writing-img

Spinalna anestezija u Nisu

clock-img

04.04.2014, 17:40

clock-img

Anci0208

pencil-img

3

Iako sam tek 4. mesec, mislim da bih zelela porodjaj spinalnom anestezijom posto sam cula da epiduralne nema. user posted image Zanima me da li znate postoji li u Nisu i da li je neka imala iskutva sa tom anestezijom tamo? user posted image

clock-img

06.04.2014, 00:56

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Ja znam da postoji spinalna anestezija. Zapravo, upoznala sam ženu koja se tako porodila. Ali, spinalna anesteziju ne dobija svako. Prvo ˝nalog ˝ lekara da mora biti obavljen carski rez, pa tek onda dogovor sa ginekologom i anesteziologom o vrsti anestezije. Znači, nema biranja... Naravno, ako imaš vezu ili neki dogovor sa lekarom, to je druga priča i tu ne znam šta se i kojim redom odvija.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

06.04.2014, 11:43

clock-img

Anci0208

pencil-img

3

Hvala na odgovoru, vec sam izgubila nadu da ce se neko javiti. user posted image Jako je zalosno sto danas u 21. veku moramo da imamo vezu da bi sebi obezbedile laksi porodjaj. Tuga...Pretpostavila sam da je tako, s toga mislim da cemo mm i ja krenuti da radimo na pronalazenju vezice.

clock-img

06.04.2014, 19:23

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

To je ono što ja znam. ne znam kakva je situacija sa epiduralom sada... Raspitaj se pa ćeš uspeti da nađeš neku varijantu. Ako ti je za utehu, ja sam imala dogovoreni epidural, ali se sve izdešavalo vrtoglavo da ga na kraju i nisam primila. Porodih se. Dečak ima već 2 godine. Iskreno, više bih volela da ga je bilo, ali eto, preživeh i bez njega.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

07.04.2014, 00:07

clock-img

Anci0208

pencil-img

3

Kad bih znala da ce sve ici brzo, mozda i ne bih pomisljala ni na kakvu anesteziju, a ovako... user posted image Psiha pravi cuda. Ne mogu jos da zamislim taj bol i sebe u tome. Mozda nisam normalna ali sta cu. user posted image Samo da bebac bude dobro, pa videcemo kako ce biti.