RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 11:49:12)

Doco,ledja?ma šta je to. Dijana se i meni ponekad izvija dok sisa,da snimi šta se dešava,da joj nešto ne promakne,mada je pustim da dobro ogladni pa kad uhvati siku mogu svi po kući da skaču,ona ne pušta i samo cokće. I njoj po obrazu budu sitne ospice al to kad je mm izritira sa bradom, uumijem je,namažem seba med protiv osipa i prolazi
Adulence pomenu teretanu,kako bih ja slatko zbrisala na 2 sata...mada ja kotrljam sobnu biciklu,dundu stavim u ljuljašku pored i vozi,a kad radim čučnjeve vrišti od smeha




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 12:57:16)

ANA takoje list muskatle,to mi je rekla jedna pedijatrijska sestra,ako se secate kukala sam jer Dora nije kakila po 7 dana,znaci odlomi se list sa peteljkom,ako malo pogledate videcete da je ta peteljka nekako cupava kako drugacije da objasnim [sm=jezicek.gif] opere se pod mlazom vode stavi malo pavloviceva i stai u guzu vrlo malo ,ma nakon sekunde dete kaki bez muke,ja nisam koristila cepice nikad ,kasnije sam odustala od tog mehanickog izazivanja i kad je napunila tri meseca stolica se sredila sama od sebe .
EMICE taj stomacic je visak koze to ce se ili samo povuci ili ostati ,nema tu neke pomoci,bar je meni tako rekla jedna devojka koja drzi fitnes,ne postoje vezbe za rastegnutu kozu
LEAX sta znam ja sam kontala da joj ovo manje iritira creva od cepica,cepici mogu da daju grceve




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 13:24:13)

Kakila je.[sm=bravo.gif] Deca spavaju. Pristavila sam rucak i odoh da odmorim mozak uz knjigu. Moram ovih dana kad mi mama ode da odem do frizera dok nismo potrosili moju platu.




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 13:27:57)

Mi odosmo u livadu da jurimo jagnjiće..




cvećka -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 14:18:38)

Dobar dan drustvo, ja malo da vas pozdravim (: mi juce prvi dan jeli pirincanu kasicu, danas su je isto smazali bez vecih problema, posebno Dunja, i sad spavkaju... Big hug za sve [sm=smiley31.gif]




viktori -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 15:47:25)

Caos mamike. Nikoli rastu i sve trojke! Kad se nisam slogirala. Covece 8 zuba u kratkom roku, kao i prosli put isto. Ja bih poludela da me nesto toliko boli ne znma kako da mu pomognem misa mu




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 17:03:54)

CVECKA gde si drugarice nema te [sm=smiley36.gif]
Mi rucali Dora malo spava malo se meskolji ,danas je setali moj tata i muz pa sam ja pozavrsavala neke poslice
Da vam kazem izgleda da ce biti prijem dva lekara ,znam da nisam te srece al eto nada umire poslednja [sm=smiley6.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 17:18:28)

Doco,nikad se ne zna
Cvećka,moja dunda obožava tu pirinčanu kašu,al što se ulepi posle nje...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 17:29:24)

ANCI kad si joj uvela kasice?




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 17:34:20)

14.decembra, a 23. je napunila 4 meseca




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 20:35:37)

jel to po savetu pedijatra?Meni nista nije rekao kada smo bili pre neki dan na kontroli ,ona ima tri ipo meseca,samo nam zakazase sledecu kontrolu za mesec dana
Joj ljudi da znate koliko bi mi znacio posao [sm=smiley13.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 21:04:34)

Ma ja ovu moju dr nisam ni pitala,jednostavno sam primetili kod nje da mljacka kad vidi ja da jedem i malo po malo




Janncica -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 21:06:53)

Cvecka,zeno,nisam li ja pre neki dan cestitala u temi kad si se porodila? [sm=smiley36.gif] Oni vec toliko porasli [sm=smiley3.gif] [sm=bravo.gif]
Viktori drzite se.Mozda i bolje da sad svi odjednom izadju i mirna i ti i on. Mi od oktobra ni jedan novi.Donje dvojke nikad da izadju.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 22:30:26)

Dobro vece! Teodora I ja smo set_ale posle podne. Isle smo do biblioteke da uzmemo nove knjige. Bas smo se obe umorile. Sutra je vodimo na predstavu.
Doco ja cu Sofiji cvrstu hranu da uvedem sa5 meseci. Nije ni rano, ni kasno. Tako sam i Teodori.
Odoh da se druzim sa knjigom posto deca spavaju.




