RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 9:32:53)

Maslacak draga cim mi stignu rezultati biopsije pisem ti. 😞Tesko je mnogo. Zao mi je sto opet prolazi kroz isto.  Zadnji put je markere radila u aprilu jer je ona posle terapija bila bas opterecena da li ce moci da ima decu, pa je redovno isla na kontrole i sve.Bas je besna na njenu dr.da je tako nesavesno vodila trudnocu. A znala je sve. 




nata11 -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 9:56:47)

Ne znam sta bih jos rekla. Zelim vam svima snage i vere. 💜







vonavoj -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 10:01:20)

O bre masnice! Da li je moguce?! Da rezultati budu dobri,ako je sve vec izvadjeno..bas mi je zao.




Ana RR -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 10:12:23)

Strašno [sm=smiley13.gif]




Maraj -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 10:16:51)

Masnice [sm=smiley31.gif] bas mi je zao




MasnaMasnica -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 11:49:08)

Hvala zene.

Maslacak draga ne mogu uopste da se ulogujem na rr putem lap topa ne prihvata mi lozinku niti salje zahtev na mejl za novu. Stigli su rezultati biopsije ako stignes pisi mi na mejl tkomatovic@gmail.com




pari -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 11:50:36)

😥





lesli -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 15:56:05)

Joj masnice 😢




Maraj -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 15:58:05)

Jeste li sve radile papu nakon porodjaja?
Ja sam bila kod dr koja me je porodila na pregledu. Ali samo uz i rucni pregled. Ne brisevi.




Ana RR -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 16:23:42)

Ja jesam, svojevremeno. Dva meseca nakon porođaja sam imala pregled i rađen mi je kompletan sistematski (brisevi, papa, uz, pregled itd).




emicaa -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 16:26:01)

I meni je radjen papa posle poroda,za prvi put se ne sjecam ali drugi put jeste.




Maraj -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 16:33:44)

Ja sam radila u trudnoci papu. Trazila mi dr posto je proslo vise od god dana od poslednjeg. Al nakon porodjaja nisam radila




lesli -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 16:35:33)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Jeste li sve radile papu nakon porodjaja?
Ja sam bila kod dr koja me je porodila na pregledu. Ali samo uz i rucni pregled. Ne brisevi.



Maraj ti si bese radila u trudnoci kolposkopiju i papu? Mozda ti zato nije radila (nije proslo godinu dana?)?
Ja sam poslednji put radila pred postupak...pre nesto vise od godinu i po i trebalo bi da uradim, ali kako je krenulo nece mi biti prvi put da izmedju 2 pape prodje po 2-3 godine 🙄




dunja RR -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 17:43:56)

Les, i ja sam pred postupak, pre 11 meseci asam radila papa i kolpo, tako da mi taman uskoro pada da uradim.
Za 2 meseca ću sve odraditi u bolnici, kod mog dr., tako smo se dogovorili. Tako sam i nakon prvog porođaja.




Maraj -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (9.4.2019 19:02:13)

Da les... e pa moguce da je onda zato... ja mislila da je obavezno nakon porodjaja




MimaKos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (21.7.2019 19:21:50)

Meni je sve analize, papu i ostalo, uradio neka 3 meseca posle porodjaja, koliko se secam, ali je i bio red na to. Ali je prvi pregled posle porodjaja jako neprijatan, barem meni bio.





vocicana -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (25.7.2019 12:52:39)

Nakonporodjaja sam jedva cekala da mi konci poispadaju, nije mi bilonista, nitibolelo, niti smetalo, ali me je jedan koncic zezao, mislila sam da cu umreti koliko je bolno zatezao. Kada je skinut, preporodila sam se.




MimaKos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (25.7.2019 12:58:41)

Ma tog prvog pregleda posle prvog porodjaja se i danas secam, mislim da sam zvezde videla, posle onoliko konaca , jos imam traume





vocicana -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (25.7.2019 13:02:58)

Ja sam imala malu epiziotomiju, bas malu, msm da sam imala dva konca. Nisam se cepala, super sam se porodila, sve je bilo savrseno.




MimaKos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (25.7.2019 13:04:59)

Moja je bila ogromna! Jos me lose usili pa zagnojilo, 40 dana nisam mogla da sedim... uzas jedan





Duškić -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (1.8.2019 12:38:03)

Ja sam kasnila.nakon mesec dana.




Duškić -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (1.8.2019 12:39:03)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ma tog prvog pregleda posle prvog porodjaja se i danas secam, mislim da sam zvezde videla, posle onoliko konaca , jos imam traume






Aha, ja sam razumela nakon otpusta.
Jeste neprijatan pregled.




MimaKos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (1.8.2019 12:53:53)

Ne, taj na otpustu je isto neprijatan, ali onaj pravi ginekoloski, prvi posle porodjaja i skidanja konaca.... uffff..





Duškić -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (2.8.2019 6:08:25)

U svakom slucaju meprijatan, ali preko potreban.




MimaKos -> RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja (2.8.2019 8:14:28)

Moj ginekolog je toliko pazljiv jedan covek (jedva ga nadjoh, prebacila se kod njega kada sam drugi put zatrudnela) ali onaj prvi porodjaj i te traume su mi jos uvek tu pri pregledu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>