cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RINGERAJIN VODIČ ZA KORIŠĆENJE FORUMA!!!

clock-img

27.01.2014, 22:43

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Ringeraja.rs raste jako brzo!

Samim tim, pokazuje se kao neophodno da se na što bolji način novim, i novijim članovima, koji se ne snalaze najbolje, pomogne u snalaženju na portalu i na forumu.

Tim RR je tu da pojasni šta se sme, šta ne, kako da pretražujete forum, kako da se traži odgovarajuća tema, kako se kače slike, prave linkovi, kako se gleda lista poslednjih aktivnih debata mimo prozora sa poslednjih pet aktivnih ( iako za svako pitanje postoji odgovarajuća tema u okviru podforuma FAQ )

Prilikom učlanjenja i registracije, svako prihvata Opšte uslove korišćenja portala i Opšte uslove korišćenja foruma , mada se uglavnom većina ni ne osvrne na iste. Iz tih nekih razloga, ceo tim RR je došao do zaključka da ne bi bilo loše da imamo ovakvu jednu temu, gde u svakom trenutku možete da pitate šta god hoćete, a tiče se snalaženja na forumu. A mi smo tu da pomognemo i da usmerimo, i samim tim olakšamo svima vreme na portalu. user posted image


Nemojte se ustručavati da pitate!!!

clock-img

27.01.2014, 23:55

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

ja jedino jos nisam shvatila kako da nekom predlozim da pročita nečiji dnevnik?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

28.01.2014, 00:13

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Joko, sa svakim komentarom na nečiji dnevnik, svim tvojim prijateljima na RR - u "moja ringeraja" stoji obaveštenje -->> 17 joka predlaže da pročitaš zapis u dnevniku ... ( tu stoji naziv dnevnika i direktan link) . E sad ukoliko baš nekom posebnom želiš da predložiš, kada otvoriš dnevnik kopiraj ceo link, i putem pp-a predloži.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

28.01.2014, 00:19

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

OK, sad mi je jasno skroz a za link znam

hvala puno na objasnjenjuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

28.01.2014, 00:25

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Ništa, ništa user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

30.01.2014, 13:37

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Tim RR je tu da pojasni šta se sme, šta ne, kako da pretražujete forum, kako da se traži odgovarajuća tema, kako se kače slike, prave linkovi, kako se gleda lista poslednjih aktivnih debata mimo prozora sa poslednjih pet aktivnih



Devojke slobodno pitajte sta vam nije jasno a mi cemo vam pomici kako najlakse da se snadjete na forumu i da pronadjete sve sto vas zanima. Zato smo i otvorili ovu temu, da smanjimo pec pec user posted image

clock-img

30.01.2014, 19:21

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Ja imam pitanje - Da li kad neko nešto napiše u temu KO SU RR MODERATORI vama svima zapišti rr pejdžer koji vas automatski konektuje na ovu temu? user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

30.01.2014, 19:24

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Moze biti, moze biti!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI