Poslednji tekstovi

Još je višanja pun zamrzivač...
Psihijatar dr Vladimir Đurić na svojoj Facebook stranici redovno deli priče iz svoje prakse, ali ...
Porodični odnosi

Misija uspela: MAMA JE STIGLA U MAJAMI
Golman Zelenortskih Ostrva Josimar Evora Dias, poznatiji kao Vozinja, stekao je veliku popularnos...
Vesti

Da li neko zna?
. I meni su rekli da dohranjujem, da bi nakon mesc dana, pedijatar rekao da ukidamo tu dohranu. Hm, negde smo već pisali o ovima problemima, mislim baš u toj temi koju sam dala.
). I naravno po preporuci nutricioniste nastavim sa izmuzanjem, a sisala je samo cisto da se zasladi i da mi odrzi laktaciju. Ispostavilo se da ja i nemam dovoljno mleka pa smo uveli dohranu. Od tada hvala Bogu nemamo problema. Ako hoces probaj i ti, mada veliko je mucenje izmuzati se. Ja to radim vec skoro 5 meseci pa znam o cemu govorim
I njoj je isto bila zelena stolica sve dok nismo uveli flasicu. E sad je povremeno isto zelena cak i crna ali zato sto joj dajem preparat gvozdja koji je oboji. Sto mene uzasno nervira jer sad bas nisam sigurna da li je stolica u redu.
Ja sam izmlazanjem resila i taj problem prvog mleka, jer uvek sve iscedim pa bebac dobije sve. I mogu vam reci da je super napredovala, vise od kg mesecno
jedno

