cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Svekar i svekrva

clock-img

28.03.2024, 00:23

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Bilo pa proslo. Svako ima pravo da se duri. Pusti, budi uvek u najboljem i najprijatnijem izdanju kad se vidite. Probijaj led. Sve na kraju prodje🍀

clock-img

28.03.2024, 00:49

clock-img

vbojana

pencil-img

148

I planiram da kuliram, mada ne mogu reci da mi ne smeta sto nece da se obrati djetetu predamnom. Ali kako hoce...pravicu se i ja luda. 

clock-img

28.03.2024, 08:32

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Izbori se sama sa sobom za to sto ti smeta. Zamisli da imas petoro dece i da ti smetaju razlicite stvari za svako. Ne nabijaj sebi stres. 

clock-img

28.03.2024, 14:23

clock-img

vbojana

pencil-img

148

Tesko je, zaista.. 

clock-img

28.03.2024, 14:29

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381



IZVORNA PORUKA: vbojana

Tesko je, zaista.. 




Kad ja ćutim možes i ti 😊 Teže je bilo dok je bila manja i više vremena provodila sa njima i kod njih. Oni su je odgajili i više od toga. Starija je pa se sve proredilo. Znaci moze. Izdrži. 

clock-img

03.04.2024, 14:13

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Ahoj moderatori!!!!
Znam da postoji tema - SVEKRVA , postoji tema i SVEKAR (lično sam pisala u njima)
Nego, naravno da uvek postoje problemi sa roditeljima supružnika- to tako ide valjda i da ti kažem ja sad nemam ni svekra ni svekrvu a ni moj muž nema taštu a ni tasta.
Realno biologija sve to reši a ako se volite niko vašu vezu neće narušiti.
Niti vam decu pokvariti i ne vaspitati- to možete samo vi
Elem, nemoj da se ljutiš na mene- ja bih prosto volela da imam svekrvu,ako ništa drugo bar bi mi veš opeglala :D

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

03.04.2024, 17:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Volim te, Oldži user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.04.2024, 17:41

clock-img

vbojana

pencil-img

148

Znam i ja da je postojala tema, ali nisam je nasla....Ne znam sta da ti kazem, svako zeli ono sto nema..Ja npr zavidim tebi i radije bih isla izguzvana nego da mi svekrva pegla. 

clock-img

05.04.2024, 10:02

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590


IZVORNA PORUKA: vbojana

Hahaha, svekar je definitivno digao nos. Kulira, cak se ni djetetu ne obraca. Nasao se uvrijedjen. Muz se pravi da se nista ne desava...




Oh i moj za vikend.
Eno ga uvredjen i dalje.Zasto?
Dok sam bila na poslu dali su kljuc starijem sinu,koji je sa svojom zenom setao po nasoj kuci,navodno,isli su po neke stvari koje su im kod nas na tavanu.
Haos sam napravila i zahtevala kljuc da mi vrate.

Eno ga ljut,ne prica ni sa decom.


Savet-boli te uvo.Sa oprostenjem.
Ja se ne tangiram mnogo,otkacim i cao.

clock-img

05.04.2024, 10:04

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590


IZVORNA PORUKA: vbojana

Znam i ja da je postojala tema, ali nisam je nasla....Ne znam sta da ti kazem, svako zeli ono sto nema..Ja npr zavidim tebi i radije bih isla izguzvana nego da mi svekrva pegla. 




Isto vala.
Moja opegla,odecu od svog sina.
Moje i decije ne pipne.

user posted image user posted image user posted image

Ma zeno,ne nerviraj se.
Stetis sebi zbog cega?
Zbog nadzak babe i dede.

clock-img

05.04.2024, 10:50

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

Onda bolje da ne pegla kad je polovicno. 😒 Bas ruzno s njene strane.
I eto  zbog takvih su svekrve na losem glasu. 

clock-img

09.04.2024, 10:05

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Ne znam ko joj uopste kaze da dira ves sa mog strika u mojoj kuci,kad ja nisam tu.user posted image
To je do sinova,zato majke p'amet u glavu i vaspitavajte vasu decu,normalno.Uz duzno postovanje svima.

clock-img

09.04.2024, 11:15

clock-img

flamingos

pencil-img

25173



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ne znam ko joj uopste kaze da dira ves sa mog strika u mojoj kuci,kad ja nisam tu.user posted image
To je do sinova,zato majke p''amet u glavu i vaspitavajte vasu decu,normalno.Uz duzno postovanje svima.

Apsolutno se slažem.

clock-img

10.04.2024, 09:34

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Na neke stvari jednostavno naviknes i zivis sa tim, pustis jezicinu pa zivis sa tim i onom neprijatnom tisinom ili -ponasas se kao da si u posebnom stanu,kao sa ostatkom stanara-delim ulaz iliti u nasem slucaju dvoriste i boli te uvce.user posted image