cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Šminka i frizura za venčanje

  
clock-img

17.11.2008, 10:36

clock-img

Anoniman

Moja snaja ima frizerski salon, tako da mi je ona pravila frizuru za venčanje. Išla sam par dana pre "Dana D" na probu frizure, i onda na dan venčanja sam bila kod nje već u 9 ujutro. Ja ne volim skupljenu kosu tako da je ta varijanta otpala. Imala sam retke šiškice, dužina je bila fenirana na malu četku ka spolja. A ovaj gornji sloj je bio kraći tako da je takođe bio feniran na malu četku i pokupljen onim "babskim" user posted image  (malim crnim) šnalicama, pa oko toga male bele ružice.

A šminka... šminkala me je muževljeva sestra od strica. Ona se inače jedno vreme pre nego što se odselila za Australiju bavila šminkanjem Estrade. Sada ćete vi da pitate na šta sam ja onda ličila? user posted image  Ne, mene nije našminkala kao zvezde Granda, imala sam baš blagu šminku. Skroz prirodan izgled.

A vi?

clock-img

18.02.2009, 18:18

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

      Ja sam imala skroz skupljenu kosu na stranu i zavezanu gumicom na kojoj je bio veliki bijeli cvijet, mislim da se zove kala! Jednostavno, gotovo za 10min a tako lijepo i efektno!  Ne bih podnijela npr 2 sata pod haubom! Sminka takodje prirodna, oci malo jace zbogfotografisanja! user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

19.02.2009, 00:34

clock-img

Anoniman

OOOOOOOOOOOOOOOO... hvala bogu pa je neko nešto napisao u ovu temu... stoji već jako dugo, već sam pomislila da mlade idu čupave i nenašminkane na svoje venčanje. user posted image

clock-img

19.02.2009, 14:04

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Ja imam kratku kosu, tako da tu nije bas bilo mnogo izbora user posted image

Sminku i frizuru je radila zena koja radi na RTS-u, cini mi se da je iz Panceva.
Ne volim jaku sminku, ne stoji mi, i bas je pogodila moj ukus.
Frizurica je bila bas slatka, nisam imala nikakve ukrase ni veo, samo malo sjaja u kosi!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.02.2009, 14:29

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Uh,ja nisam imala vencanje,ali kada ga bude bilo,sigurno necu imati one glupe pundje,skupljenu kosu i veo na glavi. Mene to nervira! Bicu lepo isfenirana,mozda sa loknama i prirodno nasminkana,bez pretrpavanja.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

08.08.2009, 12:13

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Ovo mi se jako dopada

user posted image

clock-img

08.08.2009, 14:54

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

user posted image

Ovakvu friz sam ja imala


< Poruku je uredio guppy RR -- 8.8.2009 14:56:46 >


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

08.08.2009, 14:57

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

08.08.2009, 15:02

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

Hvala _o_

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

08.08.2009, 15:19

clock-img

Brand new mama

pencil-img

1326

Bojica kose ti super stoji, a frizura je skroz slatka. Moja kosa ne drzi nista-bila sam "na friziranju" i lijepo sam rekla da ce frizura da uzdrzi max 3 sata,ali niko mi nije vjerovao.Na kraju-ja sam bila u pravu!!!Ali kad mene niko ne slusa(OK, ja sam htjela samo da se pocesljam i tako odem)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

clock-img

08.08.2009, 15:27

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Bojica kose ti super stoji, a frizura je skroz slatka. Moja kosa ne drzi nista-bila sam "na friziranju" i lijepo sam rekla da ce frizura da uzdrzi max 3 sata,ali niko mi nije vjerovao.Na kraju-ja sam bila u pravu!!!Ali kad mene niko ne slusa(OK, ja sam htjela samo da se pocesljam i tako odem)



Uuu znas koji tempo je to bio ja dosla u salon u 8 i u 11.00 izasla za to vreme su uspeli da me ofarbaju, izravnaju i posle toga da mi svaki pramen kose izkovrdja na figaru i da je nekako sastavi. A usput su me i nasminkali. Inace mene kad kovrdjaju to ostane najduze 3 sata ali ove su stajale 3 dana. Sta im je radio ne pitajte me :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

08.08.2009, 15:49

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

user posted image
Oduvek sam mislila da cu na vencanju imati kosu skupljenu u rep sa strane,nesto slicno kao sto je nnaaddaa opisala al sam se osisala malo pred vencanje,ne znam sta mi bi,tako da je ovo bila jedina varijanta.

clock-img

08.08.2009, 15:51

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

Mnogo lepo :) 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

08.08.2009, 15:52

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Hvalauser posted image

clock-img

09.08.2009, 00:29

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

09.08.2009, 00:46

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

user posted image
user posted image
Ne znam koliko se frizura vidi,sutra cu da slikam sminku i frizuru imam slike,trebam da potrazim,pa da vivite,inace sam se sama sminkala,to radim odlicno,a frizer mi je radio frizuru,sve je bilo jednostavno-meni lepo.

clock-img

09.08.2009, 00:54

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

09.08.2009, 08:28

clock-img

Anoniman

user posted image

user posted image

Ja ne volim bas mnogo cvetice, veo i sve sto se stavlja u kosu, i pogotovo sto mi je kosa u dve boje, mislim da bi bilo bas kic da sam nesto stavila, a sminka...sad mi je zao sto nisam nasla vremena da odem na probu, posto uopste nisam bila zadfovoljna i nikad se tako ne bih sama nasminkala, previse senke, previse pudera...bas mi se nije svidelo.

clock-img

09.08.2009, 09:36

clock-img

Anoniman

Meni je ok, nekako ti senka ide uz kosu. 

clock-img

09.08.2009, 09:43

clock-img

Anoniman

Evo moje frizure, sekla sam sliku, ne znam koliko će se videti.

user posted image


Od napred sam imala šiške, i cvetiće (male) zabodene, vide se malo i ovde - kao rajf.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.8.2009 9:45:28 >

clock-img

30.09.2009, 13:48

clock-img

Anoniman

WOW. odlicna je tasha.
romanticna, nije preterana, ukras je divan i nezan,,,savrsena. KOsa ti je predivna

clock-img

30.09.2009, 13:49

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: OTI

KOsa ti je predivna



... bila. Odsekla sam je. user posted image  Ali hvala.

clock-img

30.09.2009, 13:52

clock-img

Anoniman

Pa kakva je sada?
I boja je lepa...

clock-img

30.09.2009, 13:55

clock-img

sladjaaaa

pencil-img

566

Tvoja frizura mi se jako dopada, a i šminka, jednostavno je i prelepouser posted image

clock-img

30.09.2009, 14:03

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image



Tashke odlična ti je boja ovdje user posted image user posted image user posted image