RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


icika26 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (9.9.2011 20:46:05)

meni su rekli da ce beba biti teska 4200 kg a kada sam se porodila bila je 3600 kg




brankar -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (9.9.2011 22:22:08)

Ja sam danas usla u 33. nedelju i bila sam prvi put tamo na pregledu. Rekli su mi da beba ima 2.400 i da je naprednija za dve nedelje pa da zbog toga radim test na secer... Mislim, prvi utisak je skroz ok... E sad...




icika26 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (10.9.2011 12:00:16)

pazi ja sam zadovoljna samim porodjajem babicom i anestezijom ,sto se tice gore porodilsta super ali doci do njega ,bar sto se tice osoba koje predju termin i nisu za carski one prodju kao ja ,vracaju te kuci kao krenuce a ustvari nista i tako je meni bilo samo da su me jedan dan ranije porodili bilo bi sve ok nego su me drzali da cekam 12 dana posle termina i taj dan je bio uzasan zato sto mi nisu proveravali plodovu vodu koja je bila gusto zelena 




ivana87 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (10.9.2011 14:40:44)

I meni su rekli da je beba dosta naprednija, ali kako??? Moja beba ima 3.650, a ja sam u 39 nedelji trudnoce..neke trudnice imaju dosta vise..smatram da je ovo za sada sve dobro..danas sam po dogovoru sa lekarom od juce, otisla da uradim OGTTest, ali gle cuda, dr mi nije dao uput, to se zakazuje..a ja nisam jela ni pila  od devet sati sino..odgovor sestre na salteru je bio da odem preko puta da vidim da li ima mesta za radjenje tog testa, pa da se vratim nazad da mi dogovori sa nekom doktorkom da mi ona da uput..to bi znajuci njih trajalo jos minimum dva sata, i tri sata koliko traje taj test, PA JA BIH SE ONESVESTILA OD GLADI!!!! Uzela sam svoje papire i otisla privatno i uradila taj test..i zbog ovoliko menjanja lekara dodje mi da zakazem carski rez i tako se porodim..ali ne zelim da silim svoju bebu..smatram da ce izaci kad priroda odluci..




brankar -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (10.9.2011 16:32:19)

IZVORNA PORUKA: ivana87

I meni su rekli da je beba dosta naprednija, ali kako??? Moja beba ima 3.650, a ja sam u 39 nedelji trudnoce..neke trudnice imaju dosta vise..smatram da je ovo za sada sve dobro..danas sam po dogovoru sa lekarom od juce, otisla da uradim OGTTest, ali gle cuda, dr mi nije dao uput, to se zakazuje..a ja nisam jela ni pila  od devet sati sino..odgovor sestre na salteru je bio da odem preko puta da vidim da li ima mesta za radjenje tog testa, pa da se vratim nazad da mi dogovori sa nekom doktorkom da mi ona da uput..to bi znajuci njih trajalo jos minimum dva sata, i tri sata koliko traje taj test, PA JA BIH SE ONESVESTILA OD GLADI!!!! Uzela sam svoje papire i otisla privatno i uradila taj test..i zbog ovoliko menjanja lekara dodje mi da zakazem carski rez i tako se porodim..ali ne zelim da silim svoju bebu..smatram da ce izaci kad priroda odluci..


Kazes da se OGTT zakazuje? Meni je dr dala uput i rekla da se u ponedeljak prvo javim na salter u 7:30 pa da onda valjda idem prekoputa da radim taj test. Nije mi niko nista spomenuo da treba da zakazem.




ivana87 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (10.9.2011 17:35:37)

Nisam ni ja znala, ali danas kada sam otisla bez uputa( posto mi ga lekar nije dao), sestra na salteru mi je rekla da se zakazuje i da je uput obavezan..posto nisam mogla da cekam, uradila sam privatno




brankar -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (11.9.2011 10:41:59)

