Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 8:59:29)

Kompanija Nestlé će u maju mesecu nagraditi najvrednije Ringerajine članove poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 5.5. do 4.6.2015 (zaključno sa 4.6.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0506/8s2-unname.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Vrlo je važno da pratite Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćete deliti posebne momente u odrastanju vaših mališana u uzrastu od 1. do 2. godine života, čitati šta druge mame pišu na istu temu, i razmenjivati iskustva. Podelite sa nama šta su vaši mališani po prvi put uradili upravo u ovom uzrastu (1. do 2. godine), šta vas je iznenadilo, oduševilo, nasmejalo, šta vas je učinilo ponosnima. Vratite vreme u neke lepe trenutke i proživite ih ponovo deleći ih sa Ringerajom. Verujemo da ovakvih trenutaka ima puno, a "mali koji žele biti veliki" su neverovatan prizor, predivan i poseban, zar ne! Ukoliko želite, ulepšajte temu i sa ponekom fotografijom vaših mališana u uvom uzrastu. U ovoj temi, lepo ćemo se zabaviti, naučiti neke nove stvari a najvredniji će osvojiti sjajne Nestle pakete

Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma [sm=smiley1.gif]

Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 12 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu !!!



Svaka vaša poruka (u skladu sa tematikom konkursa) na sponzorskoj temi donosi 50 bodova, a navedeni bodovi sabiraju se sa brojem objava na forumu (tokom trajanja kampanje), s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji su pisali u okviru sponzorske teme. 3 najaktivnija korisnika (sa najvećim brojem postova, koji su u skladu sa tematikom konkursa) na sponzorskoj temi dobijaju po dodatnih 100 bodova. Prvih 12 članova sa najvećim zbirom bodova + objava na celom forumu osvajaju nagrade.

Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).
PROČITAJTE VIŠE

A nagrade, pa nagrade su sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 11:12:09)

bravo za nestle




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 11:26:55)

bravo za Nestle i za RR [sm=bravo.gif]




jabudic -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 11:40:38)

Super da se ne klika! [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 13:40:11)


IZVORNA PORUKA: jabudic

Super da se ne klika! [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley20.gif] Bas lepa nagrada ! A bice i zanimljivo pisati o tim posebnim trenucima koji se ne ponavljaju vise [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 14:03:30)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Divan način da se podset_imo i podelimo sa drugima kakvi su naši mališani bili nekad [sm=smiley1.gif] (Kao da je bilo pre sto godina [sm=smiley36.gif])




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 14:10:51)

Evo odmah mi naviru uspomene . Jedna od stvari koja mi se urezala za ceo život je kada sam sa Akijem bila u parku. Sreli smo neku tetu koja je pitala kako se zove. Ja sam zaustila da kažem misleći da on nema pojma šta žena pita , kad on me preduhitri: "Ja Nanun (Arun)", pokazujući rukom na sebe. Tada je imao četrnest meseci. Bila sam iznenađena, zadivljena, prvo što je razumeo pitanje, drugo što već zna šta je JA- nisam to očekivala ...to je naravno zapisano u njegovu radosnicu [sm=smiley1.gif]
Izvinjavam se za dva posta, zaboravih na opciju uredi u trenutku [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (5.5.2015 23:16:04)

Ajmo mamike [sm=bravo.gif]




Tajčica -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 10:25:20)


Baš lepa ideja, mislim da će se mnoge mame vratiti u mislima u neke lepe trenutke [sm=smiley1.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 10:31:34)

Moj bebac ce uskoro 10 meseci i mi ruckamo nestle proizvode narocito voli vocni obrok. Kada vidi da to ima vice njam njam sa velikim nestrpljenjem [sm=smiley36.gif].
Jesmo se slatko smejali [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 10:35:07)

MakiJ, koju voćnu klopate?
Mi tamanimo Nestle 8 žitarice, ne znam koju bih voćnu Nestle sada mogla da mu dam? Ovih dana mu izlaze gornje trojke, pa mi slabo klopa povrće, mesance, i Nestle 8 žitarice su nam spas :)




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 10:38:51)

To i Uros ali imas kao vocni jogurt 4 komada zajedno. Ima kajsija, borovnica, sa cokoladom, keksom sve smo to probali a super je ako ides negde pa poneses.
i mi smo taj ruckali a super su i zitarice sa sljivom.




