cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 11. deo

  
clock-img

29.03.2024, 08:25

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Kupicu nesto u povratku. Ne stizem da  spremam danas. 

clock-img

29.03.2024, 11:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Jutros za doručak namaz od avokada, kuvanih jaja i mladog sira.

Za ručak verovatno spanać i ćuretina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.03.2024, 12:44

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Ana, kako pravis spanac? Čorbicu ili u rerni? 

clock-img

29.03.2024, 12:50

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Iv, moje dete voli samo klasičan spanać, onako kao pire, i to samo uz pohovano meso (smarač).

Ja volim u svim oblicima, svež, smrznut, pečeni, kuvani...just name it lol

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.03.2024, 17:14

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Proprzis sa povrcem? Zapeces u rerni sa mlekom i jajima? Tako je moja nana pravila i ja obozavala, a ovi moji nece 😏 Samo corbicu, pitu i proju sa spanacem. 

clock-img

29.03.2024, 17:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Ne, na masl.ulju propržim beli luk, pa dodam spanać, nalijem mlekom i kuvam. Dodam malo gustina da se zgusne, pa pred kraj dodam malo putera i/ili kajmaka, pavlake za kuvanje. So, biber, standarno.

Koristim smrznuti spanać, u briketima, pošto Mare ne voli kada je krupno sečen (smarač again haha).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.03.2024, 20:36

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Koliko duho se kuva? Kratko? 

clock-img

29.03.2024, 20:43

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

Dosadna sam... Znaaaammmm... 😏

clock-img

29.03.2024, 22:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Pa šta znam, 20ak minuta, nisam merila vreme user posted image nisi dosadna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.03.2024, 22:46

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18419

😁😁😁 Ma pitam zbog mleka, ja bi ga kuvala na vodi i dodala mleko na kraju samo da prokljuca. 

clock-img

05.04.2024, 14:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Danas dostava user posted image

Za mene tuna salata, mm uzeo burgere a M giros

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.4.2024 16:26:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.04.2024, 11:04

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Juce za decu pileca supica i bolonjeze. Za nas paprikas i puno salate.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

07.04.2024, 14:16

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Juče je mami bio rođendan pa smo išli u šetnju i klopali u restoranu na 25. maju

Danas juneća supa, grilovani svinjski file, mladi krompirići iz fryera, zelena salata sa mladim lukom i rotkvicama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.04.2024, 14:53

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Danas za rucak krem corba od pecuraka, pire krompir, losos i oslic. Deca su trazila i pomfrit, zelena salata, rotkvice i krastavci.
Pravicu mafine deci za uzinu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

07.04.2024, 21:56

clock-img

Tiziana

pencil-img

2565

Danas paradajz corba, grilovani losos, restovan krompir, zelena salata sa rotkvicama i mladim lukom, tartar sos. 

clock-img

09.04.2024, 10:01

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Paradajz corba sa krompirom i tonom povrca, panirani oslic ,burgeri od povrca sa kinoom i sos od mirodjije.

clock-img

09.04.2024, 11:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Za dorucak su deci bile tortilje. Domaca supica, pirinac i riba. Za nas za rucak je boranija

Imamo za uzunu posne cokoladne mafine.

.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 9.4.2024 12:52:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.04.2024, 11:55

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Juče tuna salata za mene (iceberg, dimljena tuna, kukuruz, mladi luk, pečena kinoa, masl.ulje, limun). Muški su jeli van kuće.

Danas supa od prekjuče, rižoto sa piletinom, zelena salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.04.2024, 08:56

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Suprug je duze van kuce pa jedem nesto na brzinu jer dete ruca u vrticu. Ali juce mi sveki donela pasulj i salatu pa sam se bas najela.

_____________________________




clock-img

10.04.2024, 09:31

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Suve paprike punjene damenima i povrcem,zaliveno sa paradajz sokom i zapeceno,posle sam narendala dimljeni tofu sir i vratila da se zapece jos par minuta.
Salata kao prilog.

Brokoli corba sa kokosovom pavlakom i imamo posno medeno srce.


E za veceru nemam ideju i verevoatno cu praviti posne mekike ,pa neka mazu dzem od jagoda.

Pravila sam ga juce..

clock-img

10.04.2024, 16:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34149

Danas lovački. Marko je tražio taljatele u paradajz sosu, ja sam jela salatu sa lososom, mm čekam da dođe pa da vidim šta mu se jede.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.04.2024, 09:11

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Deci sam spremila burgere od domacih lepinja,curetine i kinoe.
Nama-krompir salata sa leblebijama,limunov sok ,malo posnog majoneza i vege burgeri od soje i povrca.
Uz tofu sir.


clock-img

14.04.2024, 08:43

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015

Dorucak cu neki spremiti sa jajima, brzinski. Pa napolje.

clock-img

15.04.2024, 08:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26819

Za decu imam piletinu sa salatom i corbicu od povrca. Za nas pilav sa pecurkama i corbica.
Spremala sam zdrave kuglice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.04.2024, 09:22

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Crvenu krompir corbu,ubacila sam i malo crvenog sociva.
Grilovano povrce i losos.