adulence -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 22:41:46)

Dobro vece mame,mene nesto ceo dan svrbi oko nemam pojma sta mi je...elem bio mi dever popodne pa se malo druzio sa Ivom,ja sredjivala racune,,pa cemo nas dve devojke sutra u postu da uplatimo sta imamo...ona uveliko sanja,mm hoce da gledamo neki film ,ali izgleda da ce bez mene...laku noc




jole82 -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 22:42:57)

Dobro veče mame
Lep dan za nama...baš smo se nazvrndale..u momentu vam danas pisah sa NBG-a kako čekam da se T probudi pa da idemo na Savu na kafu..i tad se probudila...ode i ja i poruka[sm=smiley36.gif]
Elem T je danas prešla na krupnije zverke...šarmirala je vlasnika splava pa je naš sto dobio "na račun kuće"[sm=smiley36.gif]
Naime momak koji drži splav (ni ne znadoh ko je) je prolazio pored našeg stola i zastao nama ledjima okrenut jer ga je neko zvao...a iz zadnjeg džepa mu je virio mobilni (neki vel'ki ko televizor[sm=smiley36.gif]) i moja lopuža koja je opčinjena telefonima mu ladno za sekund izvuka telefon iz džepa[sm=jezicek.gif] okrete se čovek..vidim ja šta se desilo i kažem joj da mu da telefon (nama sve daje šta god da je uzela) kad T ko majmunče skloni ga sa obe ruke u stranu i klima glavom kao E ne dam ti...hahaha...i ja mu kažem da joj pruži ruku da joj baci kosku (to znamo jel te) odradiše pozdrav i dade mu ona fon..i još se iskezila dzukelica mala...ovaj pao na dupe...pa joj doneo ..slušajte sad ovo...papir i flomastere da crta!!...buuahahaha...pa mu objasnih da ima godinu dana i da ne zna i nije to za nju posebno ne flomasteri...e onda je rekao da pijemo na račun kuće...hhihihi..
Sad će socijalno da mi zvoni da podvodim ćerku...hahaha..
Nadam se da su dečica dobro i da bolesna i bolna od zubića bivaju bolje [sm=smiley31.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 22:57:14)

Jole,ne brini,neće socijalno,pošto te kači vikend![sm=smiley36.gif]




jole82 -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 23:02:20)

Hahaha..e luda si[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] izbiće neka druga afera i do ponedeljka će da zaborave na mene[sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 23:11:01)

vrlo moguće




Janncica -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 23:22:03)

Jooooleeeeee,pisala sam tamo fizioterapeutu,ajd baci pogld mi pusti pp ako ti nije tesko.[sm=smiley9.gif]




Sanchy -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 23:22:22)

KLIK dokle smo dosli ..Sve me je iznerviralo i na kraju da sluzbenici vrsljaju po kartonima???To fakticki znaci da ne postoji tajnost podataka ,,,kakva drzava[sm=smiley13.gif]




Janncica -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (7.2.2014 23:29:45)

Sanchy,ovo je surova realnost.Mi smo primer. Tuga i sramota
.Sad u petak S dobije temperaturu,odvedem u dz i daju mi ospamox.Za vikend temperatura podivlja na 40.Nema sanse da spustimo.Pisala sam.Kad smo otisli kod privatnog lekara na Galeniku on nam Pancef uz reci da su nam u dz dali sirotinjski lek i da sa njim bakterijska upala grla ne prolazi. Veruj mi da je to popodne popio prvu dozu i celu noc bio bez temperature. Ujutru,ako da nikad nije bio bolestan. Tacno da nekog roknes.Sram ih bilo.




Zemunka85 -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (8.2.2014 1:01:49)

Na Gasu, Janncice? Mogli ste na kafu, ja sam par kuca pored :D.
Nego, isli ste kod dedice????????




adulence -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (8.2.2014 7:07:32)

Dobro jutro mame,moze kafica...evo ja pratim mm na posao,Iva spajki,a ja vilenim i ne mogu vise da spavam ali leskarim i pravim plan za danas...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (8.2.2014 8:49:41)

dobro jutro
JOLE [sm=bravo.gif] za opasnicu ,dete ti zlata vredi [sm=smiley36.gif]
SANCY nazalost tako je,sto manje dajes lekova i sto vise jeftinih i sto manje pregledas pacijenata to si bolji lekar




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>