RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (29.10.2014 16:42:09)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa jesi mu bar kafu skuvala??? [sm=smiley4.gif]


hahaha nije hteo, nudila sam. ali je popio rakiju na kraju dok je mm vracao resetku [sm=smiley36.gif].
ma nije nam ni trebao ali mm kaze nije znao da je tako jednostavno, i nije znao kako izgleda kada se rasklopi...




jance -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (30.10.2014 21:52:49)

dusa me boli. bukvalno! do povracanja. grad nije uplatio subvencije za boravak dece u privatnim vrticima, i nas vrtic ce za novembar traziti punu cenu. mi to naravno nemamo da platimo pa cemo morati da povucemo decu iz vrtica. tako da im je eto, sutra zadnji dan u vrticu koji toliko vole [sm=smiley19.gif]. prosto ne mogu u oci da ih pogledam. dodje mi da ih zagrlim i placem sa njima u rukama. znam, oni ce preziveti, mozda nece ni skontati, ali mene boli sama pomisao da moja deca nece ici na mesto koje vole i gde su srecna. znam, to sam znala i pocetkom septembra. mogla sam prosto da ni ne krenem. birala sam da krenem, da verujem, da se nadam. i razocarala sam se. prosto mi je neverovatno. i boli me. jaako me boli. tako su puno naucili za ova 2 meseca. tako su se promenili. imaju drugare, znaju da pevaju pesmice, da se igraju zmurke, svasta su naucili. i sad ce to da prestane. boli me. jako me boli.




Bibilib -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (30.10.2014 23:30:39)

Ne brini toliko Jance,valjda ce se nesto srediti akolko ti decica imaju godine...?




Azra_ -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 0:01:48)

Janče, i mene si rastužila. Sva deca imaju jednako pravo valjda, ali eto, u praksi nije tako. Ispada da je prokleti novac pokretač života. Šta kažu po gradu? Ima li nade da se to ispravi?




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 7:43:00)

jel neko primetio da pise "istreanje negativne energije"[sm=smiley36.gif]?

Jance bas mi je zao. [sm=smiley13.gif]. ako si iz NS ima utorkom i cetvrtkom radionice za decu koja ne idu u vrtic. Pogledaj na fb "rani razvoj deteta". Tamo mozete da se prijavite. Bar neke aktivnosti da imaju tokom nedelje i da su sa drugom decom. Uslov je da deca ne idu u vrtic.

i da dodam radionice su besplatne




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 8:21:17)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

jel neko primetio da pise "istreanje negativne energije"[sm=smiley36.gif]?



izgleda,ljiso,samo ti[sm=smiley36.gif],ispravljeno.




Modessty -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 8:34:33)

ljišo! [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]

Janče da li možete neki dogovr d anapravite sa vrtićem? AKo nije tajna koja je puna cena? Moj D ide na 4 sata u privatni vrtić i mogu ti reći da mu sasvim odgovara to vreme. Da li možeš da dogovoriš eto makar na tih 4 sata dnevno?




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 15:54:16)

toliko sam bila besna i besna,da sam sad samo kao iscedjena krpa,samo mi idu suze i nemam snage vise ni da se istresem...covece vise..tacno 2 nedelje se akam sa papirima medicinskim i komisijama i jurim izvestaje za bozu od socijalnih radnika,defektologa,psihologa,predajem za interesornu komisiju,produzavam bolovanje,za sve se set_am od doma zdravlja do RZZO,preko centra za socijalni rad,sve na razlicitim krajevima grada.za jednu te istu stvar idem vise puta jer pedijatar ne zna sta treba i daje mi nepotpune ili netacne info,pa me ovi posle vracaju.vrhunac je bio sad,predala sam pre 2 dana uput od pedijatra na komisiju da proverim bozi gljivice jer hocu da ispitam zbog naseg primarnog problema,a radi se u drugom gradu.i danas mm bio i ovi ga odbili jer kao nema potpuno medicinsko obrazlozenje na uputu.kad mi je javio,mislim da mi je ta kap prelila casu.odmah u auto sa sve bozom da im se naj..m mile majke vise i da pocepam sve one papirepred njima!pa koje crno obrazlozenje vise hoces kad pise da je autizam!upadam ja unutra i nema nikog,pitam gde su dr sa komisije.kaze zena-otisli kuci.ja pitam zar nije radno vreme do pola 4?kaze jeste,ali otisli i slegnu ramenu.nadam se da ce me mrva ovog besa drzati do ponedeljka.a,sa druge strane cu i pedijatru da ocitam lekciju,jer me vec 3.put neko vraca zbog njene neinformisanosti.pa,ne mogu ja da te ucim kako treba da pises,nisam ja dr,nego ti.i nisam vam kurir da prenosim info kako i sta treba!boli nekog briga...
i ogorcena sam,ogorcena!jbt,borimo se sa autizmom,krecem sa tom posebnom ishranom,sve je neizvesno,ne znam da li cemo stici nekud,ne znam sta nosi buducnost,dva dana razmislajmo da uzmemo stan privatno u bg i da placamo tretmane dnevne kod dr selakovic,treba novac,dacemo,od drzavnih ustanova nema vajde..i sad me neki tamo dr opste prakse koji nema pojma sta je autizam gnjavi kako nemam obrazlozenje da proverim sinu gljivice.more,teraj se bestraga..kad si dileja profesionalna,pa veze sa strukom nemas!i nervira me sto se scve gleda forma,a ne sustina.znaci sad je bitnije da ispostujes 100 papira i 100 pecata i da svaki tuta da svoje misljenje sablonsko,nego da se urade analize koje su neophodne!
glava me boli od svega....




