RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


milicicak -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:52:13)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

opet pise istreanje negativne energije[sm=smiley36.gif]

Vidi stvarno [sm=smiley36.gif]




Ana13 -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:53:51)

Serpi,Zato sam ja izbrisala sve ono sto sam napisala a nije kulturno [sm=smiley36.gif],ujela se za jezik i ostavila samo ono neutralno




dijana1* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:57:14)

Popravila[sm=smiley1.gif]
Odgovarajte na moj post.




serpica -> RE: Tema za istreanje negativne energije - XI deo (2.11.2014 22:58:35)


IZVORNA PORUKA: Ana13

Serpi,Zato sam ja izbrisala sve ono sto sam napisala a nije kulturno [sm=smiley36.gif],ujela se za jezik i ostavila samo ono neutralno




Ma Anci sta mi sve doslo na jezik jaoooo.....ujedoh se deset puta




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (3.11.2014 6:44:15)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Popravila[sm=smiley1.gif]
Odgovarajte na moj post.

evo ja da odgovorim na tvoj post[sm=smiley36.gif] posto se ime teme opet promenilo hihihihi




dijana1* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (3.11.2014 10:56:43)

Menja se zato sto se citiraju postovi sa prethodne strane.
Ili odgovarajte na moj ili na poslednji post. Ili na dnu strane imate opciju odgovor i tu odgovorajate pa se nece menjati naziv teme.




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (3.11.2014 18:21:03)

Bijesna. [sm=zz_mad1.png]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (4.11.2014 6:56:54)

strasno [sm=smiley19.gif]




serpica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (4.11.2014 7:02:12)

Jezivo [sm=smiley19.gif] strasno,sta reci na sve ovo? Ko sve ima decu,Boze sacuvaj. Neka mali samo bude dobro...




mali_mis -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (4.11.2014 7:09:59)

Grozno [sm=smiley19.gif] Muka mi je kad procitam takve vesti.




vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (4.11.2014 8:09:12)

Bože,šta reći na takve vesti[sm=smiley19.gif] strašno je šta se sve događa[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (4.11.2014 8:16:35)

jooj,majko moja,uzas[sm=smiley19.gif]muka mi je od ovakvih stvari[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




bubulence -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 13:21:24)

odemo E i ja jutros kod dermatologa, on naravno kasni sat i vise sa pocetkom smene... E se igra sa jednom devojcicom, lepo dete, deluje cisto... njih dve skakucu, drza se za ruke, pevaju, igraju se, milina ih gledati... mala stalno ljubi Emu, meni mazi stomak (inace sam i protiv jednog i drugog ali ajde, neka se igraju, bar su mirne)... da bi na kraju njena baka rekla da su dosle opet na pregled jer joj SUGA ne prolazi [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]. joooooj kada sam vrsnula, pa zar da mi precuti tako nesto, vidi da se njih dve stalno igraju, vidi da sam ja trudna i nista da kaze...
dr nas je posle dobro denzifikovao i rekao da se nada da E i ja necemo dobiti...




Bibilib -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 13:26:16)

Starsno,da ne poverujes kakvih sve ima...ajde dete pa ne zna ali ona je trebala da kaze...[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 13:33:01)

I naš mali komšija je imao šugu, ja rekla deci da se sklone jer je bolestan. Juče nalećemo na njih, tek će Marko "Skloni se, ti si bolestan, mama je rekla da ne smemo da te diramo!" [sm=hudicek1.gif]




Kata90 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 13:57:15)

Siroto dete.....[sm=smiley13.gif]kakvi su to roditelji[sm=hudicek1.gif]
meni sinoc crkla masina,da poludis[sm=zz_banghead.gif]




isidora88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 14:50:03)

bubi tacno da covek poludi[sm=hudicek1.gif] ne mogu da verujem, zato ja mateji ne dozvoljam nikakvu preteranu prisnost sa nepoznatima, moze igra, ali cmakanje ne.

inace kod nas pocela agonija, da li je moguce da nam nista ne ide kako treba? taman nesto krene i onda obrt[sm=smiley13.gif]
poludecu vise [sm=smiley7.gif]




wivern -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 14:54:26)

Boze koliko su ljudi nenormalni... a da je bila obrnuta situacija verovatno bi i tebi i E otkunula glavu.. strasno..
A inace je ima dosta u poslednje vreme, bas dosta.




mirkam -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:02:14)

Jao Bubi pa ja ne znam šta bih bila u stanju da uradim da sam na tvom mjestu [sm=lev.gif] Čini mi se kosu bih joj pocuapala.Pa zar trudnici da to odmah ne kaze pa sram je bilo.Uh,baš me iznerviralo ovo.Bože dragi kakvih ljudi ima.




vonavoj -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:20:28)

Ju,bubulence,svasta!




Anoniman -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:23:44)

Strasno Bubi[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] ja bih tu zenetinu babu zadavila[sm=hudicek1.gif]




bubulence -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:26:47)

ma poludela sam!
rekla sam joj da nije u redu da mi ne kaze, pa cu ja odluciti da li cu dati Emi da se igra sa detetom, da to moze biti opasno i za bebu u stomaku... ona ni rec nije rekla, taman su ih prozvali i usla je kod dr.
samo sto nisam pocela da placem, ne od straha nego od besa sto je takva ...
jos mi sestra posle kaze pa otkud cete dovoditi dete ovamo.. da imam kome da je ostavim ne bih je vodila sigurno, odlagala sam danima, vise nisam mogla




Trcosava -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:32:11)

E crna Bubi!!! Ndam se da niste fasali [sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:36:38)

nadam se i ja, dr kaze da ne moze biti stetno za bebu ali mozda je samo hteo da me umiri. okupale smo se asepsolom cim smo dosle kuci, tamo su nam isto dali neko sredstvo za dezinfekciju a i usput sam se stalno mazala sa onim multiaktiv sredstvom za dezinfekciju...




Maraj -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:41:04)

Vidi da garderobu koju ste nosile vas dve komplet operes jer je to parazit koji hoce da se zadrzi na odeci




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>