RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:44:44)

Mm je plakao od smijeha a pošteno su se i smijali i naši ljudi koji su bili tu [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:47:35)

Emice razumem te i moji su tako par puta druge ljude nazivali tatom,a ja u zemlju da propadnem...ali sta ces ipak su to samo deca...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:56:25)

ma oni su super, mene skoro u maxiju curica od tri god. uhvatila za ruku i prica mi nesto kaze mama i objasnjava,
meni bilo mnogo slatko




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 17:57:12)

Joooj Emice,bas me nasmeja [sm=smiley36.gif] meni su par puta znale devojcice prici tako u supermarketu[sm=smiley1.gif]




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 18:51:59)

I meni se to desilo samo jednom da me tudje dete uhvati za rukicu,misleci da sam mu mama.Osecaj je divan.




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 0:16:40)

Pre koji dan iz komsiluka mali deckic,pa tu ima oko 3-4godine.....igra se na ulici i kaze mi Dobar dan,kako ste?reko cao,dobro a ti?i ja sam dobro,i pogleda zabrinuto na nebo i kaze neznam kad ce padati sneg.....[sm=smiley36.gif]skoro sam se odvalila od smeha u momentu,al sam se suzdrzala,ja odg tek je pocelo leto daleko zima,on kaze ja bi da pada sneg[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 8:29:02)

Jao Kato [sm=smiley36.gif] zato su deca tako smešna,što misle da se sve vrti oko njih i da sve u okruženju zavisi od njihove volje[sm=smiley36.gif] komšija ti je orginalan




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 10:17:20)

Verovatno mu vrucina,pa se dete setilo snega ! [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 11:45:21)

Kada se već govori o komunikativnosti dece i tome kako vam se obraćaju kao starmali, ovi moji su glavni u ulici. kako ko dođe i parkira se oni su već tu,pogotovo Ika,i kreću sa pitanjima. A gde si bio? A što si došao? A gde ideš? Mene bude malo sramota pošto sve čujem kroz prozor. Pre neki dan prolazim ja ulicom sa Arčijem kad on maše i javlja se nekoj ženi koja sedi na svojoj terasi u zgradi.Viče:"Ćao Marijana!" Sinoć i ja slučajno upoznah tu ženu pa mi nahvali obojcu. A isto tako pre nekog vremena vidim ja Aki malo dalje u ulici priča sa nekim čovekom i nekom ženom. Vraća se, ja ga pitam. "Ko su ti ljudi Aki?A on : "Ma muž i žena, doselili su se pre nekih mesec dana." Reče mi on i njihova imena koja nisam zapamtila.
Malo su mi smešni i drago mi je što su komunikativni, ali brate kao dve glavne tračare su!




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 12:20:20)

Anaurika [sm=bravo.gif] bolje i to nego da samo ćute,ja baš volim decu koja su komunikativna...takav je i moj najmlađi,iako ima 3 pune godine priča sa odraslima kao da sve zna.




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 12:31:35)

Anarunika,bas me nasmeja,vec vas zamisljam !
Joj i mene to nervira,i M iD vole da pricaju,pogotovo M,ne smem ni u prodavnicu da je posaljem,prica i sta treba i ne treba.
Jutros je posaljem da mi kupi nesto za tortu,posle odem i ja a prodavacica mi sve isprica sta je ona njoj napricala, i kakvu tortu i kako cu da ukrasim i kako mi se seka mala mota oko nogu itd...
a o pozdravljanju komsija i ispitivanju ne smem da pocnem. Mima sve zna.[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 12:42:34)

[sm=smiley36.gif] I meni moja mama kaže da moram da pazim šta pričam pred njima pošto sve izdeklamuju. Sva sreća pa ponekad ne znaju baš najbolje da objasne šta su čuli [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.7.2015 12:45:04)

[sm=smiley36.gif] a nekad ispadne jos gore,kada oni objasnjavaju! [sm=smiley36.gif] e nekad mi dodje u crnu zemlju da propadnem...




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 11:08:52)

Hahahha ,ja kad se izlanem pred njima nešto, odmah smišljam kako ću da objasnim kada budu istračarili babi i dedi [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 13:49:03)

Jao žene, a ja muku mučim sa L jer ona ne da neće ni sa kim da priča, već neće ni da ih pozdravi. Sad je u fazi da ne priča ni sa mojom sestrom, a obožavala ju je.

Ali zato ima svoje izjave, sreća pa samnom priča[sm=smiley36.gif]. Prekjuče mi viče iz sobe:
-Mama, Lena se probudila!!!
Ja pitam - Jesi li je ti probudila?
-Ne, mama, ti si je probudila, sigurno si lupala tanjirima pa si je probudila[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 13:55:05)

Mariya [sm=smiley36.gif] moraš manje lupati tanjirima[sm=smiley36.gif] opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 13:58:29)

Mariya [sm=smiley36.gif] i kod nas je toga bilo i kao da uzivaju kad mi nesto "skrivimo " [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:00:51)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya [sm=smiley36.gif] moraš manje lupati tanjirima[sm=smiley36.gif] opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacije[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:16:30)

Kao moja Milica[sm=smiley36.gif] ta nikad ne cuti,bez preterivanja.Nekad me izludjuje pricom.i uvek ona mora dodatno da objasni...




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:20:20)

Takav je i moj Marko Mila,sve on mora da potvrdi i da objasni na njegov nacin....[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:24:25)


IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya [sm=smiley36.gif] moraš manje lupati tanjirima[sm=smiley36.gif] opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacije[sm=smiley1.gif]

Neka je ,treba se naučiti preživeti u današnjem svetu...nek se snalazi.
Takav je ovaj moj najmlađi,kakvu god glupost da napravi,uvek će znati da se izvuče




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:29:33)

Moj Maki gleda iz bilo koje situacije da se izvuce samo da ne bude kriv....[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.7.2015 14:37:48)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Moj Maki gleda iz bilo koje situacije da se izvuce samo da ne bude kriv....[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] ma oni kada su za nešto krivi najbolje znaju da se izvuku,moj odmah počne da se izvinjava i da treperi očima,bude presladak i onda moram negde da se sakrijem da bih se ismejala,da on ne vidi da više nisam ljuta,pred njim glumim da sam i dalje ljuta[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 11:15:39)


IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mariya [sm=smiley36.gif] moraš manje lupati tanjirima[sm=smiley36.gif] opasni su nam klinci uvek imaju odgovor na sve


Baš tako!!! Šta god da je pitam, ona UVEK ima objašnjenje i odgovor, zna da se izvuče iz svake situacije[sm=smiley1.gif]



Uf, mene je moja majka zbog toga zvala DRVENI ADVOKAT. Imam jedan takav slučaj a polako stasava i drugi [sm=smiley36.gif] Iver ne pada daleko od klade [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 11:27:23)

Pre neko veče kada smo bili kod prijatelja S. je imao svoj nastup svi smo mu se smejali.Jedna od ćerki tog prijatelja koja je 8 razred spremala se da izađe u grad i došla joj drugarica.S. je bilo zanimljivo da ih gleda koko se spremaju i šminkaju,i one su ga valjda zadirkivale i on došao da nam se žali:"Mama one devojčice su mi se plazile" i pokazuje kako..prujatelj ga pita,pa koja od njih,a S. pošto im ne zna imena pokazuje dva prsta i na jedan od njih ponišani i kaže "E vidiš ova!"dugo smo se smejali




Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>