RE: Kaali klinika (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


17 joka -> RE: Kaali klinika (2.3.2013 15:05:19)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/angel.gif[/image]




neni7 -> RE: Kaali klinika (15.3.2013 13:05:33)

da li je neko u skorije vreme kontaktirao kliniku kaali? treba da zakažem kontrolu ali dr ne odgovara na mail a kada zovem kliniku javlja se sekretarica.




viking -> RE: Kaali klinika (15.3.2013 13:08:57)

Pročitah u Blicu malopre da je njima juče/danas neradan dan, neki praznik, možda to ima veze




Sanjica26 RR -> RE: Kaali klinika (15.3.2013 13:20:42)

Danas je kod njih neradan dan. Slusala sam jutros na jutarnjem programu.




neni7 -> RE: Kaali klinika (15.3.2013 14:53:36)

hvala puno!
zvaću ih sutra




oberon -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 7:39:16)

Pozdrav! Evo nas opet, imamo nekoliko novosti:
Bili smo na Klinici i počeli postupak, i to na sledeći način. Lindinet se uzima do 3. aprila, a od 8. aprila krećemo sa Suprefactom,subkutalno, i to svega tri dana, 8.9. i 10. aprila. Takođe od 8. počinjemo sa Aspirinom (protect), a 9. i 10. treba da se bockamo sa po 75 ij merionala. E sad, u apoteci su nam dali Suprefact od 5,5 ml, i to mi je prilično jasno kako treba upotrebiti...Međutim, Merional smo dobili ukupno 5 kutija, i u svakoj kutiji ima po ampula od 1 ml rastvarača i bočica sa nekih "75ne" Merionala. Gledali smo na Youtube kako se upotrebljava i meša, kako se daje potkožno u stomak, međutim, ono što nas buni je zašto imamo 5 kutija i zašto je doktor toliko prepisao kada mi je savršeno jasno rekao da Merional uzimam samo 9. i 10. aprila po 75ij, i kada sam tako sebi zapisala, a on prekontrolisao i potvrdio... Šta je to IJ, i kako to da izmerim, je li to sadržaj samo jedne ove kutije ili se nekako kombinuje? Pomagajte!




oberon -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 7:44:17)

Da, imam još jedno pitanje: kontrolu i test hormona nam je zakazao 11. aprila u 8 ujutru, a mi imamo problem da stignemo baš u 8, do 9 bi smo i mogli nekako...Šta mislite, vredi li da ga pozovemo i pitamo može li da se pomeri za 9, ima li smisla? I šta da očekujemo u danima posle 11. aprila, koliko odlazaka za Segedin...? Napominjem da smo mi relativno blizu, nekih 160 km, i da nam je rekao da nećemo morati da spavamo u Segedinu, već da će biti potrebno samo 3 ili 4 dolaska...Šta mislite o tome...?




neni7 -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 9:11:04)

oberon,
nemoj da brines i meni je dr prvi put prepisao više ampula merionala nego što sam trebala da primim u ta prva tri dana, kada odeš da ti izvade krv i provere estrogen onda će ti prepisati ostatak terapije. IJ znači internacionale jedinice tj 75NE je 75ij primaš celu tu ampulu naravno pomešaju se lek i rastvarač.Ja sam išla tri puta pre aspiracije ali meni su se folikuli sporo razvijali tako da mislim da je dva puta realno. Što se tiče vremena dolaska mi smo dolazili oko 8 tada svi vade krv, čak smo dolazili oko 7.30 i već je bila puna čekaonica i već tada počinju da rade, ipak pozovi kliniku da vidiš da li je to ok. Želim ti puno sreće u postupku obavezno javljaj šta se dešava, mislim da si u dobrim rukama ja ću najverovatnije u novi postupak u junu.
pozdrav




oberon -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 9:28:14)

Ok neni, puno ti hvala! Obaveštavaćemo o svemu, naravno... Puno sreće svima!




