writing-img

RE: Kucni budzet

clock-img

06.03.2022, 09:25

clock-img

nata11

pencil-img

9187



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ma ne verujem ni ja da će doći do toga ali Putin je zajeban lik user posted image




Putin zajeban a Zelenski budala. Kombinacija top.
Jao Von ja radim u slicnoj delatnosti sirovina od goriva, u sredu smo obustavili prodaju do daljnjeg. Veca steta nama ( citaj Evropi) nego Rusiju.

Mi I dalje nista ne skladistimo.

_____________________________




clock-img

06.03.2022, 09:27

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

Ni mi. Normalno se ponasamo kao i pre osim sto ne razmisljamo o letovanju. Sacekacemo malo da vidimo kako ce da se krecu cene.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.03.2022, 11:13

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Nato,zar nisu rekli da ce nas kazniti ako obustavimo? Kazne do 2mil dinra.

clock-img

06.03.2022, 12:46

clock-img

nata11

pencil-img

9187



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nato,zar nisu rekli da ce nas kazniti ako obustavimo? Kazne do 2mil dinra.






Ne prodajemo gorivo. Glavna sirovina nam SE pravi od goriva 🙂

_____________________________




clock-img

06.03.2022, 12:47

clock-img

nata11

pencil-img

9187



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ni mi. Normalno se ponasamo kao i pre osim sto ne razmisljamo o letovanju. Sacekacemo malo da vidimo kako ce da se krecu cene.




Kako god da SE krecu 5 kanta goriva me nece spasiti. Ne takmici SE Sa cenama.

_____________________________




clock-img

06.03.2022, 12:54

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

Nato, upravo to. Nama svekar kaže napunite rezervoar, pa sta mi to vredi da napunim kad se krecemo autom. Ja trosim kad idem po selima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.03.2022, 15:04

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Aaa,to nato. Ja sam napunila,ali to uvek radim kad mi legne plata..pocetkom meseca. Inace,ko ima para neka sipa,porasce cena ..kao i za sve.

clock-img

07.03.2022, 12:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

Pa šta to vredi kada će se svakako potrošiti? Isti mi je đavo sipala sad ili kasnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.03.2022, 12:47

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

Bas to Anci. Ne vidim poentu toga. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

07.03.2022, 13:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

To ima smisla samo za vikend vozače, ne i za nas što svaki dan vozimo. Jedino da napunim kanister od 500 litara hahaha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.03.2022, 09:28

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Slazem se, koliko god da sipam potrosice se. Zalihu goriva ne mogu da napravim. Kanister nemam. Bure nemam. A i da imam, ne znam gde bih s njim.

clock-img

17.05.2024, 15:55

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

Meni je ovaj maj bio, ja ne znam, kao decembar, milion troškova i nadam se da je danas i zvanično kraj, ali evo sad se set_ih da nije
Kraj aprila/početak maja bili na putuVaskrs i slava 6.5Stolica za klavir 7.5.Rekreativna 13.5.Štapni usisivač 14.5.Servis računara 15 5.Kontrola za protezu 17.5.Regustracija auta 17.5.I još me čeka produžetak vozačke
A tek je polovina maja 😵



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

17.05.2024, 15:58

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246

I još sutra idemo na put i biće trošak 31.5., izlazak negde, godišnjica braka 😅

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir