writing-img

Dete i roditelj u istoj kadi

  
clock-img

09.01.2009, 10:10

clock-img

Anoniman

Čula sam od nekih roditelja da se kupaju sa detetom u kadi (čitaj: sede sa detetom u kadi, goli, i kupaju se sa njim). user posted image  user posted image  Meni je to fuj. Meni je to vrhunac nehigijene.

clock-img

09.01.2009, 10:19

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja se kupam s malim pod tušem,ispočetka da se navikne na tuš jer je praktičnije a sada mi prešlo u naviku ako ću i ja odmah u krevet,ali ne uvijek.
Razmišljla sam i ja o tome sjedenju u kadi,nečini se ni meni higijenski,ja još uvijek neperem naš donji veš sa njegovom odjećomuser posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

09.01.2009, 10:25

clock-img

Anoniman

Jedno je tuširanje, mada se ne sećam da sam ni to radila, a drugo je sedenje u kadi.
Konkretno sam čula da je tata sedeo sa klincem u kadi... golišavi obojica... nemam pojma. Ipak otpadaju i dlake sa tela, i ipak smo mi odrasli i znojimo se, i naš urin je drugačiji, jači... user posted image

clock-img

09.01.2009, 10:32

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Čula sam i ja i meni je to odvratno. Dete je tako nežno i šta ono ima da se kupa sa roditeljima. Moja sestra i sad prebriše kadu prewd svako kupanje njenog klinca, znači svako veče, a on već ima skoro tri i po godine. I meni je to ok. Ma mali su bre i treba im potpuna higijena!!

clock-img

09.01.2009, 10:34

clock-img

Anoniman

Dobro, ja ipak mislim da sa higijenom ne treba preterivati.

Kod mene se kada pere dva puta nedeljno (ono detaljno... bla, bla... znate na šta mislim), a uvele pred kupanje pustim vrelu vodu na tuš, i istuširam kadu. I tek onda mu je punim.

clock-img

09.01.2009, 17:14

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

09.01.2009, 20:06

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Ja se kupam sa svojom decom u kadi ako treba  user posted image
Pustimo vodu da curi (ne volim ni ja ako stoji) i onda se kupamo i tuširamo zajedno.

Kad sam bila sama uveče (muž je radio poslepodne), nisam imala drugu mogućnost za tuširanje, nego da to svi obavimo zajedno.. znači u kadu ove bebe i ja i svi odjednom... bili su premaleni da bi ih ostavila negde da čekaju dok sve to poobavljam

Eto, meni se ne gadi
user posted image

clock-img

09.01.2009, 21:16

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Eto spasi me guppyuser posted image
pa u biti i ja to radim zbog praktičnosti,ili da stoji pored tuša i gleda(što je teško izvodivo) ili da bude unutra samnom,kao što kažeš voda otiče i nevidim ni ja tu ništa loše niti nehigijenski.
Mi imamo i kadu za ležanje ali se više nitko u njoj nekupa,skuplja prašinu.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

09.01.2009, 21:18

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

A kupate li se kad sa partnerom u istoj kadi?
I on ima dlake... i lučenje je drugačije, ... da ne nabrajam user posted image

clock-img

09.01.2009, 21:23

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Eh nažalost vrlo rijetko,kao što rekoh kada za ležanje skuplja prašinu a ova tuš- kada hm...,jedino kad dragi bude dugo odsutan pa dođe,onda se nađemo zajedno pod tušem bude gužva a i u stisci smo s vremenom.user posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

09.01.2009, 21:36

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Otvorila sam temu Kupanje sa partnerom user posted image

clock-img

09.01.2009, 22:32

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: guppy

A kupate li se kad sa partnerom u istoj kadi?
I on ima dlake... i lučenje je drugačije, ... da ne nabrajam user posted image



user posted image

clock-img

10.01.2009, 01:47

clock-img

stella

pencil-img

414

Ja sam se sa Hanom okupala nekoliko puta.Ljeto ,dodjemo iz setnje vruce nam.Obadvije u kadu,stavim pamucnu pelenu i sjednem,u krilo drugu pelenu i onda stavim Hanu.Okupam je,istusiramo se i u peskire

_____________________________

H A N A 26.09.2007

clock-img

04.04.2009, 21:38

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Potpisujem, i ne samo to, nego zavisi i koliko je dete staro, mislim da ne treba biti go pred detetom, cim su dovoljno stari da znaju sta je sta (a to je mozda 2, 3 godine??).

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Čula sam od nekih roditelja da se kupaju sa detetom u kadi (čitaj: sede sa detetom u kadi, goli, i kupaju se sa njim). user posted image  user posted image  Meni je to fuj. Meni je to vrhunac nehigijene.

clock-img

04.04.2009, 21:42

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

04.04.2009, 21:43

clock-img

Mikica2

pencil-img

159

user posted image  Gospode boze, ne mogu da vjerujem! Auu ja sam na to alergicna! Alergicna sam na nehigijenu samo tako! A pogotovo na takve stvari! roditelji ne bi trebali da se kupaju sa djecom!

clock-img

04.04.2009, 21:47

clock-img

Verus

pencil-img

11942

gagi, moj tata je prestao ici u gacama kada sam ja bila jedno 2 godine stara a evo i zasto:  Izasao je iz wc-a u gacama a ja ga pitala : "Tata sta ti je to nabudzeno u gacama?"  Mami sam par puta slucajno videla grudi, ali su me odgojili da se privatnost postuje, pa tako i privatnost ljudskog tela....dok je recimo porodica mm malo tu luda, i dalje ce ici u gacama iako su svi odrasli, meni je to malo bljak....

clock-img

04.04.2009, 21:48

clock-img

Verus

pencil-img

11942

pa da, ipak mi odrasli nosimo neke bakterije koje bi oni mogli da pokupe od nas...evo samo vidi mi u "cekamo II crtice" kolio nadjemo da imamo ureoplazme, ili e coli u vaginalnim brisevima, taman posla da i cerkice to pokupe (a moze se preneti preko kade i sl)

clock-img

04.04.2009, 21:49

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

04.04.2009, 21:53

clock-img

Buba76

pencil-img

659

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dobro, ja ipak mislim da sa higijenom ne treba preterivati.

Kod mene se kada pere dva puta nedeljno (ono detaljno... bla, bla... znate na šta mislim), a uvele pred kupanje pustim vrelu vodu na tuš, i istuširam kadu. I tek onda mu je punim.



Tasho,ja sve mislim i radim kao ti.Niti se kupam sa detetom,a ni muz.Isto tako vrelom vodom isperem kadu pred njegovo kupanje

clock-img

04.04.2009, 21:58

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Uf to kupanje sa djetetom u istoj kadi mi je bas bljakuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

04.04.2009, 22:30

clock-img

Anoniman

Ne kupam se sa detetom u kadi, par puta smo se tusirali zajedno ali samo zato sto nisam mogla drugacije tj. nije bilo ko da ga cuva. Ali sam zato usla u bazen zajedno sa detetom. Da li je to isto kao i kupanje u kadi sa njimuser posted image

clock-img

04.04.2009, 22:33

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Ne sviđa mi se ideja zajedničkog kupanja,mada kad budem imala decu,možda se i predomislim,ko zna?user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

04.04.2009, 22:33

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

A još goli,nema šanseuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

04.04.2009, 22:41

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

kupanje u istoj kadi je i po meni nehigijenski, mi odrasli mozemo dobiti neke bakterije, i bas mi nije do toga da rizikujem da ih kupanjem i dete pokupi user posted image