Da li je jos neko radio OGTT u Misovicu? Da li se zakazuje? Hvala




Ana RR -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (11.9.2011 14:17:23)

Ne zakazuje se ali ti treba uput. Dođeš ujutru u pola 7 na prijem i onda ideš preko puta u drugu zgradu na vađenje krvi.




brankar -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 19:48:15)

Ipak se zakazuje... Danas su me ladno vratili kuci, kao dodji sutra, nije im jasno kako mi oni na salteru nisu rekli da moram da zakazem.. I opet priprema, ne jedem i ne oijem nista od 6 popodne, ustani ujutru u 6... Da poludis!




ivana87 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 21:39:20)

Da li je neko upucen da li ocevi mogu da prisustvuju porodjaju u DM-u?




brankar -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 21:49:14)

Koliko znam, ne mogu jer su im porodjajne sale male.




Snelle -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 21:51:31)

IZVORNA PORUKA: brankar

Koliko znam, ne mogu jer su im porodjajne sale male.


Tačnije, imaju samo jednu porodjajnu salu sa dva stola.




Nensi* -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 22:08:09)


IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: brankar

Koliko znam, ne mogu jer su im porodjajne sale male.


Tačnije, imaju samo jednu porodjajnu salu sa dva stola.



I jednu gde se radi CR.




Snelle -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 22:10:03)

IZVORNA PORUKA: Nensi*


IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: brankar

Koliko znam, ne mogu jer su im porodjajne sale male.


Tačnije, imaju samo jednu porodjajnu salu sa dva stola.



I jednu gde se radi CR.


E u toj nisam bila [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Nensi* -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 22:16:24)

Ja nisam bila u onoj drugoj [sm=smiley36.gif]




Snelle -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.9.2011 22:17:03)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Masenka -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (16.9.2011 22:31:57)

Koliko ja znam ja sam se porodila pre 11 meseci postoje 3 kreveta za porodjaje i sala za carski rey,bar je tako tada bilo.Inace ja imam samo reci hvale i baspoyitivne utiske!!!




vasy -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (3.10.2011 12:11:42)

Zdravo..Ja sam nova na forumu..Porodila sam se pre dva meseca,u DM.




cockic -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (3.10.2011 12:17:47)

e da li neko zna kakav je dr ilija golubovic moja drugarica se olucila za dm.

nego vidim da je sva nikakva rekao joj je da je bebi desno glavica i da
ima kontrakcije vise nego sto bi trebala da ima za tu nedelju.
ona je 27.09 usla u 9ti.sad je vec 38 valjda.

i tek joj rekao da dodje za dve nedelje[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]ponovo na ctg.




icika26 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (3.10.2011 12:50:12)

pa ja sam isla kada sam usla u deveti svake nedelje na ctg u misovic ,on je super lekar ali me opet cudi sto ide za dve nedelje




cockic -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (3.10.2011 14:53:00)

i ja znam da cim se udje u deveti ide se bas cesto barem sam ja tako.

ne znam mozda zbog tezine bebe ima 2850gr koliko sam razumela.
pa da sto duze ceka,ali ako ima te kontrakcije nije mi jasno nista.
ovo joj je prva trudnoca pa i ona ne zna puno kao sto nisam ni ja
kad sam se prvi put poradjala.

bitno da je on ok lekar valjda ce imati srecu da je on i porodi.
ne znam kako je tamo da li se prisustvo odredjenog lekara
ako nije dezuran placa ?




micketta -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.10.2011 15:01:06)

vidite ovo

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/282743/Gledajte-vasu-tek-rodjenu-bebu-preko-interneta




Ana RR -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.10.2011 15:02:40)

Odlično [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] šteta što to nisu uveli kad sam se porodila [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




indy_25 -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.10.2011 15:04:33)

O bas lijepo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Ginekologija- KBC Dr Dragiša Mišović (12.10.2011 15:10:25)

Sjajno! Meni se ova ideja bas svidja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
p.s. Mick [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>