cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo

  
clock-img

09.04.2016, 18:14

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Hajde da ovde skupljamo sve dečije odvale! Dobro dođu...kada vam je loš dan, a vi zavirite ovde pa se nasmejte.

user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.04.2016, 11:01

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Vuk : A mamaaaaa kada ce moj rodjendan?
Ja : tacno za mesec dana
Vuk : mozemo li nekako da preskocimo taj mesec
user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.04.2016, 11:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

user posted image mislim stvarno, ko će to da čeka!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.04.2016, 19:18

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Kaze Lenka juce u Zoo vrtu: Mama, ja znam da je zirafa zensko- ima duge trepavice!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

24.04.2016, 21:15

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Avast antivirus se oglasava: suspicious file has been detected, a Damjan ce: mama, teti se piski!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

24.04.2016, 22:36

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Hahaha! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.05.2016, 10:32

clock-img

superm

pencil-img

3244

Gledam ' Praktičnu ženu' a moji sinovi sa mnom. Pod punom pažnjomuser posted image i još pamte recepteuser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

clock-img

22.05.2016, 22:43

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozeniouser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 22.5.2016 22:44:57 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

27.05.2016, 10:59

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

IZVORNA PORUKA: Rosita

Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozeniouser posted image




Dobro se sećam Edipovske faze kod Aruna. Jedan dan, bili smo u selu, Svratio Ž do automehaničara nešto a mi ga čekamo u kolima. Vidi Aki u dvorištu neku ženu pa kaže."A što se tata ne oženi ovom tetom?" Ja ga pitam "zašto" a on kaže: "Pa da mogu ja da se oženim sa tobom" user posted image

To je bilo pre jedno tri godine a pre par dana mi dolazi sa pričom:
"Mama ,jel znaš kako se Anja zaljubila u mene?" Ja ga pitam "kako" a on mi kaže: "Pitala me: "Arune ,jel mogu da ti pipnem mišiće" i ja joj kažem možeš. Kada je pipnula rekla je "Wow" .I sve mi to on priča onako sa zadovoljnim osmehom i širom otvorenih očiju sav zadovoljan user posted image Pa nastavlja: "ali ja nisam više zaljubljen u nju, ona samo sedi i nešto crta. Sad sam se zaljubio u Mariju." ja ga pitam: "A što ti se sada Marija sviđa" a on mi isto tako sav "veliki" kaže: "Pa brate, živahna je!" user posted image
Umrla sam od smeha ali u sebi da ga ne uvredim user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 27.5.2016 11:04:32 >

clock-img

27.05.2016, 11:12

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Meni moja pre neki dan kroz igru rece "Umukni mama"... ja ostadoh zgranuta ali me posteno i nasmeja.user posted image

clock-img

27.05.2016, 16:29

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

28.05.2016, 05:50

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Kako su slatki user posted image
Moje dete nije imalo izjave da bi da se ozeni sa mnom i slicno, on je u fazonu da ima devojke u vrticu i stalno se neke nove smenjuju, posebno voli starijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

28.05.2016, 07:37

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Rosi,znaci on smatra da si ona prava zena, da zasluzujes to, sto bi se reklo zena ipo i najbolja mama user posted image

clock-img

28.05.2016, 14:11

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Elenice, hvala user posted image . Ljub.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

28.05.2016, 14:14

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Nista Rosi user posted image tako je reklo dete a deci se veruje. Ja te ne poznajem.user posted image

clock-img

28.05.2016, 14:31

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala na tumačenju user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

29.05.2016, 10:13

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388


IZVORNA PORUKA: Rosita

Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .





Hihihi da, moj Aki je jedno vreme meni tražio da se ljubimo kao muž i žena user posted image
Šta sve njima padne napamet, a ti se posle izvlači kako znaš i umeš user posted image

clock-img

29.05.2016, 10:16

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

A to za ljubljenje je bilo i kod nasuser posted image srecom brzo je proslo jer je stalno isao po kuci i vijao nas da nas ljubi u ustauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

04.06.2016, 22:07

clock-img

mila83

pencil-img

3821

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..




_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

05.06.2016, 11:57

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24676

Sinoć dojim Andreu, ona nesto nervozna, hoce, nece da sisa, a sin sedi pored i igra igricu na telefonu, i prokomentarise :"E moja Andrea, ni ja nikad nisam voleo da jedem " Ja sam se polomila od smeha :) Eto, brat potppot razume sestruuser posted image

clock-img

05.06.2016, 12:22

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

user posted image hahaha!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.06.2016, 13:50

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 5.6.2016 13:51:10 >

clock-img

05.06.2016, 14:50

clock-img

mila83

pencil-img

3821


IZVORNA PORUKA: Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne user posted image



Ahahahaha,da...zato mu je sesetra skroz drugacija !

IvanaSk user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

05.06.2016, 14:53

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

user posted image user posted image pametna decica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

05.06.2016, 17:16

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Jao ivana sou program user posted image