Torbica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 16:03:19)

Branki,stvarno su debili!Nemam reči.Ljubim te
E,za Jance sam videla na Fb-uplatio je grad! :)




mali_mis -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 16:04:23)

branki [sm=smiley31.gif]




serpica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 16:06:12)

Jaooo Branki [sm=smiley13.gif] mogu samo da zamislim koz sta prolazis,drzi se,i sama znas da sve od tebe zavisi i da ne mozes vise da verujes svakom. I ja bih poludela na tvom mestu,ali moras da se smiris,zbog bebe...polako u ponedeljak pa ce valjda nesto da rese [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 16:08:48)

torbi,misu,serpi[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]lakse je malo sad kad sam se istresla..a,i prosao me prvobitni bes..mada, u tom trenu mi je doslo da im svasta kazem..smirila sam se sad..mada,taj problem sa nasim institucijama ce postojati nazalost ko zna do kad.




Klarita -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 16:23:15)

Branki[sm=smiley13.gif] drzi se zeno zbog bebe u stomaku...ako si se istresla i obavezno da te drzi taj bes samo onda kad krocis tamo u ponedeljak, pa piz** im mate**** sve sama zavrsavas, radis njihov posao grrrrrr i ja sam se sad iznervirala[sm=hudicek1.gif]
Ljubim te i cuvaj se [sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 17:21:28)

branki [sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 17:30:00)

Joj Branki, probaj da se smiris. Kakvi idioti, nemam reci!!
Saljem veliki zagrljaj tebi i Bozi[sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (31.10.2014 19:55:42)

klari,bubi,jess[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]..sad sam ok,proslo me je..mada,nekad i ne volim sto me prodje,jer posle opet budem fina i nikom nista.u najboljem slucaju dobijem-ja se izvinjavam.




serpica -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:23:06)

[sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_furious.gif]




doktorkakristal -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:24:55)

SERPI da pogadjam sta te iznerviralo [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:31:14)

Molim te doco,imas pravo tri puta,a ja poludeh glava me boli




doktorkakristal -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:36:19)

vidim da si bila na jednoj temi pa rekoh da te tamo nije nesto iznerviralo [sm=smiley2.gif]




dijana1* -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:40:06)

Zapalicu muza[sm=zz_devil.png][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_timebomb.gif][sm=zz_cold.gif]




doktorkakristal -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:42:53)

DIJO da ti posaljem i mog [sm=smiley36.gif] ,ja se razmisljam da mog stavljam ricinus svaki put kad me iznervira bar ce veci deo dana provesti u kupatili [sm=smiley13.gif]




serpica -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:43:53)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

vidim da si bila na jednoj temi pa rekoh da te tamo nije nesto iznerviralo [sm=smiley2.gif]




To,to sta bi drugo...slaba sam na decu,pogotovo zensku jaoooooo [sm=zz_cold.gif][sm=zz_furious.gif]




doktorkakristal -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:47:54)

znala sam jer sam se ja ujela za jezik da ne bih svasta lanula tamo ,a opet mi ovo RR ne dozvoljava bilo kakvo prepucavanje [sm=zz_timebomb.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:49:15)

opet pise istreanje negativne energije[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>