writing-img

Momačko veče

clock-img

05.01.2009, 00:12

clock-img

Anoniman

Da li je vaš muž imao momačko veče pre venčanja?

Moj muž ga je pravio... 7 dana pre venčanja.

clock-img

05.01.2009, 00:15

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

05.01.2009, 04:29

clock-img

stella

pencil-img

414

Mm nije pravio,jer smo vec zivjeli zajedno.I trudni biliuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

clock-img

05.01.2009, 07:23

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Nije ga pravio,već smo živjeli zajedno  iako to nema veze, mislim da je trebao.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

05.01.2009, 07:43

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Nije pravio, ne voli on to...

clock-img

05.01.2009, 09:09

clock-img

Anoniman

I mi smo živeli zajedno, ali sam ja tada bila devojka a on momak, pa mislim da je to dovoljan uslov za momačko i devojačko veče... user posted image

clock-img

06.01.2009, 12:11

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Moj nije pravio jer smo resili da se vencamo, sve organizovali i vencali se - u razmaku od 7 dana, pa nije bilo vremena. A i nije bio u tom fazonu.

clock-img

25.01.2009, 23:41

clock-img

Anoniman

Anegdota na ovu temu:

Izašao moj muž, drugar se ženi za dve-tri nedelje (ne sećam se više), ja otišla sa drugaricama u grad. U neko doba noći, zvoni mi tel, nepoznat br, javim se (da ne dužim da sam prvo 3 puta odbila poziv zbog glasne muzike i nepoznatog broja u 3h ujutru).. mm-ov drugar pita, dal bih mogla da dođem kući jer mi je dovezao muža kući. user posted image user posted image user posted image  Moj mm baš nema običaj da se napije, mislim, zaista može da popije, i nikada ga nisam videla takvog, jednostavno, ima granicu, i ne prelazi je. user posted image  Uglavnom dođem pred zgradu, umrem od smeha (drugar se prijatno iznenadi što ne vrištim od besa i što mi ne ide para na uši...) uglavnom, rastaju se njih dvojica uz rečenicu "Onda sledeći vikend". user posted image user posted image user posted image  Pitam ŠTA? Kaže drugar PA MOMAČKO! Ja u čudu, A ŠTA JE OVO BILO? Kaže PA PROBA MOMAČKE VEČERI. user posted image  user posted image

clock-img

26.01.2009, 00:11

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

IZVORNA PORUKA: Tasha

rastaju se njih dvojica uz rečenicu "Onda sledeći vikend". user posted image user posted image user posted image  Pitam ŠTA? Kaže drugar PA MOMAČKO! Ja u čudu, A ŠTA JE OVO BILO? Kaže PA PROBA MOMAČKE VEČERI. user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.01.2009, 00:14

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

Nije ni mm pravio momacko vece,a zbog cega ne znam,ne secam se,bas cu da ga pitam.

clock-img

11.02.2009, 13:31

clock-img

Samanta

pencil-img

32

  Posto se udaje uskoro, na red ce doci i to momacko vece.
Pravo da vam kazem mene u opste ne brine moj buduci muz za njgovo momacko vece. Mene brinem ja za svoje devojacko vece...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2009, 09:33

clock-img

Anoniman

user posted image  Fenomenalno Samanta, reci nam više o tome u ovoj temi: Devojačko veče KLIK