writing-img

RE: Sve više gojazne dece u Srbiji

clock-img

11.12.2019, 23:25

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Moje dete je buckasto😁. Nije gojazna ali je ima, i to onako... Dobro...

E sada, sta je zdrava ishrana? Doruckuje u skoli, nekad je to njihova uzina, nekad pita ili proja koju pravim , nekad banana.. Ruca obavezno supu/corbu , meso+prilog i salatu. Po meni je to sve zdravo a posto ona voli da rucka porcije nisu male. Često posle toga dobije 2 kockice cokolade. Ili bananicu... Vecera je tunjevina, ili neka od tih pitica, voli jaja, musli...  Izmedju voce, koje bas voli. I ne smatram da se hrani nezdravo, kolicinski nije malo ali mnoga deca u njenom uzrastu jedu i vise. Takav joj je organizam, jednostavno je sklona gojenju. Mladja jede vise od nje i danas sam je merila ima 14,4kg a u februaru ce 5 godina

clock-img

11.12.2019, 23:41

clock-img

flamingos

pencil-img

25231

Bubi,razlika je između buckastog i gojaznog.Meni su,da kažem tako,da buckasta deca baš slatka❤

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Poslednji tekstovi

article-img