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 10:41:08)

Možeš da kombinuješ i različite Nestle kašice. Možeš na primer i onaj Nestle voćni jogurt da izmešaš sa Nestle žitaricama sa keksom. Bude gušće i lepo zasiti. [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 11:08:46)

E sad pročitah o čemu se tačno radi [sm=smiley36.gif] Znači zanimljivosti od 1 do 2. godine života. Moj Nikola je sad baš u tom periodu i bisere ne mogu da popamtim! Recimo juče se slučajno sretnemo sa devojčicom koja se rodila dva sata nakon njega i prve sate života proveli su zajedno. [sm=smiley1.gif] Deca to ne znaju, ali kao da se osećaju. Obično ne da devojčicama da ga ljube i grle. Međutim sa Iskorm je bilo sasvim drugačije! Videli su se, odgledali par sekundi i onda je usledio neverovatan zagrljaj!!! Kao kad vidiš prijatelja koga dugo nisi sreo! Bili su preslatki i ostavili nas bez teksta! [sm=smiley1.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 11:17:39)

Mi jos nismo u tom periodu [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 11:19:54)

Maki nema veze. Piši slobodno!!! AKo već volite Nestle sigurno imate puno toga da ispričate! [sm=smiley1.gif]
Da li je neka od vas probala da napravi kolač sa Nestle voćnim desertom?
[img]http://www.dodaj.rs/f/42/Rk/4SlKnIjH/nestle-vanilija.jpg[/img]
Ja jesam. Njaaaam![sm=smiley1.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 11:43:57)

E ovaj nismo probali, daj nam recept[sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:02:05)

Divna tema a slatkisi jos divniji[sm=bravo.gif]
Kosta obozava Nestle proizvode. Sada mu spremam junior zitarice sa cokoladom. Obozava ih[sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:07:20)

Preporuka za mame cije bebe imaju problem sa zatvorom. Spremajte im Nestle zitarice sa sljivom. Provereno ce se napuniti pelena u roku od jedan dan[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:08:15)

Mod,napisi nam recept za desert da pravim mojim starijim klincima,a bebica je jos mala.Ali smo dosta koristili Nestle proivode, uglavnom kasice i pahuljice.Svo troje ih obozavaju ! A Teodora pored mog mleka pije Nan2 Nestle,koristili smo i Nan 1,to mi je vecina pedijatara preporucila.
Ma sjajna je tema,[sm=bravo.gif] ja imam evidenciju gde sam uglavnom unosila neke vrlo bitne trenutke kojih mozda nema u radosnici da se unesu , biseri su jedni od njih [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:10:10)


IZVORNA PORUKA: MakiJ

E ovaj nismo probali, daj nam recept[sm=smiley1.gif]


[sm=smiley36.gif] Uzmeš dva ova pudinga (meni su ko puding) i pomešaš sa onim Nestle žitaricama sa kekesom (ne mogu da nađem sliku), da bude onako gusto. Na tacnicu poređaš keks (bilo koji, ja tada imala Pettit beure ili tako neki) koji predhodno malo umočiš u sok ili mleko (ko šta više voli), odozgo malo fila, pa opet keks, pa fil, pa malo banane seckane na kolutiće, pa odozgo keks i na kraju šlag (a može i bez šlaga) i eto! Poslastica za tren oka! [sm=smiley36.gif] Naravno samo za tebe i decu jer ako tate navale na ovo onda će ti trebati kamion Nestle deserta i još toliko keksa [sm=smiley36.gif]
Ja sam pravila po male porcije i svakom posebno, jer bi bila svađa da su jeli iz istog tanjira




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:10:27)

Sta mi preporucujete od kasica Nestle za bebu koja je sedam i po meseci? Malo da se podsetim asortimana ! Jedva cekam da uvedemo gluten, da krenemo sa pahuljicama,jer su divne !




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:12:30)

mila možeš slobodno one sa 8 žitarica
[img]http://www.dodaj.rs/f/2g/nX/364mXPN8/nestl8itarica.jpg[/img]

a i ovu
[img]http://www.dodaj.rs/f/9/11z/2yCPeKGo/nestle-cerealije-8-zitar.jpg[/img]
nju sam stavljala u onaj gore "kolač"




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 14:19:59)

Nisam jos uvela sve zitarice pojedinacno, to moram ovih dana polako. Koristila sam te sa klincima ranije, preukusne su! A verujem i da ce Teodora bolje jesti kada ih proba [sm=smiley36.gif] Jedva cekam.




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 16:17:05)

Vidim da se priča o hrani, pa evo ja da upadnem sa jednom slikom Akija kada je imao 20 meseci. Željno iščekuje neki od Nestle proizvoda da mi se serviraju tada kao i sada [sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0506/j6t-DSC001.jpg[/img]





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>