dunja RR -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 11:13:30)


IZVORNA PORUKA: oberon

Da, imam još jedno pitanje: kontrolu i test hormona nam je zakazao 11. aprila u 8 ujutru, a mi imamo problem da stignemo baš u 8, do 9 bi smo i mogli nekako...Šta mislite, vredi li da ga pozovemo i pitamo može li da se pomeri za 9, ima li smisla? I šta da očekujemo u danima posle 11. aprila, koliko odlazaka za Segedin...? Napominjem da smo mi relativno blizu, nekih 160 km, i da nam je rekao da nećemo morati da spavamo u Segedinu, već da će biti potrebno samo 3 ili 4 dolaska...Šta mislite o tome...?


Ja sam dolazila busom, i iz Beograda nisam mogla stići pre 9.30-10, nisu mi pravili problen, samo sam čekala duže.




nadjaiboka -> RE: Kaali klinika (30.3.2013 14:35:58)


IZVORNA PORUKA: oberon

Da, imam još jedno pitanje: kontrolu i test hormona nam je zakazao 11. aprila u 8 ujutru, a mi imamo problem da stignemo baš u 8, do 9 bi smo i mogli nekako...Šta mislite, vredi li da ga pozovemo i pitamo može li da se pomeri za 9, ima li smisla? I šta da očekujemo u danima posle 11. aprila, koliko odlazaka za Segedin...? Napominjem da smo mi relativno blizu, nekih 160 km, i da nam je rekao da nećemo morati da spavamo u Segedinu, već da će biti potrebno samo 3 ili 4 dolaska...Šta mislite o tome...?


Ja sam to drugacije resila posto mi je bilo rano da ustajem u 4 ujutru da bi stigla na vreme u dogovoru sa njim sam isla dan ranije dala krv, oni bi sutra uradili analizu i Zadori mi je terapiju javljao mejlom :-)




neni7 -> RE: Kaali klinika (1.4.2013 8:28:13)

nadjaiboka da li si ti u novom postupku? baš bi mi značilo da čujem još neka iskustva




nadjaiboka -> RE: Kaali klinika (1.4.2013 16:33:37)

Nisam jos mada cemo ovaj put verovatno raditi u Srbiji jer nam se ne ide ponovo u Madjarsku. Meni se prosli put bas oduzio postupak i isli smo u Madjarsku 10 puta pa nam se malo smucilo putovanje. Ako imas neko pitanje u vezi sa klinikom slobodno pitaj. Moji utisci su skroz ok jedino mislim da mozda dr nije dovoljno detaljan u analizama pa bi mogla na svoju ruku da odradis jos po neku. Kod njega brisevi vaze godinu dana sto bas i nije ok.

Inace ja sam trenutno skroz ubedacena jer posle 3 godine od kako smo izlecili hlamidiju i bar pet testiranja koja su bila negativna mm je u petak dobio pozitivan nalaz [sm=smiley19.gif] tako da ne znam kad cemo ponovo u postupak...




neni7 -> RE: Kaali klinika (2.4.2013 9:38:25)

hvala na odgovoru.
pošto sam mislila da si i drugi put radila vto u segedinu htela sam da znam da li su se postupci razlikovali.
nadam se da ćete se rešiti hlamidije pa što pre u novi pokušaj.
koje analize si ti još radila ? meni je dr rekao da ponovim bris na bakterije, hormone, krvnu sliku i internistički pregled
pozdrav




nadjaiboka -> RE: Kaali klinika (2.4.2013 19:14:08)

Isla sam ja kod Zadorija na konsultacije za drugu VTO i on mi je rekao da mi nece menjati postupak jer je dobio dva odlicna embriona i da je to ono sto zeli. Inace mi je rekao da on priznaje briseve do godinu dana starosti i da ne moram da ponavljam pa sam ti zato rekla da uradis analize na svoju ruku. U nasem slucaju to ne bi valjalo [sm=smiley1.gif]

