cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]

  
clock-img

22.07.2020, 19:14

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Vojvodjanka, pa to je predivna vijest! Trostruka sreca! Divno! ❤❤❤

clock-img

22.07.2020, 19:55

clock-img

branki*

pencil-img

20828

cestitam,vojvodjanka!!user posted image user posted image
cuvaj seuser posted image
za jabudic i maruskuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

22.07.2020, 20:52

clock-img

flamingos

pencil-img

25180

Vojvođanka,divna vest.Tri puta uraaaaaaa!❤❤❤

clock-img

22.07.2020, 21:50

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Bravo Vojvođanka. Tri radosti,nema lepše! 💖

clock-img

22.07.2020, 22:46

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Bravo Vojvodjanka! 👏🥳

clock-img

23.07.2020, 09:30

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Jutro user posted image user posted image user posted image
Kako ste?
Ja evo raduckam, koleginica mi je na odmoru, pa pratim i njeno, ali sve ukupno nema ništa.
Rekla sam im radiću do 15/08 i dosta im je, svakako nema posla.
Ljubim vas

clock-img

23.07.2020, 18:56

clock-img

Despacito

pencil-img

91

Vojvodjanka bravo za vas! Navijamo..samo napred , oprezno i cuvajte se😙

clock-img

23.07.2020, 19:04

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998



IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Zene samo da vam se javim, prošao prvi uz danas 6+6 nosim trojke 😁 sok za mene moram priznati, svo troje su dobri i kucaju srca kao luda 😍



Prelepe vesti! Cestitam!da imas skolsku trydnocu!

clock-img

24.07.2020, 07:33

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Vojvodjanka bravo neka je sa srecom! 💕💕💕

clock-img

24.07.2020, 07:40

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Jabudic, samo ti polako, sve ce se stici. Koliko je u Cg porodiljsko za 3 odnosno 4 dete?


Trudnicice, samo da vas pozdravim 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

24.07.2020, 08:00

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Branki ja sad tek vidim tvoje porukicr...Drzi se jaka si, proci ce. I ja sam prosle god izgubila tu trecu bebu. Zakazan double 05.10. I na uz vidi da je plod stao sa razvojem pre 2 nedelje a u 8.oj sh rekli da je manji nedelju dana. Kako rece Maslacak priroda je to i Bozija volja. 07.10.mi je najstarija cerkica punila 7 godina a kiretazu mi zakazali 08.10. Od saznanja da je beba umrla do kiretaze, pravila sam tortu i trudila se da ne placem. Evo sada opet placem kad se set_im. Bol ostane, to je bio taj andjeo koji je morao da ode. Posle nekog vremena prodje normalno je da te boli. Pre nego sto su me uspavali nisam mogla da prestanem da placem. Sestra medicinska mi je sve vreme govorila smiri se imas vec dvoje dece bice sve u redu. Imala sam 30.godina. Nije do tebe i tvojih godina, posebno sto si spavala na stomaku nema veze. Mene je mm terao da pocnem da radim kao bice mi lakse. Posle 2 mes sam povela da radim nije mj bilo uopste lakse, jer je svako ko me sretne imao potrebu da mi izjavi kako je to bas bzv itd, i da mu je zao, i onda je mani opet bilo jos teze sto uopste moram da razgovaram sa nekim o tome, posebno poznanik sa posla. A kod nas svi vole sve da znaju znas vec i sama... Ni ja se ni sa kim osim sa 2 drugarice nisam cula. I sa vama na ringeraji....kako kazes virtuelne drugarice su mi mnogo pomogle... Drzi se draga bice sve to ok. Ja sam da probamo ponovo, hvala Bogu velikom sad je sve ok, 25.nedelja....Veliki zagrljaj

clock-img

24.07.2020, 09:42

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Khaleesi, baš mi je žao što si prošla kroz to, i ti i Branki, i sve ostale žene. Mogu zamisliti kako je teško sastaviti se. Ali mora se ići naprijed. I hvala Bogu, eto te opet tu! Tako će i Branki uskorouser posted image

Jess, ne podstičemo ti mi mnogo natalitet, nama dosta 600.000 user posted image
Jedna godina bolovanja i za prvo i za deseto dijete jednako. Nema roditeljskog dodatka, djeciji dodatak samo za socijalne slucajeve.
Nego hajde, radjam ih zato sto mozemo da sve da im priustimo, ne racunam ni na koga pa ni na drzavu, ali sreca pa mi je posao fleksibilan, inace bi sa nekim krutnim radnim vremenom i obaveznim prisustvom u kancelariji bilo tesko i sa jednim, a ne sa cetvoro. Ovako sam sve vrijeme radila, a svi su odrasli uz mene.

