cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Indirektni Coombsov test

clock-img

02.03.2012, 14:58

clock-img

ivanarepova

pencil-img

170

cao sinoc sam imala spontani pobacaj u 4 sedmici trudnoce
jutros sam isla dati krv na testiranje KRVNA GRUPA MI JE A POZITIVNA !AL JOS NEZNAM STA ZNACI Indirektni Coombsov test - NEGATIVAN! DA LI MOZE NEKO DA POJASNI? ..... user posted image user posted image

clock-img

02.03.2012, 15:52

clock-img

Anoniman

ako ti je rh pozitivan, ne znam sto te salju na coombs. taj test se radi da se utvrde antitela koja mogu da nastete embrionu kad je otac pozitivan a majka negativna. i u tom slucaju  indirektni coombs treba da je negativan.

clock-img

02.03.2012, 16:05

clock-img

ivanarepova

pencil-img

170

eh kad bi mogla znati ovde za njihovu medecinu u italiji .... NEZNAM JJA SAM DALA KRV I TAKO PISE U NALAZIMA Indirektni Coombsov test NEGATIVAN ... veceras ce mi objasniti jasnije .... user posted image ginekologinja kod koje sam bila sinoc u hitnoj ... MENE ZANIMA DAL CE MI DAT IKE TABLETICE DA SE OPORAVIM MALO ....

clock-img

02.03.2012, 16:11

clock-img

ivanarepova

pencil-img

170

clock-img

02.03.2012, 16:18

clock-img

Anoniman

indirektni coombs je to sto sam ti rekla, i ja sam ga radila u trudnoci. ne znam na kakve tabletice mislis, obicno se daje antibiotik.

clock-img

02.03.2012, 16:21

clock-img

ivanarepova

pencil-img

170

morat cu vidjeti veceras ... MOZDA MI TREBA NEKIH VITAMINA I NESTO DA SE STO PRE OPORAVIM I PROCISTIM DA BUDEM SPREMNA ZA DRUGU TRUDNOCU ... user posted image

clock-img

02.03.2012, 16:24

clock-img

Anoniman

mislim da nema potrebe ako nemas nekih zdravstveni problema. i ja sam imala spontani (pa reviziju) u 10.  nedelji, dobila sam antibiotik i rhogam jer sam Rh negativna. pila sam samo folnu kiselinu kao pripremu i sledeca trudnoca mi je bila za pozeleti.

clock-img

02.03.2012, 17:02

clock-img

ivanarepova

pencil-img

170

al ja sam imala spontani pre 2.god. jedan u 6 nedelji pa sad ovaj u 4 nedelji.... bojim se

clock-img

17.03.2017, 21:17

clock-img

tamara837

pencil-img

39

Meni je dr neki dan dala da uradim ovaj test..ja i suprug smo kontra krvne grupe ja sam A negativn.Do sada sam dva puta radila kontrolu rh antitela koja nisu nadjena...Dal je ovaj test isto to ili ?