Meni su i ovde trazili samo to, a muz je prvi put radio i bris uretre gde su mu nasli stafilokoku koja se nije videla u spermokulturi koja je radjena u isto vreme. Ne znam da li to ima neke veze posto se jos nismo videli sa dr.





neni7 -> RE: Kaali klinika (3.4.2013 9:19:55)

ok onda ću i ja uraditi još po neki bris, inače sam ja na svoju ruku otišla kod endokrinologa , dr mi je rekao da TSH treba da bude između 2 i 4 , meni je bio 3,5 ali mi je to bilo malo sumljivo i kada sam otišla kod endokrinologa dao mi je da pijem eutiroks 25mg i i rekao mi da bi TSH trebao da bude oko 2,5.
ne brini za te bakterijice možda nisu u velikoj koncentraciji pa ne zahtevaju lečenje .
potpuno te razumem što te izluđuje čekanje i meni je najlakše kad krene nešto ga se dešava ovako mi se čini da gubim vreme
puno pozdrava




oberon -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:24:23)

Gotovo... Propalo sve! Beta manja od jedan 11 dan posle transfera....




dunja RR -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:26:01)


Uf, pa dans baš nema lepin vesti što se beta tiče.

Žao mi je mila, drži se. Biće, veruj [sm=smiley31.gif]




oberon -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:34:57)

jeli to rano za betu, 11 dana posle et?! doktor tako rekao da uradimo, i jos u ponedeljak da ponovimo... sad je pitanje da li da se skidam sa utrogestana ili ne?




dunja RR -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:37:48)


Zavisi koji dan ti je vratio embrione?
Meni su recimo u drugoj VTO vraćeni embrioni 2. dan (radila sam u Bg. preko države), i dr. mi je rekla da radim betu 14. dan, ali nikako pre 12. dana.




oberon -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:41:51)

Pa 19. je bila punkcija, 22. transfer, znaci treci dan... Ali beta bi pokazala bar nesto, ne bi bila ispod 1,00...? Zar ne?




dunja RR -> RE: Kaali klinika (3.5.2013 21:45:15)


Nažalost i ja mislim da bi pokazala, ne bi da ti ulivam lažnu nadu.

Ali, nastavi sa progesteronom do ponedeljka mila, pa ponovi, uradi kako ti je dr. rekao.

Želim ti svu sreću [sm=smiley31.gif]




neni7 -> RE: Kaali klinika (4.5.2013 11:44:14)

oberon,
mnogo mi je žao [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image] ali oporavićeš se brzo videćeš




milica33 -> RE: Kaali klinika (19.4.2014 1:20:10)

Vidim da je ova tema skoro godinu dana zapostavljena... A mislim da bi trebala biti aktivna
Želim svima da porucim, koji imaju nameru da rade vto van naše zemlje da je Kaali klinika za svaku preporuku. Ja sam danas saznala da sam trudna, a pre samo 10 dana mi je radjen ET.

Sve pohvale i za sestrice i naravno doktora Zadori. Uvek dostupan (bar na mail), uvek raspolozen, sa neverovatnim strpljenjem za svaku zabrinutost, i pre svega posvecen.

Moram da priznam da sam ja otisla na pregled 27mi dan ciklusa, sa svim spremnim papirima sto mi je napisao, i odmah me je ubacio u program. Prolaktin mi je bio visok, imala sam izazove i sa stimulacijom, ali je sve kontrolisao, i danas sam najsrecnija na svetu.
Obzirom da sam ja imala neku blagu stimulaciju, mene je sve zajedno sa pregledima i celim postupkom i lekovima izaslo oko 1600 eura.
...možda nekom znaci informacije....




prijepolje82 -> RE: Kaali klinika (1.11.2014 21:45:28)

DRage moje,moze li neko da mi kaze cjenu iz prirodnog ciklusa koliko kosta??Inace cula sam sve najbolje o njima,..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>