writing-img

RE: Zamalo pobačaj

clock-img

23.01.2011, 13:21

clock-img

Debeljuca

pencil-img

322

Bila sam sinoc jer me je uhvatila panika.. Pre bebe koju imamo u kuci od 14 meseci... imali smo 4 spontana... i sinoc se pojavilo prvo malo sukrvice... pa veliki ugrusak krvi nakon cega sam otisla odma do bolnice... u kojoj vodim trudnocu.,.. Na uz je sve ok.. tj plod je vitalan... krvari ex utero... koliko razumem spoljasnja strana materice... i sto me najvise umiruje grlic zatvoren...

clock-img

23.01.2011, 13:54

clock-img

dunja RR

pencil-img

30249


debeljuco ne mogu ti pomoći savetom jer nemam iskustva, ali zato ti šaljem jedan veeeeliki user posted image

clock-img

16.06.2017, 14:28

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Ma, ima raznih doktora, nažalost. Kad sam ja otišla da mi dg trudnoću, moj doktor nije radio, a njegova zamena me je ubeđivala da se na UZ vidi endometrioza i da sam umislila da sam trudna! Naravno da nemam endometriozu! B-HCG je sve potvrdio, ali ja sam se ipak strpila za otkucaje srca da ih proveri moj doktor!
Inače, i ja sam za to da se trči dok traje trka. Meni je prva trudnoća bila rizična, ali je moj ginekolog procenio da nema potrebe za utrogestanom, i stvarno je sve prošlo u najboljem redu. A druga je išla baš loše, ali je on forsirao do kraja. Pila sam utrogestan 3 puta dnevno, plus injekciju utrogestan svakog trećeg dana, ležala sam u Frontu, isto je bilo rečeno do WC-a i nazad, ali ipak nisam izdržala. Pukao je vodenjak, i izazvali su mi pobačaj. A svog doktora ne menjam!

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image