cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Strani jezici, kada?

clock-img

29.11.2023, 10:27

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Najgore od svega je sto sam vec nasla testove sa prethodnih i opstinskih i okruznih i regionalnih takmicenja 😂 Da vezbamo. Ima da flipne kad vidi 🤣




Ne mora to niko da zna.user posted image user posted image

clock-img

29.11.2023, 10:29

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18698

Srecko, potrazi skolicu koja ti je blizu. Ne vredi da vodis dete negde po cuvenju a moras pola grada da predjes da bi dosla. Veruj mi da je svaka skola jezika dobra. Uostalom, ako ti se ne svidi, ili tebi ili detetu, lako cete preci u drugu skolu. Da li casovi detetu prijaju ili ne to se odmah vidi. 

clock-img

29.11.2023, 10:31

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26896


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Najgore od svega je sto sam vec nasla testove sa prethodnih i opstinskih i okruznih i regionalnih takmicenja 😂 Da vezbamo. Ima da flipne kad vidi 🤣



Jel tako da ces meni da prosledisuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.11.2023, 10:33

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Srecko, potrazi skolicu koja ti je blizu. Ne vredi da vodis dete negde po cuvenju a moras pola grada da predjes da bi dosla. Veruj mi da je svaka skola jezika dobra. Uostalom, ako ti se ne svidi, ili tebi ili detetu, lako cete preci u drugu skolu. Da li casovi detetu prijaju ili ne to se odmah vidi. 




Imamo samo Nikolas,mislim da se tako zivu,vidim kroz prozor,nisam do sada obracala paznju.
I skolica pri NTC-ue.Ali mi se princip rada ne svidja,mislim na casove engleskog.

clock-img

29.11.2023, 11:12

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18698

Raspitaj se po kojoj knjizi rade pa mi pisi.A zasto ti se ne svidja nacin rada? 

clock-img

29.11.2023, 11:42

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Ok mi je osnovni program,ali tipa balet,skola engleskom...Smatram da je to previse ucenja kroz igru.
Dete mi je bilo na probnom casu,ne svidja mu se...

clock-img

29.11.2023, 12:32

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18698

Engleski uz balet? Ili svastare sa kursevima pa sta se primi?

clock-img

29.11.2023, 12:54

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Ne,ne posebi kursevi.Ali sve na isti fazon.
Gubi se smisao kursa.