cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

Gram ljubavi u vrtiću "Lane" Vinča

Zahvaljujući vaspitačima iz vrtića "Lane" Vinča, P.U. Grocka, Beograd, stigla nam je divna reportaža. Pogledajte šta su izradile vredne rukice mališana i vaspitača.

Gram ljubavi u vrtiću "Lane" Vinča

Ispred PU "Lane" - Grocka,

vrtić "Lane" - Vinča ucestvovalo je u akciji "Gram ljubavi".
Vaspitači i deca, u saradnji sa roditeljima, napravili su lutke za decu na bolničkom lečenju, kao znak ljubavi i podrške.
Lutke su od prirodnih materijala, sa silikonskim, antialergijskim punjenjem i potpuno su bezbedne za igru.
Dragi drugari, zelimo Vam bezbrižnu igru i puno zdravlja i radosti!
Deca i vaspitači vrtića,
"Lane" - Vinča

Prijavi se i prati razvoj svog deteta

Besplatne nedeljne e-novosti, koje pomno prate razvoj tvog deteta.

Tvoj email

Predviđeni datum porođaja

calc-img

Izračunaj datum porođaja

news-img

Šta je AMH – i da li možemo uticati na njega?

Anti-Müllerian hormon (AMH) je važan marker koji pokazuje kapacitet jajnika i potencijal za proizvodnju jajnih ćelija. Nivo AMH često se koristi za procenu plodnosti, posebno kod žena koje se pripremaju za vantelesnu oplodnju (VTO). Iako se nivo AMH smanjuje kako žena stari, postoje načini da se potencijalno poboljša šansa za uspešanost vantelesne oplodnje. U ovom tekstu, razmotrićemo šta istraživanja kažu o mogućnosti povećanja AMH-a, kao i konkretne savete iz kliničke prakse.

favorite-img

Oglasna poruka

Poslednji tekstovi

article-img

Poslednje teme sa foruma

message-img