RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


dunja RR -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (6.11.2019 18:57:52)

Konačno danas stigli rezultati papa, rađen u bolnici pre mesec dana, javio mi dr,. sve je ok, 2. grupa.
Imala sam situaciju da sam ciklus dobila (poranio) 2 sata posle rađene kolpo i papa, nadam se da nije uticalo, tj. izgleda da nije, čim je urađna analiza.




Anoniman -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (12.12.2019 11:53:24)

Blago tebi :)




Tikica94 -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (12.12.2019 11:58:13)

Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Filadendronka -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (12.12.2019 12:17:58)


Moras da mislis na svoje zdravlje, obavezno sto pre. 
IZVORNA PORUKA: Tikica94

Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]






Mirko Svirko -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (4.8.2020 23:43:01)

Ja se secam tog prvog pregleda.. samo sam mislila u sebi "opet ce da boli"...

Ali bilo je sve ok.  I stvarno taj spekulum, imam osecaj kao da ce svakog ttenutka da me ustine.
Ali kada su mi ispali oni konci, ja mislim da nisam dozivela veci sok,jer sam se utripovala. Ipak prvi put sam videla to i prva neka misao je bila "glistee"...




Duškić -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (5.8.2020 6:29:15)


IZVORNA PORUKA: Tikica94

Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]



Trebala bi da odradis?




Mirko Svirko -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (5.8.2020 9:25:41)

Mozda je zena do sada bila.. 

Ali svakako mi zene moramo da vodimo racuna o sebi.




Sanjica26 RR -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (5.8.2020 9:51:29)

Duškic, malo kasnis sa pitanjem🤣

Pogledaj od kad je post😀




Filadendronka -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (20.4.2021 14:55:52)

Ne nadjoh drugj temu, samo da se upisem da sam 17.4. obavila sistemtski sa uz dojki i stigose rezultati da je sve ok. Imam ranicu i dalje, kontrola za sest meseci.




flamingos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (20.4.2021 20:20:32)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ne nadjoh drugj temu, samo da se upisem da sam 17.4. obavila sistemtski sa uz dojki i stigose rezultati da je sve ok. Imam ranicu i dalje, kontrola za sest meseci.
Drago mi je da je sve ok.❤





Coconut -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (22.11.2021 14:55:20)

E ovako,ne znam da li pisem u odgovarajucoj temi ali bar je nesto slicno.Proslo je 12 dana od porodjaja,na otpustu iz bolnice na ultrazvuku je vidjena neka zaostala krv i koagulumi i dobila sam kapi za stezanje materice koje sam pila 3 dana.Na kontroli je i dalje tu i dobijam savet da vise set_am da bi to izbacila.Ponovo idem na drugu kontrolu gde se nista menjalo nije,samo sto ja vise ne krvarim.Dobila sam da primam inekcije 3 dana a zatim ponovo kontrola.Kazu da nije deo posteljice,ja se dobro osecam,nemam temperaturu.Zanima me da li je neko imao nesto slicno i kako se zavrsilo? Da li je moralo da se obavi ciscenje ili je samo otislo?





Milena18 -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (23.11.2021 8:52:13)

Coconut, nije mi se desilo posle porođaja, ali jeste posle kiretaže pre dve godine. Bilo je zaostale krvi u materici na nekoliko kontrolnih ultrazvukova. Srećom, prošlo je nekako nakon mesec dana, mada ne znam kako jer uopšte nisam krvarila. I ceo taj mesec sam bila pod antibioticima. Nadam se da će i kod tebe proći, da ne moraš ništa dodatno da radiš. 




Coconut -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (23.11.2021 14:07:20)

Milena,hvala.Nadam se i ja da ce proci samo od sebe.Vec me te kontrole izludjuju i kako ce to da se resi 😑




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]