08

clock-img

Anoniman

Ja sam u poslednje vreme stalno takva, sem onih 5 dana kada sam lepa user posted image ...

clock-img

19.12.2008, 09:11

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.12.2008, 21:45

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Nedelju dana pred user posted image nisam normalna! Uopste ne licim na sebe. Svadjala bih se,plakala,tukla,besnim,sizim i dodje mi da zadavim sve oko sebe a posebno svekrvu.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

19.12.2008, 22:07

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Vidim ja da tebe nema nedelju dana na forum... sigurno si imala M user posted image

clock-img

19.12.2008, 23:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: guppy

Vidim ja da tebe nema nedelju dana na forum... sigurno si imala M user posted image

user posted image

clock-img

20.12.2008, 12:46

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Niiiiiiiisaaaaaaaam.....user posted image user posted image Nisam imala vremena,stalno negde jurcam,treba da dobijemo vakcinu a u ovom Kovinu nema PENTAXIM,pa ne znam sta da radim. Videcu u Pancevu,ako nema,palim za Beograd da trazim po apotekama.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

20.12.2008, 17:27

clock-img

Anoniman

Pentaxim pitaj po državnim apotekama, ja sam poslednji put našla u državnoj, jer je privatnicima zabranjeno da ga prodaju! Srećno!

clock-img

20.12.2008, 20:11

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Nasa drzavna je sugava. Nikad nista nema a vec sam pitala.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

20.12.2008, 20:25

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

A da ti neko pošalje iz NS ili BG, da ne moraš toliki put.... ?

clock-img

21.12.2008, 13:34

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Pa,nije to nista. Do Beograda samo 50 kilometara. Bagatela...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

21.12.2008, 21:46

clock-img

Koka Loka

pencil-img

206

PMS? Uhvati me 2 x godišnje pa me drži po 6 meseci user posted image

user posted image  Kreće sa migrenom i završi se sa migrenom. Najgora moguća varijanta user posted image

clock-img

22.02.2009, 22:50

clock-img

lucia

pencil-img

187

verus, ja ponekad dan i li dva ako gurnem(cist naravno)prst,ono kao da trazimo grlic i po boji sekreta mogu da provalim da li cu dobitiuser posted image uskoro, ako je neposredno pred dobijanje,bude mi tamniji sekret,blago smeckast,valjda od krvi

clock-img

22.02.2009, 22:54

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Moram probati-meni se to isto desi, dan pre jakog krvarenja bude smedjikasto na ulosku....sada imam dosta sluzi cak belicaste, naravno bez mirisa i ostalog sran**

clock-img

22.02.2009, 22:57

clock-img

lucia

pencil-img

187

pa mozda onda ta bol u stomaku nije predznakuser posted image  vec user posted image ...ako je belo. ja ti od sveg srca veruska zelim da je tako.ti si jedno tako milo i dobro stvorenjeuser posted image

clock-img

22.02.2009, 23:04

clock-img

Laura

pencil-img

79

Ja sam imala jedan period pms, koji je bio propracen jakim glavoboljama,
sad u poslednjih godinu dana mi se to ne desava, ali tada mi je dolazilo
da lupam glavom o zid koliko je bolela user posted image

Uglavnom me pocnu boleti grudi nekih 3 - 5 dana pred user posted image
jede mi se slatko, mnogo slatkoguser posted image i budem razdrazljiva i placljiva,
to pod mustuser posted image




_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

clock-img

22.02.2009, 23:04

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Lucija, Verus sta cete vi u PMS, vi treba da budete u simptomi trudnoce.user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.02.2009, 23:05

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Joj pipice moja i ja bih volela!  Pogotovo sto ako ne zatrudnim sama vidis da mozda nece smeti da mi daju hormone zbog jbn (user posted image ) tromba!  Iz tvojih usta u bozije usi, neka se naredjamo svi ovog i sledeceg meseca u nas mali vozic trudnica!

clock-img

22.02.2009, 23:05

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image user posted image user posted image user posted image evo nas stizemo zajedno sa tobom user posted image user posted image

clock-img

22.02.2009, 23:06

clock-img

lucia

pencil-img

187

zalutale!to se sve nesto ispreplice pa ne znamo jel ovo ili onouser posted image

clock-img

22.02.2009, 23:06

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Ja sada glavobolju vec treci dan, ali imam jos 5 dana do M koja nece da dodje, kada te je bolela glava, koji dan?

clock-img

22.02.2009, 23:07

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Meni se jede ili slano ili slatko, cokolada njaaam!  Nemam razdrazljivosti..imam problema sa sinusima pa me glava i ovako i onako boli svaki dan, i jos sam jako alergicna na budj, pa eto ti zla....kad dodjem u NS Laura pa lupacemo glavu zajedno, al ne od PMS nego sto ne mozemo da odlucimo koja kolica bebama da kupimouser posted image user posted image pa ce nam Jacaca onda pomoci jel je ona njena vec do tada kupilauser posted image user posted image

clock-img

22.02.2009, 23:10

clock-img

lucia

pencil-img

187

IZVORNA PORUKA: Verus

Meni se jede ili slano ili slatko, cokolada njaaam!  Nemam razdrazljivosti..imam problema sa sinusima pa me glava i ovako i onako boli svaki dan, i jos sam jako alergicna na budj, pa eto ti zla....kad dodjem u NS Laura pa lupacemo glavu zajedno, al ne od PMS nego sto ne mozemo da odlucimo koja kolica bebama da kupimouser posted image user posted image pa ce nam Jacaca onda pomoci jel je ona njena vec do tada kupilauser posted image user posted image



hocu i ja kolicauser posted image