clock-img

24.07.2020, 11:05

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Jabudic a gde ti zivis.... 

clock-img

24.07.2020, 11:26

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Khaleesi, evo piše mi - u Kotoru.

clock-img

25.07.2020, 11:12

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Gdje ste žene? Nikoga živog u temi?
Maruška, kako si? hajde nove trudnice, malo se aktivirajte. user posted image

clock-img

25.07.2020, 21:48

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Jabudic dobro veče.  Iskrena da budem udjem na forum,alu me mrzi da pisem.. Meni se javio zatvor.  Bas me muči. Inače sam dobro. Prosle mučnine,hvala Bogu.  Kako si ti? Nema ih nove trudnice.... Bas smo lenje 😂

clock-img

25.07.2020, 22:00

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Maruska, ja pisem, ali me mrzi sama sa sobom da pricam. 😄 Imala sam i ja zatvor negdje oko 10.nedelje, ali me je proslo. Koja si ti ti nedelja sad, nemas tiker?

clock-img

25.07.2020, 22:07

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Nemam tiker,slabo ulazim na lap top,a preko telefona ne znam da podesim. Mi smo 12 nedelja..  Sledeceg ponedeljka tek, ,ne znam zašto tako kasno imam ultrazvuk za double test.  Trenuno vodim borbu sa lekarima ovde . Moj doktor iz Srb a vidim i danas na forumu kazu da trebam da primam heparin,zbog gubitka prosle trudnoce i da je rizik veliki bez  njega. A ludi Šveđani mi ne daju ,vec samo Aspirin posto nemam trombofilije. Moj muz ih je zvao i napravio haos s njima.  Pretio im i tuzbom ako se desi opet isto,ne dao Bog.  I rekli su kad odem na double test da cemo da se dogovorimo.. Nadam se da ce da mi daju. Ako ne,moram iz Srb da nabavim inekcije,a ovde smo d-dimer da proveravam .

Evo istorija od mene,sad sam se raspisala  😃

clock-img

25.07.2020, 22:13

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Maruska, a tebi je potvrdjeno da imas trombofiliju?

Ili nije? Ako nemas, kako znas da ti heparin nece naskoditi?Moja rodjaka je izgubila bebu u 9.mjesecu, i posle je analizama utvrdjeno da ima trombofiliju i citavu narednu trudnocu se bockala. Ali ako je nemas valjda znaju sta rade... 🤔

clock-img

25.07.2020, 22:19

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Nemam je,ali na nalazu sa obdukcije je potvrdjen infarkt posteljice. I da se ne bi ponovilo savetuje se heparin. Ali ovde mi daju samo aspirin. Ma ne dao Bog da opet isto bude,veruj mi makar isla u zatvor ili u ludnicu doktora cu da zadavim golim rukama. Kao da plaćaju iz svog džepa.  Nisam cula do sada da je nekom skodio...

clock-img

25.07.2020, 22:22

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Pa onda insistiraj da ti daju i ne razmisljaj u tom pravcu, bice sve dobro!  🤗

clock-img

25.07.2020, 22:24

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Napraviću im haos kad odem. Tražiću da potpise da mi ne daju inekcije i da garantuje da je Aspirin dovoljan.. Pa ako sme,samo napred. Najgore zdravstvo je u Švedskoj.  Da vratim vreme ne bih dosla ovde pa taman nikad muza ne nasl u Srbiji 😅😅😅

clock-img

25.07.2020, 22:29

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Eto vidis, a mi svi kukamo na naše zdravstvo.Mada ja nemam šta da kažem, imam troje djece, imala 3 porodjaja, muž neke operacije, nije da se nismo liječili po bolnicama, ali ja nikad nisam srela ni lošu higijeničarku u bolnici, a ne lošeg doktora. Da dodam da sam se poradjala u 3 različita grada, i sa svim doktorima imam savršena iskustva. 

clock-img

25.07.2020, 22:39

clock-img

Maruska15

pencil-img

677

Veruj mi da nemaju pojma. Kamo srece da sam sad u Srb.. Bez bojazni bih čekala bebu. A sad se samo cimam sa ovim ludacima ovde.. Imaju dobre aparate,sredjene bolnice a znanje jadno. Nase sestre su doktori nauka za njihove doktore!

clock-img

26.07.2020, 15:22

clock-img

vojvodjanka87

pencil-img

1130

Hvala vam puno 🤗

Ja se uopšte ne osecam kao trudnica već kao da sve normalno mogu da radim trudim se malo da usporim, stomak mi se nadzire već od 6 nedelje malo... Kad bi ostalo ovako lako 😂 nemam neke posebne simptome sem što malo podrigujem a nisam nikad pre, nemam ni mučnina, danas sam 7+3. Sl uz imam 12.8.

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .